Staré dizajny

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem -tomaslm193-, 30/6/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Boli by ste za, aby sa dali kúpiť staré dizajny, ktoré sa už nedajú získať?

  1. Som za návrh!

    88.0%
  2. Som proti návrhu!

    7.2%
  3. Je mi to jedno.

    4.8%
Vícenásobné hlasování je povoleno.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -tomaslm193-

    -tomaslm193- Vycházející hvězda fóra

    Chcem Vás všetkých užívateľov fóra poprosiť aby ste hlasovali a vyjadrili svoj názor, aby sa staré dizajny dali kúpiť za určitú cenu stanovenú poskytovateľom hry.
     
  2. davidkriz1

    davidkriz1 Vycházející hvězda fóra

    určitě by bylo fajn mít více starých designů, také by nebylo špatné udělat nějakou akci, kde by byl design za DMG a poslední ránu, jako to bývalo dříve :)
     
    -tomaslm193- a ☆Ŧŷηε☆ tohle ocenili.
  3. -tomaslm193-

    -tomaslm193- Vycházející hvězda fóra

    To áno, ja len dúfam, že prejde tento návrh, hlavne aj kvôli tomu, že ide systém metamorfóza, ktorý by spravil s týchto dizajnov silnejšie.
     
  4. Remiel

    Remiel Mistr fóra

    Souhlasím, hned bych šla do Acari ;) Davide toho se asi nedočkáme, tak jako doba Reného a jeho týmu je v nenávratnu :(
     
  5. Milosek771

    Milosek771 Perspektivní autor

    Super nápad jen se bojím, aby to u BP prošlo a poté o jejich cenu :) Pokud by byl se stejnými bonusy, jako například Locust a podobné, tak doufám,že by to BP dalo za zlato, nebo například nějakých 5k perel (pokud by byl o něco lepší bonus) :)
     
    CooL-Ovechkin™ tohle ocenil(a).
  6. -tomaslm193-

    -tomaslm193- Vycházející hvězda fóra

    Ja si myslím, že dajú cenu od 5 do 10 eur. Viac určite nie.
     
  7. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Remiel, nevím s čím má co společného doba bývalého kolegy Reného. Pakliže splní tento nápad požadavky bude předán a pak už je to plně v pravomoci provozovatele hry. A to už bohužel by neovlivnil ani on.
     
  8. ☆Ŧŷηε☆

    ☆Ŧŷηε☆ Aktivní autor

    21 ludi za ANO, Poseidon, skus to uz poslat vyssie :)
     
    -tomaslm193- tohle ocenil(a).
  9. Slůňe_CZ

    Slůňe_CZ Pilný autor

    jednoznačně pro
     
    -tomaslm193- tohle ocenil(a).
  10. socient

    socient Komisař fóra

    Tento návrh už tu bol, no nemal dostatok hlasov... tak držím palce nech to teraz vyjde :)
     
    -tomaslm193- tohle ocenil(a).
  11. Zdenek73.cz.

    Zdenek73.cz. Pisálek fóra

    Sem pro hraju už více než 5 let a opravdu mi na moři chybí starší desingy,občas potkám základní lvl desingy ale je jich opravdu poskrovnu.
     
    -tomaslm193- tohle ocenil(a).
  12. Ergunix

    Ergunix Pisálek fóra

    Já sem taky pro protože to boli pěkné designy a boli stále lepšie ako tieto lietajuce vzducholode čo sa na lodě ani nepodobaju ..
     
    Zdenek73.cz. a -tomaslm193- tohle ocenili.
  13. Remiel

    Remiel Mistr fóra

    Ahoj Poseidone, byl to jen povzdech nad starými časy, které připomněl David. A já vím, že toto by René zařídit nemohl stejně jako vy, ale více hráčů by dostalo skutečné odpovědi na své otázky, místo poučení jak se mají chovat. Přeji ti mnoho pracovních úspěchů.
     
  14. -tomaslm193-

    -tomaslm193- Vycházející hvězda fóra

    Koľko musí byť hlasov, aby ste to poslali ďalej?
     
  15. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

    super nápad ale trošku by som ho poopravil.. mohli by ich dať do akcii.. nejaké slabé lodičky napr 5 mega a aby šli dutou
    a v akcii aspoň 5 rôznych designov... poprípade každý víkend dať nejakú malú akciu aby sa dali získať aby to bolo zaujímavejšie
     
  16. SANDOKAN*cz*

    SANDOKAN*cz* Magnát fóra

    Jsem pro ! Jednoznačně důležitá věc - hlavně kvůli už zmíněné metamorfóze.
     
    Zdenek73.cz. a -tomaslm193- tohle ocenili.
  17. -tomaslm193-

    -tomaslm193- Vycházející hvězda fóra

    AdmSity, ako poznám BP, tak dopredu som vedel, že to nemá zmysel formulovať aby boli nejaké akcie, ale radšej rovno za peniaze.
     
  18. Ŧקε†яik36czŦ

    Ŧקε†яik36czŦ Znalec fóra

    Čau,je to fajn téma,ale nechápu,proč jsou na to založena 2 vlákna.
     
  19. NσStress*

    NσStress* Aktivní autor

    Osobně jsem PRO, ale nesouhlasím aby se dali získat znovu BOKOR DESIGN! Měl to být jedinečný design a myslím, že by to tak melo zůstat!
     
  20. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj -tomaslm193-,

    v předešlém vláknu Ti kolega dal odkaz na souhrné informace k založení tématu, je tam vše podrobně rozepsáno i potřebný počet hlasů, v tuto chvíli již tento návrh je na úrovni splnění pokud se razantně neobrátí poměr (pro a proti). Vlákno bylo správně založeno teprve včera a je třeba nechat otevřené, než jsem napsal tento příspěvek jsou tu další tři reakce.

    pěkný den
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.