Staré designy v nových eventech

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem SANDOKAN*cz*, 28/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Souhlasíte a chcete mít šanci získat staré designy ?

Anketa uzavřena 28/2/15.
  1. ANO !

    50 hlasy(ů)
    75.8%
  2. NE !

    7 hlasy(ů)
    10.6%
  3. Je mi to jedno !

    9 hlasy(ů)
    13.6%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. SANDOKAN*cz*

    SANDOKAN*cz* Magnát fóra

    Jelikož je teď v platební oblasti nabídka koupit si staré designy a mazlíčky, tak mě napadlo, když BP vymýšlí stále nové eventy, dejte do nich možnost získat i staré designy, které mnoho hráčů dřív nemohlo získat a jsou mnohem hezčí než ty nové. Kdo je už má tak může říkat, že pak už ho bude mít každý, ale na druhou stranu BP si je dá stejně do platební oblasti, takže si je koupí kdokoli bude chtít. Podle mě by to nebylo špatné a hodně hráčů by to potěšilo.
     
    Diethylamide tohle ocenil(a).
  2. AxikCZ

    AxikCZ Rádoby autor

    Hlavně je to nefér vůči těm co si to poctivě vystříleli, když už tak je dejte do eventu a ne do platebky.
    Ale chápu to....
    [​IMG]
     
    DROBEK.CZ a AdmSity tohle ocenili.
  3. Mirec

    Mirec Pisálek fóra

    už keď ich tam dali mali dať možnosť kúpiť každý samostatne, lebo ak vlastním už nejaký načo si ho mám kúpiť zas. Asi to nevymýšľal génius ale Bankár Bp, lebo chce aby sme si kúpili aj tie čo už máme..... Radšej by som ich uvítal na mori a vystrieľal sám...
     
  4. AxikCZ

    AxikCZ Rádoby autor

    All about the money :D, ale je pravda, že kdyby každej design byl zvlášť tak se toho prodá víc.

    Ok, tak mám info, že brzo bude v platebce i Flying Dutchman a Hellhammer, jestli tam dají Hellhammer končím, to už je trošku moc tohle!
     
    Naposledy upraveno: 28/1/15
  5. SANDOKAN*cz*

    SANDOKAN*cz* Magnát fóra

    No podle toho co jsem četl, tak skoro všechny dobré designy by postupně měly být v platebce, takže raději ať sou v eventech ...
     
    DROBEK.CZ tohle ocenil(a).
  6. -Mmichaelka-.

    -Mmichaelka-. Zelenáč fóra

    Jo už jsem o tom taky přemýšlel. Jako ja osobne bych si koupil desing jenom kdyby tam byl super kámen jinak ani omylem a hlavně většina hráču si je vystřílela tak proč by nemohli i ostatní ?
     
    DROBEK.CZ tohle ocenil(a).
  7. Fanka1

    Fanka1 Aktivní autor

    Designu je dost tak ať je daj každy víkend nějaký k sestřelení.
     
  8. SANDOKAN*cz*

    SANDOKAN*cz* Magnát fóra

    řekl bych, že ti 3 co dali NE! tak ty designy asi mají a nebo si je koupili, jinak nevím proč by tak hlasovali :)
     
  9. -Mmichaelka-.

    -Mmichaelka-. Zelenáč fóra

    jo taky mě to napadlo ...
     
  10. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    Nebojte sa oni nam daju designou dost . Pre nich to bude všetko vyhodne. Každa vymena Drahokamov stoji nejake perli a hlavne pri vyššich LVL.To si našli sposob ako naše našetrene perli povytahuju od nas. čim viac designou tym viac bude každy prehadzovat drahokamy z jedneho designu na druhy, lebo dnes chcem ten a zajtra už sa mi bude pačit druhy.Maju to dobre premyslene;)
     
  11. SANDOKAN*cz*

    SANDOKAN*cz* Magnát fóra

    Mají to vymyšlené ještě líp, nejen že nás to stojí perly a za ty designy ještě musíme platit peníze, protože nemají dost :-D
     
  12. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj SANDOKAN*cz*, samozřejmě je to na provozovateli jak se rozhodne danou situaci realizovat a jestli vůbec. Nicméně pokud se nepletu samotný návrh byl zakládán právě s tím nápadem dát designy do platební oblasti za účelem aby měl větší šanci na úspěch. Takže pak se těžko rozčilovat.
     
  13. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Trochu nechápu. Jaký návrh byl zakládán s tím, dát designy do platební oblasti? Jestli máš na mysli tento návrh, tak ten byl zakládán s nápadem dát designy do eventů.
     
  14. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Geralt64, jak jsem psal pokud se nepletu, nestudoval jsem staré návrhy atd. Ale myslím si, že již tu byl návrh či diskuze právě pro staré designy a dát je do akce případně do platební oblasti. Co se týče návrhů pro staré designy rozhodně toto není první a určitě ani poslední.
     
  15. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Geralt64,

    např. tento návrh, doporučuji přečíst také příspěvek č.6, kterým doplňuje zakladatel svůj návrh. Hlasovalo pro 73 hráčů (88%), návrh byl odeslán k realizaci, pokud se dívám do listu hlasujících, ty tam nejsi, ale není to tak starý návrh.

    pěkný den
     
    Naposledy upraveno: 3/2/15
  16. SANDOKAN*cz*

    SANDOKAN*cz* Magnát fóra

    Tento návrh je ale jiný v tom, že nechci dát žádné designy za určitou cenu... Právě, že naopak, chci aby nebyly za peníze ale v eventech, kterých je hromada a sou pořád. Jeden event skončí a hned začne a další a sou v nich lodě i s drahokami (,, zadarmo '' ). Takže můžou vzít staré designy a dát je do nových eventů -> jak už jsem psal v samotném návrhu.
     
  17. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj SANDOKAN*cz*, já chápu aktuální návrh, to byla jen reakce na tvůj příspěvek o něco více placení za peníze.
     
  18. Verbeia

    Verbeia Global Team Leader Team Seafight

    Návhr sa bude posúvať RT.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.