Spectatre

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem **luky**, 28/1/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. **luky**

    **luky** Pisálek fóra

    Zajímalo by mě jestli BP někdy dá dizajn zpátky, není to fér pro ostatní hráče co ho nemají.Třeba by ho mohli dát za perle nebo vrátit do truhel.
    Tak jak to bude, si myslím že zajíma spoustu hráču.
     
    ☆Đ-ĩ-Я-†-Ξ-И☆ tohle ocenil(a).
  2. ☆Đ-ĩ-Я-†-Ξ-И☆

    ☆Đ-ĩ-Я-†-Ξ-И☆ Perspektivní autor

    Souhlasim,je to jediny desing co jsem z truhel neziskal.
     
  3. -lllooolll-

    -lllooolll- Pisálek fóra

    Přidávám se,taky by se mi hodil,ale myslím,že už ho asi nikdy nezískáme :-(
     
  4. radegast.cz

    radegast.cz Rádoby autor

    taky se připojuji i s dotazem, je tu někdo kompetentním který by mohl tento pro někoho detail urgovat nejlépe přímo do velína sea??? Ono my hráči tu docela často píšem jak to s designem vypadá, jestli se třeba už náhodou do hry nevrátil a jen se to zapomělo zmínit :) a vžydcky stejná odpověď, nic nevíme zatím nemáme žádné zprávy. Ono je potřeba spíše psát nahorů, klidně i co 14 dní, že hráči na foru brečí, že ho chcou zpátky, ať má šanci ho získat znovu každý, páč čím víc se otravuje tím větší někdy bývají úspěchy. Tak je to možné? Nebo k tomuto forum neslouží? Případně kde konkrétně jinde by jsme měli brečet??? :D
     
  5. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj všem, ano opravdu se bohužel nevím jestli bude někdy tento design vrácen a za jakých podmínek. Psát každých 14 dní nic neřeší. Samozřejmě se zasílají pravidelné reporty s chybami, návrhy a nápady od hráčů... . Ale vše závisí na společnosti Bigpoint.
     
  6. SANDOKAN*cz*

    SANDOKAN*cz* Magnát fóra

    Taky jsem pro vrácení designu do truhel nebo za perly ! Je to jedniný design co z truhly nemám a je to obrovská nevýhoda oproti těm co ho našli... a to hlevně co se týká prémia ! já najdu prémko třeba 3 x za 1000 struhel a mám ho na 3 měsíce - zatímco hráč s designem za stejnou cenu ( 1 M perel přibližně ) ho má na dvojnásobný čas tedy 6 měsíců ( půl roku )... a to je velmi znatelný rozdíl a je to nefér.
     
  7. radegast.cz

    radegast.cz Rádoby autor

    jj je to tak jak píše Sandokan a pokud jde o to psaní reportů jak píšeš Poseidon tak tu snad nikdy nezaznělo že by jste něco o spectare psali výš a já si stejně myslím že by to něco vyřešilo,psát jim furt dokola, ono to každého jednou unaví a třeba i u vás dojde na ban :D. Je to opravdu přece nefér, vůči novým hráčům i těm co jí prostě nestihli.
    Já nejsem pro to mějte trpělivost možná jednou, jsem pro jednat a tady to znamená psát furt dokola, třeba se jednou za ten nos někdo chytí...
     
  8. DragonIsBack

    DragonIsBack Zelenáč fóra

    Ahoj Poseidone , vím že z vaší strany asi snaha je hru nějakým způsobem "oživit" ale chtěl bych se zeptat zda by bylo možné zajistit nějaky třeba chat s tvurci teto hry . Mysllím si že ne jen já ale i ostatní hrači by na ně měli plno otazek . To že vy pošlete report a nebo napady hraču a oni nic neodepíši mi příjde celkem unavne už tohle číst :(
    Díky a hezký den
     
  9. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj takže design Spectare máte šanci získat viz ZDE. Co se týče chatu je možné tento návrh si myslím přidat do hlášení, ale to závisí už pak na samotné společnosti Bigpoint a není to možné nijak zaručit.
     
    Naposledy upraveno: 29/1/14
    SANDOKAN*cz* tohle ocenil(a).
  10. JEZUS-CR

    JEZUS-CR Rádoby autor

    639,- Kč nebo 300tis perel :)
     
  11. SANDOKAN*cz*

    SANDOKAN*cz* Magnát fóra

    Poseidon a kde je napsané datum od kdy do kdy bude za těch 300 000 perel ?? to mě tam trošku chybí ...
     
  12. Amather

    Amather Zelenáč fóra

    Ahoj
    Jen jak píše pán nad mnou, nevidím do kdy bude k koupi za 300k perál, a jestli budou i další tyto dny, kdy se bude vyskytovat čierných obchodech.

    Děkuji.
     
  13. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Piráti,
    důležité je že design Spectare zítra 30.1.2014 bude, jestli bude ve 12.00 nebo ve 14:00 neni až tak podstatné, ale raději neotálejte, velká část hráčů si vrácení designu přála a kdoví kdy zase bude dostupný, jen pro doplnění z oficiálního oznámení o tání sněhu, černý trh končí 3.2.2014 ve 12:00 hodin a není zaručeno, že bude design po celou dobu.

    pěkný den
     
  14. Verbeia

    Verbeia Global Team Leader Team Seafight

    Bez ďalšej reakcie, zamykám a presúvam do archívu.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.