Slovní fotbal na Seafightu/Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Leo., 4/2/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
 1. Leo.

  Leo. Team Leader Team Seafight

  Toto vlákno slouží k diskuzi o soutěži.
   
 2. Leo.

  Leo. Team Leader Team Seafight

  chuchmalec slova musí splňovat téma "inžinierstvo" "ebenové drevo" nejsou designy a nenavazuje ani písmeno
  xixao72 "Iskry" "syrokrém" "katalizátor" nejsou designy

  Je potřeba se držet tématu tohoto kola. Pokud budou dva příspěvky navazující na poslední písmeno bude uznaný první z příspěvků.
  *štěpánek* bohužel máš smůlu, 2x byl někdo o minutku rychlejší. Navazující slovo pak může být na kterékoli z těchto dvou slov. Hráč není povinný kontrolovat, které slovo splňuje nebo nesplňuje podmínky. Reaguje na poslední slovo, které se mu zobrazilo.
  Rada: Pokud se Vám během psaní příspěvku objeví nad psacím oknem řádek, že přibyl ve vlákně další příspěvek znamená to, že už někdo do vlákna napsal. Je dobré si příspěvek obnovit a reagovat na nové slovo.
  Nezapomeňte i na další podmínky jako dodržování odstupu mezi jednotlivými příspěvky alespoň 3 jiných hráčů.
   
 3. Leo.

  Leo. Team Leader Team Seafight

  *štěpánek* je nutné používat i ˇa ´, bez nich to nebude uznané
   
 4. Leo.

  Leo. Team Leader Team Seafight

  Bocelli.-CZ je potřeba pokračovat v řetězci slov a ne na první slovo v záhlaví. Design musí začínat posledním písmenem slova v posledním příspěvku
   
 5. *štěpánek*

  *štěpánek* Vévoda fóra

  Co se tedy stane,kdyz konci dezign na pismeno na ktere neexistuje dezign?
   
 6. Leo.

  Leo. Team Leader Team Seafight

  v pravidlech je, že by měla skončit soutěž. Další možností je, že nastavím další slovo a Vy budete pokračovat. Pokud bude zájem o soutěž a zavedu je pravidelně můžou se pravidla ještě poupravit podle toho jak to bude probíhat teď. Odměny zatím vyjednávám, a pokud mi je schválí mohli by taky navnadit další hráče.
   
 7. HaxLegend

  HaxLegend Rádoby autor

  Je povoleno opakovat názvy designu které už někdo řekl?
  komentář číslo #60 a #66
   
 8. Poseidon

  Poseidon Board Administrator Team Seafight

  Jedná se o testovací hru k případnému doladění a vyladění bez odměn. Nicméně jak stojí v popisku soutěže, slova by se neměla opakovat. Nicméně v tomto velkém množství není moc reálné provádět kontrolu zdali slovo někde je či není. Nicméně před vyhodnocením proběhne ještě jedna kontrola tudíž uvidíme.
   
 9. Leo.

  Leo. Team Leader Team Seafight

  Hra a pravidla se teprve testují, zjišťujeme jaké zádrhele by mohla mít a upravuju průběžně pravidla. V tomto kole ještě hrajete podle základních pravidel jako, písmeno musí navazovat, držet se tématu a podobně. Designy by se měly pamatovat, ale hráči těžko budou před každým příspěvkem kontrolovat třeba 6 stran aby se podívali jestli náhodou ten design nebyl už použitý. Pro hru s odměnami (pokud mi ji centrála schválí) bude nejspíš platit pravidlo, že se stejný design nesmí objevit na posledních dvou nebo jedné straně. Jak píšu aby později nedocházelo k hádkám budeme pravidla ještě dolaďovat.
  Stejně tak po skončení tohohle kola se ještě bude znova kontrolovat a je možné, že se někomu přidají nebo odeberou body.
  Pro situaci, že předešlé slovo bude končit na písmeno, na které ověřitelně (forum, wiki) neexistuje další slovo toho tématu bude platit, že se smí použít předposlední písmeno toho slova. Ale pozor, pokud slovo existuje, nebudou body uznané.