Slovní fotbal na Seafightu/Diskuze 1 a 2 kolo

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Leo., 4/3/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Myslela jsem, že je to samozřejmostí, ale nejspíš není.

    Každý hráč smí soutěžit jen s jedním herním účtem. Jakékoli jiné účty stejného hráče budou ze soutěže vyřazené a výhru dostane pouze ten na vyšším místě.
     
  2. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

    Kdyz uz se meni pravidla (ted jsem si rypnul a to me tu vsichni sezerou,protoze ja jsem vinen),pridal bych jeste jednu zmenu o to ,aby se nesmeli pouzivat znovu pouzite nazvy. At si kazdy lame hlavu trochu. To by me prislo opravdu zajimave.
    Spis k zamysleni as se spusti druha rada.
     
  3. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    pravidlo o opakování je třeba posoudit u každého kola zvlášť. Záleží na spoustě faktorů jako je, množství použitelných výrazů, množství hráčů, četnost příspěvků atd. Je možné rozšířit opakovaní na 3 strany nebo ho zmenšit na jednu.
    Není možné hned na poprvé zajistit v pravidlech všechno co může koumavé hráče napadnout, ale předpokládala jsem, že jeden účet v soutěži snad je samozřejmostí.
     
  4. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

    Leo se vsim souhlasim co jsi napsala.
    Prosim o vyrazeni ze souteze.:)
    Dekuji
     
  5. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Nechtěla jsem práskat, ale ctí tě, že jsi se sám přiznal. Tvůj druhý účet nebude v soutěži figurovat.
     
  6. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

    Dobra tedy .
    Diky
     
  7. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    pravidlo opakování ale bude nejspíš zrušeno, protože někteří stále jen opakují názvy, které už byly použit místo toho aby hledali nové. Mají to tedy jednodušší než ti, kteří hledají na netu. Bude platit od dalšího kola.
     
  8. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Pro další kola dojde k menším změnám v pravidlech:
    • výrazy musí být v jednotném tvaru. Množný může být použitý pouze pokud pro daný výraz jednotný neexistuje
    • použité výrazy se nesmí opakovat
    • pokud budou ve stejnou minutu zveřejněné dva příspěvky navazující na stejné slovo, budou uznané oba. Navazovat se pak bude na poslední slovo, které bylo zveřejněno
    • Pravidla můžou být změněna nebo doplněna pro různá kola
    Každý hráč smí soutěžit pouze s jedním herním účtem.
    Soutěžící účet musí být CZ nebo SK.

     
  9. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    乂☆☆ЯΈΛŁ☆☆乂 stále sis ještě nenapsal o výhru na podporu. Pokud tak neuděláš do začátku dalšího kola (první víkend v dubnu) tak výhra propadne.
     
  10. Děkuji za upozornění ,španě jsem to pochopil , myslel jsem až bude úplný konec
     
  11. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Další kolo soutěže začne už příští víkend. Došlo k menšímu doplnění pravidel takže doporučuji si je znovu projít.
     
  12. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

  13. venouš72_cz

    venouš72_cz Vážený autor

  14. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Dobře uznám to, ale pro příště používej jen wikipedie, které jsou uvedené v pravidlech hry ať jsou podmínky stejné pro všechny.
     
  15. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

  16. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

    • Vodní nádrž Mariánské Lázně
      Vodní nádrž Mariánské Lázně je nejstarší přehrada se zděnou hrází v Česku. Leží 2 km severně od stejnojmenného města. Nachází se v Maxově údolí na Úšovickém

    • Vzdy to overuji uz ve wikipedii,ale netusil jsem,ze je jich vice druhu:eek::eek:
     
  17. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Stanovili jsme dvě wikipedie aby nedocházelo k dohadům, že v jedné to je a ve druhé ne. Vem si taky jak složité by pro nás bylo ověřovat každý výraz na celém internetu. Proto jsou pevně dané wikipedie pro čechy i slováky a z těch se musí čerpat. Jsou uvedené v pravidlech hry.

    Problém ale v tomto případě není ve wikipedii ale v názvu. Mariánské lázně jsou město. Když se podíváš na ten soupis ve svém odkazu tak tam vidíš třeba Nádraží Mariánské lázně, Římskokatolická farnost Mariánské Lázně atd a to jsou specifická místa v tom městě. Kdybys napsal Vodní nádrž Mariánské Lázně už bych ti to uznala, ale Mariánské Lázně jsou jen město.

    upload_2022-4-2_8-56-54.png
     
  18. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

    Mas pravdu,moje chyba uznavam .
     
  19. SANTA-CATARINA

    SANTA-CATARINA Pilný autor

    štěpánku - napsat Vodní nádrž Rozkoš a uznat ti to taky není spravedlivé řeka nebo cokoli vodního byla na V ale ty máš Rozkoš topakmůžu psat vodní nádrž a k tomu měnit jména do nekonečna. Nic proti tobě .
     
  20. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    To si nemyslím. Je to to samé jako Mariánské Lázně. Když se podíváš na Wikipedii máš mezi možnostmi:
    Tudíž, že si vzal pojem s více body, který je takto definovaný v uvedených Wikipediích není přece proti ničemu. A hlavně jelikož se vše ověřuje zdali to Wikipedie zná tak i když to tam dodáš a ona to nebude mít tak se to samozřejmě neuzná. Nicméně vše se bude nakonci ještě jednou procházet a vyhodnocovat tudíž může dojít k promazání bodů.