Sloučení US serverů

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Leo., 29/1/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

  2. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

    Zacházejte s hráčema slušně , jsme lidé né hadr na podlahu. :mad:
     
    UnKnoW tohle ocenil(a).
  3. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    tohle nebylo naše rozhodnutí.
     
  4. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

    To vím.
     
  5. Hank45CZ

    Hank45CZ Rádoby autor

    No já mám loď na G7,taky PVE.Vrátil jsem se sem po 2 letech a je to servr duchů.Ten ubytek hráčů je markantní.Je otázkou času.kdy i tento servr přiradí k jiným...njn,jak říká jedno české pořekadlo,tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu,až se ucho utrhne.
     
    *štěpánek* tohle ocenil(a).
  6. ...VictoryCZL...

    ...VictoryCZL... Vycházející hvězda fóra

    Hank45CZ cože?No na mě je tam hráču až až,asi jezdíš na mapě1/1 nebo nevím D
     
  7. Rob.Halford

    Rob.Halford Aktivní autor

    Hoši , dohadujete se o hnědým. Podstatný je, že BP chce sloučit servery, nechápu to , měli by dát možnost hráčům si vybrat , jak chtějí hrát , potažmo platit jejich existenci, ale jak vydno asi to tak neplatí, měli by se podívat kolik je tam cca aktivních hrášů - a kolik jim to nasype, i na to kolik je tam " boot " a kolik jím to nasype, . to vše bude v kelu . I prodělek - můře být výdělek. VÍM TO , JELIKOŽ - PODNIKÁM. Ovšem management BP to je samoichtyl a vlez do řiti - tak mi to připadne. NO NIC V MOMENTĚ JAK TO SLOUČÍ - FINAL Countdowen BP
    A takových jako jsem já , bude nespočet i těch co si na GA3 pltí " beztrestnost , BOOT " i tí jim odejdou . ccarok , možná dva , ale každopádně vedou to do hnědýho a šlus EDNE , asi nový majítel má prachů namancáry, a nepotřebuje je . Nebuidu se tu rozepisovat , stejně to k ničemu není ...
     
    Naposledy upraveno: 3/2/24
    UnKnoW a *štěpánek* tohle ocenili.
  8. UnKnoW

    UnKnoW Perspektivní autor

    A co má teda logiku dát k sobě PVE a nebo PVP a PVE ,rozhodně to první ,ale to by nesměl ústav BP dostat vycházku na zahradu.
     
  9. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Bp svůj důvod udalo a pokud to tak je což musí vědět oni sami, tak když by to udělali a hráč by byl pod vodou aniž by stihl vystřelit například tak to by jste také nadávali. Nebo NPC by vás dříve potopilo aby nemohl někdo řikat, že má PvE mód.

    Je zas zapotřebí brát, že je to pirátská hra vím jak hráči prskali když BP zavedl ochranu.

    Kdyby se těch pár severů nezavedlo toto by se nikdy nestalo. Kdyby tyto servery se nezaváděli není tento problém. Tak jako hybridní server je jen jeden a kdyby k něčemu takovému došlo co budou řikat tam.

    A pár lidí odejde, pár lidí začne jinde a dost hráčů si myslím, že zůstane. Za dobu co to hraji je vidět moc dobře kolik lidí řeklo, že přestává hrát napříč servery. A poté je člověk vidí na jiném serveru či dokonce na stejném. Je to sice špatný krok, ale nikdy hráčská komunita neukáže tu moc co má bohužel.

    Diskuzi uzavírám a předávám dále na BP.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.