Sloučení US serverů

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Leo., 29/1/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ...VictoryCZL...

    ...VictoryCZL... Vycházející hvězda fóra

    Týká se to i GE7?Hele lod je kdyžtak brutálně nafarmená,o tom se na megaserveru muže jen zdat,vím to páč mam učet i tam,to budou jatky :_)
     
  2. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Jak jsem psal plány dopředu nevíme. Víme jen to co je v daném oznámení. A hlavně dokud to nepotvrdí centrála je to vždy jen jedna paní povídala. Tolik věcí se už řeklo a nebylo to nakonec.
     
  3. ...VictoryCZL...

    ...VictoryCZL... Vycházející hvězda fóra

    Jinak Poseidone,je mi jasné že Vy oznamujete a BP rozhoduje,to si rozumíme,ale berte v potaz že i na PVE GE7 jsou utočné mapy,takže kdo chce muže jít topit dle libosti a muže si vybrat i utočnou mapu jakou chce,je jich dost.Pak jsou hráči co hrají třeba v práci jen pro radost,body z boje nechtějí,chtějí odpočívat,lidé kteří si chtěhí odpočinout,tak ty s tím seknou určitě.Velká škoda kam tohle směřuje.
     
  4. crabat

    crabat Rádoby autor

    Poseidone a Leo, tím "VY" drtivá většina z nás normálních hráčů opravdu nemyslí konkrétně vás dva lidičky, ale firmu BP jako takovou. Že tu píšete za ně, to bohužel i za ně schytáváte, tak si to "Vy" prosím opravdu neberte nijak osobně :). Že za nás bojujete víme i když Vám to často spíš osolíme namísto ocenění, viď Poseidone:).
     
  5. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    osobně si to určitě neberu na to jsem moc splachovací :D
    Jsme bohužel jak mezi dvěma mlýnskými kameny. Na jedné straně reprezentujeme BP a některá jejich rozhodnutí i chápeme, ale na druhé straně jsme i hráči a chápeme to i z druhé strany.
    Můj osobní názor je, že slučovat PvE server s PvP je nefér k těm, kteří si zvolili PvE server jak píše Victory protože nechtějí bojovat, chtějí jen relaxovat nebo nemají tolik času aby jeden úkol dělali 4h.
    ...VictoryCZL... toto sloučení se týká jen amerických serverů. Doufejme, že v budoucnu se to stejné nestane i na evropských.
     
  6. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Jen dodám my nevíme důvod proč se BP pro sloučení rozhodlo tudíž z toho těžko něco vyvozovat. Osobně si nemyslím, že je to kvůli rok starému návrhu co hráči měli. Tedy pokud to někdo neměl neřešil někde jinde v poslední době. Ať je X fór pro různé jazyky. Je i DC atd. Většinou tohle bývá například kvůli malému množství hráčů. Ale to je čistě spekulace a důvod nevíme. A já když bych slučoval sloučím spíš PvE a PvE tohle je i za mě divný krok. Kdyby udělali výsledný server jako PvE tak ok tím by se v výsledku nic nezměnilo. Maximálně někdo z PvP by využíval nově PvE mód toť vše. Na druhou stranu no to by mohli nadávat hráči ze současného PvP že mají menší počet hráčů na topení, proto by bylo lepší slučovat stejný druh a BP z nějakého důvodu rozhodlo jinak.
     
    ...VictoryCZL... tohle ocenil(a).
  7. SolitaryBoy

    SolitaryBoy Zelenáč fóra

    Pleteš se.Kdo to hraje od začátku,tak ví,že to byla především hra o budování lodičky a sem tam boj.Ted je to díky BP o podvodech a penězích
     
    乂☆☆ЯΈΛŁ☆☆乂 tohle ocenil(a).
  8. Myslím ,že si stěžovali na GE8 ,ale nezaznamenal jsem ,že by to bylo na GA3 ,ale taky se přikláním ke klidu ve hře a ne aby mě pořád někdo topil a pokud už musejí něco spojit tak PVE a ne PVE s PVP v PVP
     
  9. *==danger==*

    *==danger==* Pilný autor

    Osobně si myslím , že to je podraz. Odešel jsem z GE4 pocelkovým sloučení , v lodi mám nepočítaně peněz a stojí v bezpečáku , smířil jsem se s tím . Odešel jsem na GA3 začal budouvat loď od " 0 " ZASE SYPAL bp PRACHY ,A TEĎ MNĚ bp UDĚLÁ TOTO ??? Tak ať mi ty prachy z GA3 VŠECHNY VRATÍ . Jestli to udělají ,HNUS !!!!
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 30/1/24
    crabat a *štěpánek* tohle ocenili.
  10. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    chápu, že jsi naštvaný, ale nekřič tu na nás červeným písmem.
    Doufejme, že ohlasů bude tolik, že BP zváží svoje rozhodnutí, ale moc tomu nevěřím.
    Jen poznámka. Peníze ti nikdo nevrátí, protože loď není tvoje. Máš ji pronajatou a to, že ji vylepšuješ za peníze je tvoje rozhodnutí.
     
  11. SolitaryBoy

    SolitaryBoy Zelenáč fóra

    Dalo se to očekávat,takže já na US 3 nedal do lodě ani korunu a i bez peněz jsem na tomto velmi klidném servru udělal supr loď za ty roky.No nic,tak vrrr na G7 a nebo dnes si už mužete vybrat jiného poskytovatele velmi podobných her a to za minimum investic...
     
  12. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    problém u většiny je, že tahle hra je jejich srdcovka :D takže se k ní vždycky vrací.
     
  13. UnKnoW

    UnKnoW Perspektivní autor

    • Zbytečná citace-var
    Tak by se BP k nám mohlo chovat jinak , protože mě to připadá ,že to vedení se ožralo a vymysleli toto hnusný dílo.Toto je můj názor.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 30/1/24
  14. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ale notak prosím dle pravidel. Upřímně nejsi jediný, ale já bych z pozice hráče rozhodně neočekával to, že se BP bude chovat tak či tak, tak jako, že hráči čekají, že BP někdy hru kompletně opraví. To se prostě nikdy nestane. Určitě nějaký důvod mají protože vše je stojí peníze. Ať už to jsou jednotlivě lokalizované herní fóra, provoz atd. Tudíž z nějakého důvodu to dělají. Chyba za mě, je to, že slučují 2 rozdílné servery. V této hře bylo a určitě i bude mnoho dalších milníků se kterými se hráči neztotožní, ale bohužel s tím je zapotřebí tak nějak počítat než si malovat něco na lepší barvu. A co se jdu například podívat na herní chaty takových hráčů fakt není málo. Problém je kolikrát chybějící informace a ne, že bych chtěl kdovíjak BP chránit, ale ono to není ani kolikrát lehké pro ně. Viz jako opravy potíží. Nečekám, že se něco spustí bez chyb, ale jsou hráči co jim vadí, že nemohou hrát kvůli chybě pak jsou jiní co jim nadávají, že dávají restart pro opravu chyb.
     
  15. Niterói

    Niterói Zelenáč fóra

    Jaký je to server US je jich tam více a nebo to bude jeden celý bordel
     
  16. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Tak aktuálně je již Mega Server 10 = USA východ (40) Globální Amerika 1 (85) Globální Amerika 2 (634) USA Západ (146) Globální Asie (329) Latinská Amerika 1 (206) Latinská Amerika 2 (205) tudíž očekávám, že k tomu.
     
  17. hami

    hami Perspektivní autor

    teď to sloučí :D A za nějakou dobu udělají noví server :D
     
  18. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    I to se může samozřejmě stát, ale to nemá cokoliv společného s touto situací.
     
  19. UnKnoW

    UnKnoW Perspektivní autor

    Nějak mi nejde na rozum ,proč nám nedají vybrat a nebo to neudělají rovnou sloučit PVE servery ,vždyť je to logické,když může být Asie na Americkým ,tak můžou být PVE také spolu no ale BP nejdříve koná a pak myslí,ale to už je pak pozdě ,bude to velký úbytek hráčú zde
     
  20. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ono tady není co vybírat. Řešením bylo udělat druhého serveru PvE, ale to by zase nadávali hráči tam. Sloučení Evropského serveru a Amerického by byl prý problém s hratelností pro hráče z současného Amerického PvE serveru. Bohužel nevím jak to mají nastavené, ale oni musí vědět zdali by tam byl problém s nějakou hratelností co se týče odezvy a podobně. Jelikož neběží vše na jednom serveru. Úbytek hráčů kdo ví. Určitě někdo ubyde, ale nemyslím si, že to bude tak tragické. Vždy při nějakých razantních změnách tolik hráčů chtělo končit psali o tom, ale neudělali to. To máš tak jako i kdyby udělali nový server je dost hráčů co si tam nakoupí balíčky i přesto, že na daném serveru s největší pravděpodobností nikdy hrát nebudou, ale co kdyby.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.