Sloučení serverů

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Leo., 6/12/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Souhlasíte se sloučením serverů?

Anketa uzavřena 21/12/19.
  1. ANO

    38 hlasy(ů)
    40.9%
  2. NE

    54 hlasy(ů)
    58.1%
  3. Sloučil/a bych jiné servery

    1 hlasy(ů)
    1.1%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Ahoj piráti,

    Protože BP byl často dotazován a žádán o sloučení serverů uvažuje o případné změně.
    Byli jsme požádáni o vytvoření ankety, kde můžete hlasovat pro nebo proti nápadu sloučení serverů. Jde zatím pouze o návrh a BP by rád znal Váš názor.
    Níže najdete rozpis serverů, které by se slučovaly.
    Nelze spojit například americké servery s evropskými a PvE s PvP. Také nejde změnit PVP servery na PvE servery a obráceně.
    Proto nejsou v seznamech PvE servery uvedeny.

    Hlasujte a pište své nápady a návrhy. Na hlasování máte pouze týden proto neváhejte.

    • Evropa 1:
      • Global 1 14
      • Global 2 166
      • Global 3 281
      • Globální 4 504
      • Globální 5 631
      • International 11 1216
    • Evropa 2:
      • Německo 3 283
      • Německo 4 605
      • Německo 1 38
      • Německo 2 148
      • Polsko 1 58
      • Polsko 2 486
      • Nizozemsko 284
      • Anglie 39
    • Evropa 3:
      • Turkey 1 65
      • Turecko 2 149
      • Turecko 3 181
      • Rusko 1 66
      • Rusko 2 630
      • Italy 1 42
      • Italy 2 375
    • Evropa 4:
      • Španělsko 1 59
      • Španělsko 2 282
      • Francie 1 41
      • France 2 147
      • France 3 370
      • Skandinavia 74
     
  2. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    By mě jen zajímalo jestli ti co hlasují pro počítají také s tím, že se hra seká nyní kolikrát velice a při větším množství hráčů to bude ještě o mnoho horší. A také aby se nepřenesl problém jako má Globál 3,4,5 že když začnou střílet ostrovy hra je kolikráte nehratelná a jedná se o hodně starý problém.
    Myslete prosím i na tyto všechny věci.
     
  3. pindrusec

    pindrusec Vážený autor

    Ano Posi, to bylo první co mne napadlo
     
  4. kacenka1986

    kacenka1986 Perspektivní autor

    ja sem pro, jsem kral slunecni mapy a nemam koho topit
     
  5. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Sloučení by bylo dobré pouze pokud by vytvořili 1 mega server na novém serveru. Skoro každý ze stávajících serverů má totiž nějaký problém. Není to tak dávno, co se na MS1 skoro 14 dní nedalo hrát a MS2 má jak psal Poseidon neustálé problémy při střílení ostrovů. S těmito problémy si doteď neví rady takže pokud by všechny servery přenesly na jeden nový tak jsem za, ale kdyby všechny přenesly třeba na MS1 což je nejstarší ze serverů a už dávno by si zasloužil vyměnit, tak jsem proti, protože hra potom nebude o nových přátelích, enemy a možnostech, ale o tom jestli se ten den vůbec bude dát hrát.
     
    Sanroh-ČR tohle ocenil(a).
  6. -samo854-

    -samo854- Perspektivní autor

  7. Hefajtos

    Hefajtos Pisálek fóra

    presne bolo by vhodné im to tam i tak poslať, ako to tu naši adminovia rozpisali zlúčenie jedine v tom prípade pokial, sa vytvoría nové servery a nie, že sa len do aktuálneho serveru nahádžu dalšie servery
     
  8. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    určitě k výsledku hlasování připíšeme i podmínky, ale nejsme jediná hlasující země a to jestli budou na naše případné námitky brát zřetel už bohužel neovlivníme. Taky vůbec není jisté, že ke sloučení dojde. Je to zatím jen myšlenka.
     
  9. juraj888

    juraj888 Perspektivní autor

    som za :p
     
  10. Tom

    Tom Magnát fóra

    Já osobně jsem také pro bude více hráčů nová přátelství noví protivníci mohlo by to dostat zase nový náboj. Ale jak psali kolegové chtělo by to asi aby se to vše převedlo na nový server aby se nesloučily i všechny chyby stávajících serverů.
     
  11. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Pokud dojde ke sloučení (osobně jsem výrazně proti), tak je potřeba, aby byli přidané akční NPC (např. Svoboda). Už dnes je problém plnit některé úkoly a při zmíněné Svobodě si po jejím hledání už dnes hráč vystřelí jen několikrát, natož po sloučení.
    A protože moje mínění o programátorech BP je to nejhorší možné (a mnoha zkušenostmi potvrzené) tak moc nevěřím tomu, že jsou schopni rozumně uvažovat a potřebná NPC přidat.
     
  12. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Nemůžu vyzrazovat interní informace, ale většina z věcí není chyba programátorů.
     
  13. pindrusec

    pindrusec Vážený autor

    JJ to co se kam přidá nebo ne je bohužel rozhodnutí managementu , na programátory pak nadávame, protože se jim to nepodaří korektně implementovat - což kolikrát ani nejde
     
  14. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Spíš na to mají málo času, protože do hry se neustále přidávají nové věci.
     
  15. koofy

    koofy Pisálek fóra

    Ahoj Leo, bylo by možné spojit servery ale tím by bylo víc a více problému a nehratelnosti ve hře. Tet když zapnu hru tak se to seká a nedá se vůbec hrát i když je po restartu :/ . Nevím, já bych to nechal jak to je a vratil bych se k tomu až bude vše okey :)
     
  16. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Lagy ve hře jsou občas a ne pořád takže pokud se to tobě seká pokaždé když naloguješ bude problém u tebe a ne na serverech. Jestli jsi četl všechny příspěvky tak jsi určitě četl i to, že jako admini jsme za, ale pouze pokud by se všechny servery spojily na jednom zbrusu novém serveru, který by ustál větší množství hráčů. Před pár lety ještě před jakýmkoli spojením serverů bývalo na všech serverech při akci několik set hráčů dnes je to jen zlomek hráčů, proto si myslím, že sloučení co se týče množství hráčů by problém nebyl, ale muselo by tomu dojít na dobrém serveru, který by tu zátěž ustál.
     
  17. delo66

    delo66 Pisálek fóra

    S tou sekanou hrou je pravda. Nie je to len o jednom hráčovi. U nás na globále sa to seká pravidelne a skoro každý deň každých 5-10min na 1až 5 s. Na TS mi pravidelne lagy v ten istý čas potvrdzujú prakticky všetci hráči v miestnosti.
     
  18. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Podle nicku předpokládám, že jde o MS2 tedy 281, 504 a 681? Tam jsou právě jak už se tu psalo lagy naprosto normální kdykoli se střelí do ostrova. Je to jedna z věcí, která by se musela domyslet. Určitě v konečném hlášení zmíníme tyto problémy, které by se nejspíš přenesly při sloučení.
     
  19. delo66

    delo66 Pisálek fóra

    Áno a kým to bude pretrvávať tak som proti.
     
  20. ☜ჯSpeedyჯ☞2

    ☜ჯSpeedyჯ☞2 Perspektivní autor

    a nikdo tu nezmínil jednu důležitou věc když se spoji GE1-6 teď si vemte spustí akci armáda mrtvých a vyskočí admoš a GE1-6 se všichni naportujou na admoše už ted to zasekava hru a 3 megaservery dohromadi ?? to schodi hru a BP bude rádo když jim to neusmaží servery takže pokud se spoji bud bude muset bp nakoupit mnohem lepší vykonnejsi servery a nebo zavést limit hráčů na mapu protože i když to nahodi zas každej bude chtít bejt první u admoše nikdo to nevzda zvlast ted při sezoních úkolech dokud jim to neuvaří servery nebo nevypnou hru/akci to je nutno vyřešit než spojí
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.