Sloučení serverů/Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Leo., 13/7/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Kapucín-ČR

    Kapucín-ČR Stálice fóra


    No tak Ty máš dost,samozřejmě že jsem si všiml :eek: .Ať si hrají na jednom serveru všichni hráči,ale za stejných podmínek .Myslíš,že nehráči za boty také platí cenu podle toho odkud jsou?To by mě zajímalo....
     
  2. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Sparrowsak[TEC] pokud myslíš to, že se zatíží GE1 jako nejstarší server tak to zatím nevím, který server bude ten hlavní. Nevím co myslíš tím zastáváním se, tlumočím fakta. Jestli si myslíš, že na ostatních serverech se nebotuje tak se zeptej hráčů co tam hrají nebo vlez na BP discord a čti komentáře. Od ostatních adminů vím, že situace co se týká hráčů, botů a dalších aspektů hry je na všech hlavních serverech stejná.
    Kapucín-ČR tahle diskuze nemá smysl. Věčně omýlaná turecká platebka. Turci musí na balíček pracovat stejně dlouho jako ty. Takto je to nastavené a není v plánu to měnit. Kdyby hráči nepodváděli měli by všichni stejné podmínky.
     
  3. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    přidala jsem k feedbacku návrh na sjednocenou platebku ale upřímně si myslím, že to neprojde. Nebylo by to fér.
     
  4. Bascot

    Bascot Aktivní autor

    Mám stejný názor to jako kdyby němci chtěli platit stejně jako my to je to samé... prostě nesmysl mělo by to být procentuelně jak to ted je ...
     
  5. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    je rozdíl v cenách dokonce i mezi CZ a SK protože máte rozdílnou ekonomiku trošku. Podle mě je to takto spravedlivé a nemělo by se to měnit. Pokud víte o někom kdo využívá levnou platebku aniž by v tí zemi žil neváhejte ho nahlásit na podpoře, přepošle se na prověření a případnou změnu.
     
  6. BlackOuts

    BlackOuts Vážený autor

    Moj nazor na zlucenie je taky ze viac to uskodi samotnej hre ako hracom. Uz ked sa zlucili Ge1 a Ge2 tak ubudlo vela hracov ktory do hry uz nechceli tolko davat . Teraz ked zlucia vsetky servery do jedneho tak to bude o moc horsie. Hraci ktory maju nadupane lode za eura ty hrat budu ale hraci ktory to nemaju full za peniaze budu odpadavat . A hlavne hraci ktory viac len farmarcia tak to prestanu hrat ked budu nonstop topeny.
     
  7. *****vendy*****

    *****vendy***** Zelenáč fóra

    Vyztihl jsi to presne,taky si myslim,ze to tak bude.
     
  8. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Upřímně si myslím, že v této hře je už velmi málo hráčům. Já osobně jsem sice taky proti sloučení, ale spíš z hlediska botů mám obavu o množství NPC. Bohužel se nelze zavděčit všem je dosti hráčů co už i tu na foru začli sami navrhovat sloučení ještě před tím než to přišlo. To jestli do lodě hráč dává nebo nedává si myslím, že na sloučení nemá až takový vliv z hlediska topení. Jde o to jak to dopadne s nějakou koalicií atd případně po sloučení a kde ten hráč bude. Ale v této hře je spousta hráčů na botu a platících bohužel a malé lodičky mají většinou jako pomocné. A tam už je pak rozhodnutí smířit se s tím budu hrát i když budu topen, ale budu hrát s naprosto minimální investicí a myslím si, že to jde i když samozřejmě na úkor případného zisku oproti platícím a nebo udělám za mě kravinu a nakoupím si spoustu věcí. Ale ani to není východisko když neproniknu do toho jak nastavit rozšíření abych měl nákup smysl.
    Prvotní co by musel BP udělat co se týče nových hráčů je opravdu vyřešit *** aby mohl i menší hráč něco získat. A to, že hráči odešli bych neřekl, že je až tak kvůli sloučení, ale kvůli situaci s boty a poté stav hry jako takové. Protože hráči co odešli jsou hráči většinou co nepřešli na ***, ale uznali, že nemá smysl investovat do hry v dané situaci peníze.
     
  9. BlackOuts

    BlackOuts Vážený autor

    Poseidon pre hracov ako takych ktory nechcu do hry davat stovky eur je aj megaserver z GE1 a GE2 uz moc ked vezmes rozdieli medzi platiacimi a neplatiacimi hracmi. Rozdiel ked striela platiaci hrac v suboji s neplatiacim je rozdiel niekedy aj 300 na ranu . Kolko hracov vydrzi tak hrat ked sa zlucia servery a mapy budu preplnene a ked sa spravi jedna silna aliancia a bude topit vsetko co sa pohne. Slabsie lode si ani teraz nezahraju ked sa viac bojuje a co to bude potom . No predsa jednoducho prestanu hrat ako pri prvom zluceni. A hraci na programoch budu aj tak a BP s tym nic nespravi. Uz je to nehratelne ked pol jednej aliancie pouziva autotargety kde s programom su aj rychlejsi a aj raketky dokazu hadzat na vzialenost vecsiu ako bezny hrac ma dostrel s okom orla. O tom ze automaticky nakliknu najblizsieho hraca a hraca ktory ma najmenej HP ani nemusim pisat. Takymto spajanim hra len nabere vecsiu rychlost straty hracov a BP to len a len vyhovuje
     
  10. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    nevím jestli čteme stejné věci, ale i v oficiálním oznamu bylo naznačeno, že postup proti booterům bude mnohem razantnější a podle toho co o novém Community managerovi zatím vím věřím, že protlačí postup, který bude botáky hodně bolet.
    Hráči neodešli kvůli sloučení, to možná odešlo pár menších lodí, ale hromadně odešli v době kdy se objevil autotarget.
     
  11. AKLAKL

    AKLAKL Perspektivní autor

    EDIT;)
     
  12. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Důrazně doporučuju tohle téma sem vůbec netahat, na jakékoli rasistické a podobné kecy jsem silně alergická, takže si koleduješ o ban
     
  13. naky333

    naky333 Rádoby autor

    JJ VŠICHNI BREČÍ KVULI TR PLATEBCE NO :D I NA DISCORDU
     
  14. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    protože nechápou ten systém a je marný to pořád dokola vysvětlovat.
     
  15. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Myslím si, že cenu by měli mít všichni stejnou. Ano, jsou rozdíly mezi státy v mzdách a nevím v čem všem ještě, ale kdo je schopen objektivně posoudit rozdíly a stanovit poměr, v jakém by měli ceny v platebkách být?
    Ale je mi jasné, že BP to stejně nezmění, takže podle mně nemá vůbec cenu a cenách v jednotlivých zemích diskutovat.
     
  16. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    oficiální mezinárodní statistické úřady přesně určují ekonomiku jednotlivých zemí. Podle ní se pak vytváří ceny pro každou zemi podle určitých vzorců
     
  17. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    mám otázku, kdy ke sloučení serverů dojde ? Ještě jsem nikde nenašel datum předem děkuji.
     
  18. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    datum ještě nebylo zveřejněné.
     
  19. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    můj kamarád říkal že 10 dnů (nevím kde to zjistil) ale je to možné ?
     
  20. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Datum se včas dozvíte zatím je to interní informace.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.