Sloučení serverů/Diskuze

Diskuze na fóru 'Obecné diskuze' zahájená uživatelem Leo., 13/7/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Bascot

    Bascot Aktivní autor

    Tomuhle se dá pouze smát :DDDDDDDDDDD
     
  2. !-Hellmaster-!

    !-Hellmaster-! Rádoby autor

    Se vší úctou Leo, to je tvůj názor? Páč já tu žádnou anketu neviděl. Mě se zdá stávající řešení totiž jako jediné možné proti neschopnosti PB zbavit se booterů. Zkus si sám dostat k eventu kde je jeden střílející hráč a kolem něho krouží 10 lodí pod war programem.... Hraju tuhle hru už hoodne dlouho, ale po sloučení serveru má hra vypadá asi takhle. Zmáčku tlačítko Hrát, než se načte mapa jsem pod vodou, opravim.... 5 sekud a jsem pod vodou.... opravim dobrý 1 minuta a jsem pod vodou ... a pořád dokola a takhle to má minimálně ta slabší polovina hráčů. Tak mi poraď co s tím, když nemám průměrný plat EU?
     
  3. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Jestli myslíš tím "Se vší úctou Leo, to je tvůj názor? " zpětnou vazbu, která se posílala na centrálu, tak to není můj názor. Jsou to názory hráčů z tohoto vlákna, shromážděné, přeložené do EN a poslané. Anketa by byla potřeba jen pokud by se hlasovalo ANO, NE o nějakém přesně daném tématu, ale tady šlo o jakékoli názory na nový buff, které každý tým shromáždí a pošle na centrálu. Tam vyhodnotí co by šlo, co ne a jaký je zájem o nějakou změnu a rozhodnou se jak a jestli buff upraví.
    Pro Vás s menšími loděmi byl buff vymyšlený, myslím, že i když třeba jen ta hodina denně klidu na úkoly nebo PZ pomůže. Škoda jen, že se tu neozvalo víc hráčů, kterým buff vyhovuje.