Sloty pro děla za rl

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem pavell1997(CSA), 22/5/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Souhlasíte s tímto návrhem?

  1. Ano

    15.8%
  2. Ne

    84.2%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pavell1997(CSA)

    pavell1997(CSA) Perspektivní autor

    Ahoj, napadlo mě aby byla možnost koupit si přímo sloty na děla za rl. Místo toho aby se furt museli kupovat mince nebo korunky. Maximální počet děl, by byl stanoven teď nevím zda to bylo 560 nebo kolik děl. Pokud by hráč již měl max počet slotu na děla, balík by buď nabídl něco jiného, nebo by musel napsat na podporu, která by mu daný sloty nahradila za něco jiného, třeba děla dle jeho výběru který by byl podle nějakého kurzu například by si hráč koupil za 2000kč koupil nějaké věci a balík by obsahoval i 15 slotů na děla, podpora by mu tedy nabídla 15 děl 4 stup které by si vybral samozřejmě pokud by to byly nějaké silnější děla dostal by jich třeba jen 10
     
  2. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Tohle určitě ne. Podpora řeší problémy na účtech a nehandluje s věcmi. Hráči prskají i že jsou sloty za mince a koruny, natož kdyby byly zy reálné peníze. Většina hráčů neinvestuje do hry takže by byly dost ochuzení.
     
  3. 0neDay

    0neDay Pisálek fóra

    Jžš přestan už vymyšlet blbost ia nedávej sem každý den 20 navrhu který vživotě logicky neprojdou ..
     
    juraj888 a Bibi tohle ocenili.
  4. pavell1997(CSA)

    pavell1997(CSA) Perspektivní autor

    to máte pravdu místo toho botují :D
     
  5. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Přestaň tu laskavě obviňovat kohokoli z používání botů. Pakliže máš důkaz pošli ho na podporu jinak budeš brzo zabanován za osočování.
     
  6. pavell1997(CSA)

    pavell1997(CSA) Perspektivní autor

    A jak ten důkaz má přesně vypadat? Že je to enemák a nestřílí do mě :D jste srandovní když já jsem naivní tak vy jste srandovní :D
    A ještě mě vyhrožovat banem za to že prokazatelně tu jsou hráči co bota mají :D funny
     
    rytiř1969 tohle ocenil(a).
  7. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

    Pavel má pravdu.
     
  8. kacenka1986

    kacenka1986 Perspektivní autor

    oni jezdi boti kteri strili i hrace :( ale umi to jen nektere, asi vznikl pátej program.
    normalne si botuje lovi si npc truhly atd, a kdykoliv zahledne hrace da kamen spechu , hraci raketu a suti ho ledovkou ....
    to je teda super hra fakt ze jo
     
  9. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    víme jak programy fungují, ale dokázat, že je hráč používá je už jiný problém. To, že někoho vidíte, že se chová divně bohužel není důkaz.
    pavell1997(CSA) nebylo ti vyhrožované banem (najdi si definici výhrůžky), ale byl jsi upozorněný, že může dojít k zabanování, to je velký rozdíl.

    Držte se tématu ankety!!!
     
  10. cz¤REBELS¤cz

    cz¤REBELS¤cz Stálice fóra

    kacenka1986 Staciprostinka vec dej si knizky na dostrel a mas po problemu :):):)
     
  11. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Nesplňuje pravidla pro odeslání. Zamykám bez odeslání.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.