Skupinová Mapa

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem pavell1997(CSA), 28/5/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Souhlasíte s tímto návrhem?

 1. Ano

  14.3%
 2. Ne

  85.7%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. pavell1997(CSA)

  pavell1997(CSA) Perspektivní autor

  Ahoj chtěl bych navrhnout aby byla skupinová mapa častěji nejlépe furt třeba za menší odměny ale aby byla co nejčastěji. Mapa by šla jít pouze 2x za den s tím že tokeny na tuto akci by byly v tržišti za 5000 perel jeden denně by tak šly koupit pouze 2x. Z mapy by bylo možné získat každou vlnu zhruba 800perel vln by bylo celkově 50. za projetí celé skupinové mapy by byl nějaký bonus třeba jako z bonusové mapy Zvýšené dělové poškození, 75K Zásahové body, Sluhové na 5dnů, Krystaly, Perly a pod
   
  Naposledy upraveno: 29/5/20
  sisi33-cz tohle ocenil(a).
 2. Leo.

  Leo. Team Leader Team Seafight

  Skupinových map je spousta, bylo by dobré to upřesnit.
   
 3. pavell1997(CSA)

  pavell1997(CSA) Perspektivní autor

  • Zbytečná citace
  to je jedno klidně ty věže jak byli teď tu poslední akci
   
  Naposledy upraveno moderátorem: 28/5/20
 4. Hefajtos

  Hefajtos Pisálek fóra

  Osobne si myslím, že nie je potrebné mať skupinovú mapu stále prístupnu, a úplne postačuje keď je počas vybraných akcií. Keď sa to vezme, že už teraz je docela dosť úloh ktoré je potrebné robiť aby si nazbieral požadované predmety a menu v hre, a to neberiem do úvahy, že možno niekedy v blízkej budúcnosti dajú nové lvl, takže to nám prinesie nové ulohy. A stoho vyplíva že danú skupinovú mapu by robilo malý počet hráčov. A za ďalšie osobne mi viacej vyhovuje keď je ta skupinová mapa len počas akcí lebo takto je v nej vždy niečo iné.
   
 5. Poseidon

  Poseidon Board Administrator Team Seafight

  Osobně si myslím, že pakliže chceš aby návrh prošel měl jsi ho co nejvíce popsat rovnou a ne takto po jednotlivých dotazech. Je zapotřebí zohlednit kde by se bral nějaký erb pro vstup, zdali z platební oblasti či za co konkrétně atd. Takto to dopadne když to projde, že si to BP uzpůsobí dle svého takže vstupní měnou buď něco z platebky či yulognské nebo safanad mince. A hlavně vznikne další potíž a to, co víme od kolegů z podpory kdy žádali někteří hráči ban pro jiné zato, že například u minihry s majákem sundali maják a nikdo tím nezískal nic.
  A další skutečnost je ta, že musíš počítat pakliže by došlo k přidání takovéto věci do hry určitě dojde zas k omezení někde něčeho jiného.
   
 6. pavell1997(CSA)

  pavell1997(CSA) Perspektivní autor

  • Zbytečná citace
  Lepší?
   
 7. Leo.

  Leo. Team Leader Team Seafight

  Není potřeba kopírovat text příspěvku, který je hned nad tím tvým. Za zbytečnou citaci už brzy budeš mít ban na forum.
   
 8. pavell1997(CSA)

  pavell1997(CSA) Perspektivní autor

  • Zbytečná citace
  Kopírovat? Jen jsem chtěl aby daný člověk věděl že se ptám jeho.
   
  Naposledy upraveno moderátorem: 30/5/20
 9. Leo.

  Leo. Team Leader Team Seafight

  Znovu zbytečná citace, pokud reaguješ na příspěvek hned nad tebou je zbytečné dávat odpověd nebo citovat. Je jasné na co reaguješ. Když chceš odpovědět někomu v příspěvku dříve, stačí zkopírovat jeho nick nebo část věty co napsal aby bylo vidět na co reaguješ.
   
 10. Poseidon

  Poseidon Board Administrator Team Seafight

  Nesplňuje pravidla pro odeslání. Zamykám bez odeslání.
   
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.