Sezona

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem dzina29, 30/12/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Svijanskákněžna

    Svijanskákněžna Rádoby autor

    Je to křížovka s nápovědou -vyluštit to musí každý sám -nervy a sranda nikdy se mi nedaří vyluštit ty akční kam a o čem , není to jednoduchá sezona
     
  2. Spitfire°mk°5°

    Spitfire°mk°5° Rádoby autor

    Je to všetko jednoduché a každý trošku rozumný si to bez problémov všetko preloží
     
  3. Agramon

    Agramon Pilný autor

    Ahoj ,mozna se pletu,ale nebyl nahodou u truhel 2. urovne taky klic ?
     
  4. Tom

    Tom Magnát fóra

    Agramon ano pleteš se i v minulé sezoně u druhé truhly klíč nebyl.
     
  5. (REACTOR)

    (REACTOR) Zelenáč fóra

    ale dali kod na kluc
     
  6. Tom

    Tom Magnát fóra

    (REACTOR) ano , třeba tuto sezonu také ještě bude ale osobně si myslím , že ne. Minulou sezonu ho dali protože je to nová věc ve hře. Jako to bývá i u jiných novinek (viz. tokeny na nulování talentů).
     
  7. Agramon

    Agramon Pilný autor

    Ahoj, mam dotaz k elitnim bodum. Obcas se mi stane, ze dostavam za sestreleni normalni NPC elitni body misto BZ. Nevite nekdo cim to je ? Naposledy se mi to stalo dopoledne myslim v nedeli na mape 14 - 15 ,ale trvalo to asi pul hodiny. Pak jsem streli Šráma a od te doby jsem zase dostaval BZ.
     
  8. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Příště směřuj svůj dotaz do patřičného vlákna, toto vlákno je určeno k Sezóně.

    To tady bohužel nezjistíme, i v deníku máš zápisy o zisku EB? Mohlo jít jen o grafický problém.
     
  9. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Myslím že je to tak, ža pokud se přihlásíš a máš na hodinu zvýšený výnos +10%, tak po tu dobu získáváš EB, po skončení +10% pak už normálně BZ. Aspoň se mi zdá, že je to takhle nastavené, ověřené to ale nemám.
     
  10. Agramon

    Agramon Pilný autor

    Ahoj Geralt, ted jsem to odklikal v deniku zpatky a mas pravdu. Je to spojene s tim zvysenym vynosem. Ihned po prihlaseni a cas 1 hodina to davalo EB. Pro Leo. - delam ukoly v Sezone a tam, jak vis je ukol na EB, tak me to zajimalo v souvislosti se Sezonou. Mozna to bude i informace pro dalsi lidi, kteri by v case, kdy maji zvyseny vynos mohli nejake EB navic posbirat...
     
  11. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Ověříme to a případně tohle info předám i CM aby mohli v případě dotazů informovat hráče.
     
  12. pindrusec

    pindrusec Vážený autor

    Má pravdu leo, teď jsem koukal do deníku a s +10 %

    Potopil jsi loď Drakirský Arral.
    Získáváš 8 EB (bodů zkušenosti). (Oprava: 10 %.)

    po skončení to dává jen ...
    Získal jsi 8 BZ.

    ale je otázka zda je to opravdu dává, nebo to jen píše v deníku
     
  13. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Proto píšu, že to prověříme a případně nahlásíme a budeme doufat, že se BP k tomu vyjádří jestli jde o chybu nebo úmysl.
     
  14. Ultimaweapon

    Ultimaweapon Rádoby autor

    mna by zaujimalo jak a kde dostanem veci na výrobu dela???teda za pokrok dostanem recepty na rôzne dela ale veci su stale rovnake-pokročile tramy,kusky dreva,premiovy kovovy šrot,ale na vyrobu treba uplne ine veci napr.lahke kusky dreva,nové rámy atd atd...z tých vecí sa mi podarilo urobiť zatial iba svetoborce a tavením dela dostavam tiež veci jak v pokroku sezony tak ako to je???:)))
     
  15. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    předměty můžeš dostat z rozebrání děl.
     
  16. Hefajtos

    Hefajtos Pisálek fóra

    Nie všetky potrebné predmety sa dá získať rozobatím, skúšal som. Napríklad veci, ktoré treba na svetoborce nedáva žiadne iné delo. Aspoň nie stých, ktoré ja vlastním.
     
  17. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    některé věci jsou běžné a dají se získat rozebráním jakýchkoli děl, některé jsou vzácnější a dají se získat jen rozebráním nižších stupňů děl, ke kterým ty věci potřebuješ.
     
  18. Agramon

    Agramon Pilný autor

    Leo. vubec nerozumim tomu co tu pises. Na vyrobu del vyssiho stupne potrebuji 3 dela nizsi a mam z toho 2 dela stupne vyssiho. Tak nepotrebuji zadne dilky a ramy ani srot. Pokud vsak chci vyrobit zakladni stupen napr Svetoborce, tak jsou potreba veci, ktere nikde nejsou. Podle tebe bych na vyrobu Svetoborce mel nechat rozebrat Svetoborce - to nedava smysl.
     
  19. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Smysl to nedává ale do nedávno tomu tak bylo. Nyní je situace taková, že pakliže chceš vyrobit například zkázonose za pomoci receptu ze sezóny musíš rozložit například kladivo osudu. To ti dá za rozložení předměty. Poté vyčkat až bude v nabídce bukanýrského trhu opět recept za yulongské mince. Tento recept si koupíš a následně za pomoci předmětů z rozloženého kladiva a receptu si vyrobíš díly potřebné pro zkázonose.
    Stejně by měl fungovat i recept pro světoborce ovšem ten jsem v nabídce nezahlédl.
     
  20. DarkenCZ

    DarkenCZ Rádoby autor

    Pokud končí stávající akce 5.4., znamená to že ten den bude končit i sezóna, nebo stále platí 31.3.?
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.