Sezóna

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem Patris012, 3/9/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    třeba ne úmyslně, ale předměty, děla a další odměny byly odebrány těm, kteří udělali některé z úkolů více jak jednou.
     
  2. PřemyslOtakarII

    PřemyslOtakarII Aktivní autor

    a to je tak těžký spočítat úkoly počet mincí za ně odečíst od počtu co hráč má a vydet že něco nesedí? Podle mne jsem cistej neřeknu o 10 mincí min tak neřeším ale když vím že jen za jeden úkol jsem dostal 25 a teď mám 19 za buch ví kolik úkolů divný ne
     
    eniinail tohle ocenil(a).
  3. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Sezóna je dobrá věc, jen pravděpodobně nikdo v BP nepočítal s tím, že po jejím spuštění bude na moři více hráčů, než normálně. Hra se neuvěřitelně seká, pokud něco chci napsat na chat, tak to naťukám na klávesnici a pak se minutu dívám, jak se to pomalu, postupně objevuje v chatovém řádku, než se to odešle i ostatním. Po celou dobu nemohu nic dělat na moři - ovládat loď, střílet, opravovat, nic. Nešlo by s tím něco udělat?
     
  4. Baba_Yaga

    Baba_Yaga Rádoby autor

    Mám rovnaký problem ako Geralt strašne lagy ,nedajbože že otvorite niake okno a chcete ho zrušit ,strašne moc sa to seka neda sa to hrať.
     
  5. alka50

    alka50 Pisálek fóra

    Může mi prosím , někdo osvětlit horní a dolní Fenhuang a Commonwelt to je kde mám tam něco udělané ,ale nevím kde jsem to získala ..Děkuji
     
  6. Patris012

    Patris012 Vycházející hvězda fóra

    Měl bych celkem zajimavou otazku k sezoně na PvE serveru co se tyče PvP ukolu myslim si že je naprosto nemožne na PvE serveru nastřilet několik tisic hraču na danych mapach už jen vzhledem k tomu že to je PvE server tak by mě zajimalo jestli by BP nechtělo poupravyt sezuny podle serveru věřim že na PvP serverech to nebude problem ale co mi hrači co hrajem na PvE nemame šanci to udělat dalši vec ukol na trhlinu tež je nějak přehnana a takovych ukolu je tomm hodně chtělo by to trochu přepracovat
     
  7. Len nech nechajú sezónu tak ako je, je to dobre nastavené :) Kto chce farmiť nech farmí a má samozrejme sťažené podmienky :p :D
     
  8. congy71

    congy71 Vycházející hvězda fóra

    Dúfam že všetkym ktorý dostali mince na vyše a dostali sa teraz do mínusu tak budu aj na dalsiu sezonu :) aby to bolo spravodlive :)
     
    djmeema. tohle ocenil(a).
  9. Patris012

    Patris012 Vycházející hvězda fóra

    ♖.єχρєят..!.[ѕνк].♖ nevym na jakym serveru hraješ ale mysliš si že je normalni a v pohodě na PvE serveru sestřelit cca 7 770 hraču za 3 měsice když seš rad že jich sestřeliš 10 za den a to ještě musiš střilet hrače na ruznych mapach no myslim že to je nesplnitelny
     
  10. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj alka50, stačí si vždy najet na daný úkol a je to tam napsané když nejedeš na daný úkol.
    index.png
     
  11. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Patris012 zvolili jste si PvE server aby jste měli klid na farmaření. Nemůžete se tedy divit, že některé úkoly pro Vás budou nesplnitelné. I na PvP serverech ne všichni dokáží tyto úkoly splnit, když jsou slabí a nemají na to potopit tolik hráčů nebo nemají level aby udělali úkoly na vysokých mapách. Každý má nějaké omezení proto to má být těžké a ne každý může splnit všechny úkoly. Pochybuji, že by bylo technicky reálné dělat dvě sezony pro PvP a PvE server.
     
  12. Agramon

    Agramon Pilný autor

    Ahoj, je to prvni sezóna a pripada mi to nastavene tak akorat. Jsem na PvE a tak si strilim potvory a NPC a sbiram. Nektere ukoly jsou nesplnitelne,ale ma to jiste svoje duvody, takze za me 1. velka pochvala.
     
    *štěpánek* tohle ocenil(a).
  13. alka50

    alka50 Pisálek fóra

    Poseidon -Děkuji
     
  14. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

  15. juraj888

    juraj888 Perspektivní autor

    prosim vie niekto presny datum kedy sa sezona skonci ? bolo by super keby sa v jednom z okien sezony zobrazoval cas do ukoncenia ako to je v lige :(
     
    ..ζαקקy.. tohle ocenil(a).
  16. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Bohužel přesné datum nevíme. Dalo se se pouze odhadovat. Nicméně o přidání do okna jako to má liga jsme žádali.
     
  17. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Liga začala 2.9.2019 a bude trvat 90 dní. Stačí si to spočítat. Jiná věc je jestli se změní datum konce kvůli problémům v začátku kdy byla sezóna 2 dny vypnutá.
     
  18. juraj888

    juraj888 Perspektivní autor

    ahaa takze kazdopadne casu na dokoncenie uloh mame este dost ...dakujem za info :rolleyes:
     
  19. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    času je dost, ale tohle info sis mohl přečíst ve FAQ k Sezóně.
     
  20. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Bez delší reakce zamykám.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.