Server Globální Asie

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem Corp.13, 8/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Remiel,

    můžeme znovu nahlásit s tím nic nezkazíme, ale u vás je to pro mě záhada, sbíral jsem glitzi bez jakéhokoliv záseku zkoušel jsem nyní před 5 ti minutami a tady je můj výsledek (čas je u vás posunutý):

    2015-04-06 12:32:58
    Získal jsi 51 perel.
    51 Perly
    2015-04-06 12:32:48
    Tvá loď má teď o 590 zásahových bodů více a vydává se na další cesty silnější.
    2015-04-06 12:32:44
    Získal jsi 7 BZ.
    2015-04-06 12:32:40
    Tvá loď má teď o 516 zásahových bodů více a vydává se na další cesty silnější.
    2015-04-06 12:32:26
    Získal jsi 54 perel.
    54 Perly
    2015-04-06 12:32:21
    Tvá loď má teď o 179 zásahových bodů více a vydává se na další cesty silnější.
    2015-04-06 12:32:12
    Získal jsi 13 BZ.

    aby jsi mě věřila, tady je část diskuze s tvými spoluhráči :

    [MFL] Sanch€z: tu je to jak kdy ;)
    [τс★] mořský.vlk: jj jelo to bez problémů
    [τс★] mořský.vlk: občas se nám taky stane, že to seká, ale dnes v pohodě

    pěkný den
     
    Naposledy upraveno: 6/4/15
  2. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj stále Vám přetrvává problém?
     
  3. TiPi

    TiPi Rádoby autor

    No už se aspon dostanu na mapu ale laguje to furt:(:(
    Tak Mirku mě by ta záhada taky zajímala kde je problém.
    Já to balím čekám minutu než se mě lod rozjede a na to nervy nemám.
    Přeji pěkný večer
     
    Naposledy upraveno: 6/4/15
  4. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj TiPi, i já jsem zkoušel jinou lodičku a také bez problémů. Takže mě to také udivuje 2 na sobě nezávislé lodičky a když si vezmu, že ani hráči na daném serveru nehlásí žádné velké problémy.
     
  5. gargartuan

    gargartuan Pisálek fóra

    Poseidone z dneška pokračování ;) Bohužel ani 1 předmět mi opět nebyl připsán ;)
    2015-04-07 01:01:03
    Tvá nabídka byla nejvyšší a vydražil jsi 50 x Kroužková košile. Tvá výhra je ti teď plně k dispozici.
    2015-04-07 01:01:03
    Systémový dobropis na zlato.
    150'000 Zlato
    2015-04-07 01:01:03
    Tvá nabídka byla nejvyšší a vydražil jsi 50 x Železné harpuny. Tvá výhra je ti teď plně k dispozici.
    2015-04-07 01:01:02
    Systémový dobropis na zlato.
    333'333 Zlato
    2015-04-07 01:01:02
    Tvá nabídka byla nejvyšší a vydražil jsi 10 x Krystaly. Tvá výhra je ti teď plně k dispozici.
    2015-04-07 01:01:02
    Systémový dobropis na zlato.
    55'555 Zlato
    2015-04-07 01:01:02
    Tvá nabídka byla nejvyšší a vydražil jsi 1 x Amulet Ogoun. Tvá výhra je ti teď plně k dispozici.
    2015-04-07 01:01:02
    Systémový dobropis na zlato.
    5'555 Zlato
    2015-04-07 01:01:02
    Tvá nabídka byla nejvyšší a vydražil jsi 50 x Pistole s kolečkovým zámkem. Tvá výhra je ti teď plně k dispozici.
    2015-04-07 01:01:02
    Systémový dobropis na zlato.
    555'555 Zlato
    2015-04-07 01:01:02
    Tvá nabídka byla nejvyšší a vydražil jsi 1 x 50-librák. Tvá výhra je ti teď plně k dispozici.
    2015-04-07 01:01:02
    Systémový dobropis na zlato.
    5'555 Zlato
    2015-04-07 01:01:02
    Tvá nabídka byla nejvyšší a vydražil jsi 50 x Šavle. Tvá výhra je ti teď plně k dispozici.
    2015-04-07 01:00:07
    Zadána nabídka v aukci
     
  6. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj gargartuan, seš si jist, že k žádnému připočtení nedošlo? Jelikož my jsme zkoušeli dražit a problém žádný.
     
  7. gargartuan

    gargartuan Pisálek fóra

    • Doubleposting + zbytečná citace
    jj ať už krystaly, dělo či vybavení pro piráty opravdu se mi nepřipočetlo vůbec nic ani dnes a ani minule.. :(

    Ale zas na druhou stranu když jsem dražil děla včera když byly na trhu i akční předměty tak se mi připočetli obě 2 co jsem v aukci vyhrál dnes akční předměty zmizely a opět jsem bez předmětů ;)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 7/4/15
  8. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj gargartuan, zkusím se zeptat dál, nicméně je mi to divné já na stejném serveru s dražbou neměl problém. Nicméně tě prosím vyvaruj se zbytečnému doublepostingu viz pravidla.
     
  9. Remiel

    Remiel Mistr fóra

    Mirku díky za snahu. Ahoj Poseidone, omlouvám se, já už tady pak nebyla. Na chvilku mi klesla horečka tak jsem myslela, že si chvíli zahraju a pak jsem se radši vrátila do postele. JJ je to záhada, že máme takové problémy jen já a Tipí. A jak jsem již psala dříve, můj účet je vám k dispozici, aby jste měli představu o čem zde píšeme. Včera jsem se ještě zkusila s tímto účtem nalogovat na server nizozemí a tam to jelo naprosto v pohodě.
    Přeji krásný večer
     
  10. gargartuan

    gargartuan Pisálek fóra

    jj promin já si nevzpoměl hned na to že když jsem dražil jak byly akční předměty na trhu tak to šlo takže se omlouvám :)
     
  11. -tomaslm193-

    -tomaslm193- Vycházející hvězda fóra

    Mirek a Poseidon, mali ste vyskúšať ich lode keď mali problém, nie si vytvoriť vlastné, tu je problém, že pár hráčom to seká v určitý čas a iným vôbec ako napríklad mne to vôbec neseká ale keď som vyskúšal TIPIHO loďičku tak to bolo nehrateľné v určitý čas väčšinou od pol 8 do 1 v noci.
     
  12. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj -tomaslm193-, a kolikrát my jsme psali, že na to nemáme pravomoce jít cizímu hráči na účet.
     
  13. Remiel

    Remiel Mistr fóra

    Ahoj Poseidone, několikrát jsem ti psala, že ti ji ráda poskytnu, a tím myslím, že neporušíme vůbec nic. Ty budeš mít představu o čem píšeme a třeba i dobrý nápad a já pocit, že už jsem pro to udělala maximum. Já měla velké problémy i dnes odpoledne před i po restartu (ve 14hodin)
     
  14. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    Remiel a na podpore sa ti nenalogovali na učet v tom momente ked ti to nešlo? nech sa ti na to prihlasia vo večernych hodinach a skontroluju to , a nech sa staraju oni. Na to su tam aby to riešili a urgovali na BP
     
  15. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj †—Đrake®—†, ano samozřejmě podpora to může vyzkoušet a nejspíše to i zkoušela, ale pakliže nic nezaznamená je to opravdu divné nemyslíš. Taktéž jsme speciálně udělali s kolegou další lodě a problém žádný a též hráči na stejném serveru nehlásí jak je vidět žádné velké problémy. Tak bohužel mě to udivuje.
    Nicméně samozřejmě je nejlepší v danou dobu, kdy problém je napsat na podporu a požádat o kontrolu přímo dané lodi a ne pouze hlásit jako situaci s žádostí o restart, jelikož nejsou na serveru CM.
     
  16. Remiel

    Remiel Mistr fóra

    Podporu, jsem několikrát žádala o prověření účtu. Bohužel odpověď přišla vždy, až druhý den kdy vše jelo jak má. Ty výpadky jsou opravdu dost nepravidelné. Stalo se, že i tři dny jelo všechno v pohodě. Je mi jasné, že tady pouze vypadáme jako lháři. Třeba se časem, po nějaké úpravě něco stane, a zas to pojede. Je to zvláštní Poseidone, že už to přestali hlásit i jiní hráči ze serveru (např. Podkova, Corp13), kteří měli stejný problém. Jen mě mrzí, že se nenajde jediná osoba z CZ/SK týmu, která by to chtěla vyzkoušet ve chvíli, kdy ten problém je, na účtu na kterém ten problém je. A jak jsem opakovaně psala, můj účet je plně k dispozici.
     
  17. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Remiel, ač je to nemilé, je zapotřebí pochopit, že jsme jenom také lidé stejně jako podpora, co chodí normálně do práce a mají osobní život. A jestli napíšeš na podporu jako zde někdy v 24 například, tak to už tam opravdu nikdo být nemusí.
     
  18. Remiel

    Remiel Mistr fóra

    Ahoj Poseidone, to já to chápu, ale bohužel ta chyba toho využívá, a projeví se vždy v době, kdy na podpoře již nikdo není třeba i ve 21:00). Je to začarovaný kruh který je opravdu jako boj s větrnými mlýny. Svou hru, jsem již přizpůsobila, aby mi ji neschopnost provozovatele neovlivňovala. Jen mě mrzí, že vy nechcete využít nabídku to vidět. A na druhou stranu Vám rozumím, takto je to jednodušší.
    Přeji krásný den a víkend.
     
  19. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Remiel, nechápu sice podle tebe co je takto jednodušší. Už ti to tu napsal i jiný hráč abys napsal na podporu v danou dobu. A nemyslím si, že v 1 zrovna nikdo na podpoře není. Ale pakliže si myslíš, že je jednodušší pro mě tu takto vypisovat, že bych nebyl radši kdyby se nic takového nedělo to nebyl. Ale tudíž není problém, můžeme to tu uzamknout, protože pak snaha zkoušet dražby chování se lodí atd je vlastně zbytečná vlastně proč by se dle tvého psaní měla vůbec dít.
     
  20. Remiel

    Remiel Mistr fóra

    Ahoj Poseidone, a můžeš mi napsat jeden rozumný důvod, proč si to nechceš na mém účtě zkusit. Večer když mi to nepojede a ty zde budeš, není opravdu podle mě problém, aby jsem ti poslala nick a heslo a ty to vyzkoušel.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.