Server Globální Asie

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem Corp.13, 8/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj -tomaslm193-, žádám tě aby jsi tu neposkytoval nepravdivé informace. Tím opravdu nic nevyřešíš. Pakliže je to podle tebe tedy pravda můžeme toto vláknu uzavřít a my můžeme rovnou říct cokoliv zbytečné řešit a zařizovat.
     
  2. Remiel

    Remiel Mistr fóra

    20:50 - mapa na serveru nehratelná - nelze se pohybovat lodí . Žádám moderátory o předání problému s Asijským serverem ve večerních hodinách 18:00 - 23:59(někdy i do 02:00) hod na centrálu. Na podporu byla zaslána stejná žádost.

    Ahoj -tomaslm193-,

    na nás to bohužel nezávisí, ale každé nahlášení od jiného teamu je dobré a kéž by to zabralo.

    pěkný den

    A proč je tedy zahraničním týmům vyhrožováno CZ/SK týmem, když se tento problém na centrálu snaží předat.​
     
    Naposledy upraveno: 10/3/15
  3. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Remiel, uveď prosím konkrétní důkaz, nebo budeš potrestána za nepravdivé informace. Nikdo nemůže jinému teamu zakázat něco nahlásit. Každý team hlásí problémy za sebe a další se případně přidají a nebo neřeknou nic to už je na nich.
     
  4. Remiel

    Remiel Mistr fóra

    Sám víš Poseidone, že vložením důkazu, bych porušila pravidla tohoto fóra, nebot by se jednalo o zkopírování´anglicky a turecky psaného textu. A pokud mne potrestáš banem, budu jen šťastná , již jsem tě o to žádala dříve.
    Asi mne dlouho bude trvat, než se vzpamatuju z toho jak jsem některým osobám zde naletěla. A to, že sem nebudu mít přístup mi jen pomůže.
     
  5. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Remiel,

    víš stejně jako my, že tě nepotrestáme, pokud neporušíš pravidla. Pokud o to tak moc usiluješ, stačí si pročíst pravidla za co je permanentní ban a máš po starostech ....

    pěkný den
     
  6. ..Emkos..

    ..Emkos.. Perspektivní autor

    Ahoj,
    To se tady nad tou diskuzí člověk i přestává divit.. :)
    A to že sem moderátor píše návod na permanentní Ban.(ať je to už z jakéhokoliv důvodu). To už je bez komentáře úplně.
    Přímo bych řekl do nebe volající.
    Článků o chybě na serveru Gl.Asie je tady už 8 stran.Nemyslíte si snad že je to již příliš hodně? Mě to připadá že s tím hráči stejně nic moc nenaděláte . Bohužel :(

    S pozdravem ..Emkos..
     
    Remiel tohle ocenil(a).
  7. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj ..Emkos.., nevím o jakém permanentním banu tedy zrovna mluvíš. Nicméně nelíbí se mi to a také to je nepřípustné aby se tu očerňoval CZ/SK team nějakými nepravdivými informacemi. Jelikož my jsme hlásili situaci i přesto, že jsme nic nezaznamenali s tím, že nám jí hráči hlásí. A rozhodně jsme nikomu nic nezakázali ani nemáme proč. Protože když někdo bude chtít nahlásit něco bez našeho vědomí dál rozhodně to není žádný problém.
     
  8. Remiel

    Remiel Mistr fóra

    Ahoj Emkos, bohužel tento problém trvá již od října, toto je asi už třetí vlákno, asi s tím opravdu nic nenaděláme, protože na Asii je málo českých hráčů. Neprojevuje se to všem, a ne všichni, kterým se to projevuje to nahlásí, ať sem, nebo na podporu.
    Moc díky za tvou podporu ;)
     
  9. ..Emkos..

    ..Emkos.. Perspektivní autor

    Ahoj,

    Poseidone nikoho neočerňuji ale jestli ti tohle "Pokud o to tak moc usiluješ, stačí si pročíst pravidla za co je permanentní ban a máš po starostech" nepřipadá jako návod, což mě teda ano tak už k tomu teda nemám co dodat.
    Z jedné strany vím že s tím vy nenaděláte nic ,ale ze strany druhé tady nebudu neustále psát že vám to nic nedělá.Jen si tímto CZ/SK komunitu odrazujete bohužel. Máte napsat přímo že s tím BG nehodlá nic dělat a hotovo.Tím by jste si předešli případným 3 tématům / v každém 8 stran.
    Měj se.

    Remiel : Dle mého vám nezbývá než čekat..Vaše prosby už bohužel přešli ve zbytečnou válku mezi vámi a CZ/SK týmem.
    Nebo spíše neustále a to každý den bombardovat podporu přímo přes ticket, nebo se domluvit na Gl.As. i s cizími hráči alespoň s několika a posílat to tam všichni pravidelně. (Určitě máte alianci tedy i TS tak vám budou muset pomoct oni) A pokud to taky budou neustále v kombinaci s vámi hlásit pravidelně i všichni z CZ/SK týmu tak máte možná nějakou šanci.
    Každopádně vám držím palce.

    Mějte se ..Emkos..
     
  10. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj ..Emkos.., aha takže tobě přijde lepší zabanovat permanentně hráče na vlastní žádost a pak když si to rozmyslí se s ním dohadovat. Mně ne pravidla jsou nějak nastavena a já nemíním nikoho zbytečně permanentně banovat. Pakliže člověk nechce nemusí tu psát je to jeho vlastní rozhodnutí ne snad. A pakliže stojí mermomocí o ten ban ať si ho zaslouží právem a má tudíž i právo vědět za co ho dostal.
     
  11. ..Emkos..

    ..Emkos.. Perspektivní autor

    Ahoj Poseidone,
    Ne to mi nepřipadá lepší a nevím jak si na to přišel.. Ale určitě bych mu nepsal jak toho docílit..
    O toto mi jde.. o nic víc ,nic míň.. Ale to je fuk, nebudu to dále řešit.stejně je to mimo topic..

    Měj se .
     
  12. Remiel

    Remiel Mistr fóra

    Děkuji Emkos, s pomocí cizinců to nějak nevyšlo. Turecký admin, který se snažil pomoci, byl důrazně upozorněn, že se má starat o svoje, jinak už nemusí být adminem. Já už to vzdala, jsem dost stará na to, aby jsem si hrála na Dona Quijota a bojovala s větrnými mlýny. Hráčů se stejnými problémy(jak tady čtu) přibývá, i na jiných serverech(ve skupině serverů Amerika), tak si počkám až se ten viroušek (asi) rozmnoží a buď to BP bude řešit nebo Sea skončí. Podle mě s tím ani BP nemůže nic dělat, protože neví čím to je (a to nesvědčí o kvalitě jejich IT). A právě po konzultacích na TS už dnes bohužel ani nemám důvěru v to, že to někdy bylo k prověření z české strany zasláno.
    Přeji ti krásný večer ;)
    A Poseidon má pravdu, pokud nechci, nemusím to tu ani číst, a ani přispívat.
     
    (REACTOR) tohle ocenil(a).
  13. Podkova

    Podkova Pisálek fóra

    • Uveřejňování soukromé komunikace
    Ahoj
    trochu z jinýho soudku: včera jsem na Asii vydražil tvrzenej trám ale nedostal ho, po odeslání dotazu na podporu jsem EDIT
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 13/3/15
  14. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Podkova, co se týče komunikace s podporou hry jedná se o soukromou věc, která na herní forum opravdu nepatří viz pravidla. Nicméně tvojí komunikaci s podporou hry neznám, ale myslím si, že se může podívat stejně jako se může podívat několik hodin běžný hráč kdo co vydražil pro daný server.
     
  15. gargartuan

    gargartuan Pisálek fóra

    Server Globální asie
    Zdravím opět se nepřipisují předměty vydražené na tržnici
    2015-04-05 01:01:03
    Tvá nabídka byla nejvyšší a vydražil jsi 10 x Krystaly. Tvá výhra je ti teď plně k dispozici.

    samozřejmě krystaly nemám ;)
     
  16. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj všem, může ještě někdo potvrdit?
     
  17. Gabča

    Gabča Pisálek fóra

    Ano, je to tak, spoluhráč vydražil dopoledne asi 10 předmětů a nebyl mu připsán ani jeden.
     
  18. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj všem, tak bohužel asi došlo k nějaké dočasné potíži. Zkoušeli jsme dnes dražit a problém žádný a odměna se připsala.
     
  19. Remiel

    Remiel Mistr fóra

    Krásný večer. To, že vystřelím s voodoo a admirálskými děli 1x za 10 minut, se mi zdálo dost málo, snažila jsem se to napravit F5tkou, ale to byla velká chyba . Nyní (již půl hodiny) se mapa načte pouze na 59% a dost.
    Prosím Poseidone o znovupřeposlání na centrálu.
    20:48 - sláva zpátky na moři a pokrok nyní už, dvě rány za 5 minut a k tomu zdarma teleport v rámci mapy (bohužel se ale aktivuje, nezávisle na mě )
    Klidnou hru všem, kterým seafight funguje (velmi závidím)
     
    Naposledy upraveno: 6/4/15
  20. TiPi

    TiPi Rádoby autor

    Jo u mě to stejný mapa se načte až když F5 zmáčknu 15krát a pak stojím a nebo vystřelím a pak 5 minut nevím co se děje s lodí:mad::mad:
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.