Server Globální Asie

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem Corp.13, 8/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. TiPi

    TiPi Rádoby autor

    Ahoj Mirku tak kde je ten problém když už jsem všechno vyzkoušel a stále žádný výsledek?
     
  2. -tomaslm193-

    -tomaslm193- Vycházející hvězda fóra

    Mne to ide áno, ale je nefér pre hráčov, čo hrajú tiež férovo a nejde im to, určite by si bol nerád keby tvoja loď v určitý čas len mrzla atď.
     
  3. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj TiPi,

    problém je, že to hlásí jen CZ/SK tým, pokud se ptáš přímo na sebe, nevím v počítači ne, pokud to za tebe zkoušel -tomaslm193- na jeho počítači a jeho účet jde a tvůj ne. Podpora má více možností, ale problém je co má hledat.

    pěkný den
     
  4. TiPi

    TiPi Rádoby autor

    Jo Mirku a to je ten problém kde je chyba já neberu může být u mě ale já už nevím co změnit.protože ani změna int. připojení nepomůže ale zajímavé že ty problémy jsem dříve neměl.
    No nemá už cenu to řešit,podpora to nevyřeší protože neví co má hledat a pokud ty problémy nebude mít xxx hráčů tak se asi nic nezmění,mě jen štve že nejvíc hraji večer a zrovna v ten čas mě to nejede.
     
  5. Remiel

    Remiel Mistr fóra

    Poseidone, o prověření účtu jsem podporu žádala již někdy v listopadu, když jsem zde byla jediná kdo si stěžoval. V podstatě mi napsali, že prověření účtu bezpředmětné, protože si nikdo jiný nestěžuje a žádný problém vlastně není. Jejich odpověď jsem na fóru zkopírovala ( a byla hned zabanovaná :D) Pokud máte vy možnost nechat prověřit účet, budu ti vděčná. Už jsem uvažovala, že požádám německou, nebo anglickou podporu o prověření účtu. Počet hráčů s tímto problémem roste, možná to časem postihne všechny a provozovatel bude nucen něco dělat.
     
  6. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Remiel, možnost kontroly herního účtu má jen podpora. Ale situaci jsem předával i dalším teamům i těm o kterých píšeš a žádný bohužel tebou uváděný problém nepotvrdil a to je ten problém. Kdyby se alespoň našli hráči z dalších teamů, ale takto je to opravdu problém a to i v případě, kdy s kolegou taktéž vyzkoušíme server a nic nezaznamenáme.
     
  7. -tomaslm193-

    -tomaslm193- Vycházející hvězda fóra

    Poseidon toto si prečítaj čo mi písal spoluhráč z Maďarska [​IMG] http://prntscr.com/6azrjn
    A oni to hlásili podpore, takže SK/CZ podpora nie je jediná.
     
    Naposledy upraveno: 28/2/15
  8. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj -tomaslm193-, jedna věc je, že on napíše někde na TS něco takového a druhá je, že já jsem v kontaktu s jinými tými a pakliže se tam nikdo neozve a na můj dotaz situaci nepotvrdí tak je to opravdu divné. Mě také nebaví neustálé stížnosti, které ne a ne nikdo potvrdit. Raději bych také kdyby více hráčů z různých zemí daný problém potvrdilo aby se co nejvíce specifikoval a podařilo se ho opravit. Ale pakliže zrovna nezaznamenám něco já a hlavně případně to předám dál za CZ/SK team, ale nikdo další nic je to opravdu těžké. A to se Vám tu snažíme vysvětlit stále dokola já i kolega :(
     
    Podkova a Remiel tohle ocenili.
  9. -tomaslm193-

    -tomaslm193- Vycházející hvězda fóra

    Ja furt budem otravný ohľadom tohto, lebo chcem pomôcť a chcem, aby im hra šla bez toho, aby im loď len stála. Podľa mňa by si robil to isté ako ja, snažil by si sa pomôcť, tak ako pomáhaš na fore, tak by si pomáhal aj takto.
     
    Podkova tohle ocenil(a).
  10. Remiel

    Remiel Mistr fóra

    Poseidone já to chápu, ale je smůtné , že podpora (podpora) odmítá pomoci prověřením účtu. Já už se smířila , že 7 let hraní a vložené finance jsou v pozadí. Tobě děkuji za ochotu a trpělivost a podpoře přeji, aby se vždy setkávali se stejně vstřícnými a ochotnými lidmi.
    Krásný sobotní večer.
    Tome tobě pevné nervy ;)
     
    Podkova a -tomaslm193- tohle ocenili.
  11. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Remiel, nevím jestli podpora tvůj účet prověřila nebo ne. Nicméně v případě, kdy se někdo i přes tvůj účet by nalogoval z podpory na mapu moře a zároveň by žádné problémy nezaznamenal je to opravdu těžké nemyslíš? Ale jestli toto podpora zkoušela či nikoliv to opravdu nevím.
    Ahoj -tomaslm193-, pomoci se snažím jak jsem již psal opakovaně jsem dával dotaz dále s tím, že mi hráči hlásí problém. A situaci jsem hlásil i pro případ, že já jsem žádný problém nezaznamenal. A co vím od podpory i ona tento dotaz předávala. Ale jestliže opravdu nikdo další nic takového z jiných teamů nepotvrdí je to opravdu složité. Ano beru případ, kdy dochází k zásekům na všech serverech vlivem akce, ale podle toho co vy tu píšete dochází k těmto potížím u Vás i mimo akci.
     
  12. -tomaslm193-

    -tomaslm193- Vycházející hvězda fóra

    Dochádza to u nich od 7 do 11 večer, a je to naozaj divvné, že moja loď šla a keď som zapol TIPIho oď tak my to sekalo, a to som aj prenstavil na jeho lodi všetko ako mám ja a ako som prehodil sa na svoju tak mi to všetko šlo ok. Takže je to zaujimavé, verímti že je to zložité, a preto píšeme aj na forum, aby sme získali aj tvoj pomoc.
     
    Podkova tohle ocenil(a).
  13. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    asi jeho lod je velmi tazka (mozno ma miliardy vybaveni) a pretazuje server :)
     
    -tomaslm193- a Remiel tohle ocenili.
  14. Podkova

    Podkova Pisálek fóra

    díky TIPI, tomasim a Remiel že se stále snažíte něco dokázat, já si ale myslím že se alespoň zatím nic nezmění. Už jenom vzhledem k existenci tohoto fóra je jasný že všechno v pořádku není a je taky jasný že admini s tím nic nenadělají protože podpora funguje jen na naprosto přesný a pokud možno hromadný informace o problému - jinak je to prostě nezajímá
    DRŽTE SE!!!!
     
    Remiel tohle ocenil(a).
  15. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    jedneho dne se nam pretazi serveri az nam vybuchnou lodicky a BP nam rekne ze se ldoe znicili tak moc ze jich oprava by stala 3x vic eur nez to co sme do ni dali, dneska sem kus opilej haha sory no ale asi tak to bude :D
     
  16. Remiel

    Remiel Mistr fóra

    Zapomněl jsi dodat lukas, že až se tak stane, sdělí oficiálně Bigpoint (není myšlen český tým), že jim je to líto, ale že vůbec nevěděli, že jsou problémy se servery,protože jim to nikdo nenahlásil :p
    Zklamu tě Podkova, ale já už to vzdala :( asi opravdu budeme muset počkat, až se ten viroušek pěkně rozšíří, ale dle přibívajících stížností na fóru a nejen z našeho serveru (ale většina ze skupiny Amerika) se tak stane možná brzy
     
    Naposledy upraveno: 3/3/15
  17. -tomaslm193-

    -tomaslm193- Vycházející hvězda fóra

    Mirek alebo Poseidon, admin z Turecka mi písal, že vraj nahlásil tento problém, tak skúste sa kuknúť či tam už náhodou správa od neho náhodou už nebliká :)
     
    Naposledy upraveno: 7/3/15
    Remiel tohle ocenil(a).
  18. Remiel

    Remiel Mistr fóra

    Diky Tome, že to nevzdáváš ;)
     
  19. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj -tomaslm193-,

    na nás to bohužel nezávisí, ale každé nahlášení od jiného teamu je dobré a kéž by to zabralo.

    pěkný den
     
  20. -tomaslm193-

    -tomaslm193- Vycházející hvězda fóra

    • Uveřejňování nepravdivých informací
    Ďakujem super podpore SK/CZ , ktorá napísala, že ohľadom tohto problému je im to jedno.:mad::mad::mad::mad::mad::eek::eek::eek::oops::oops::oops:
     
    Naposledy upraveno: 8/3/15
    Remiel tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.