Server Globální Asie

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem Corp.13, 8/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ironmaiden61

    ironmaiden61 Perspektivní autor

    Takže pro všechny,kdo si říkají team a jsou podle mne k ničemu.Poseidon píše,že si založil lodičku a skusil to,hra byla bez problémů.Tak jsem skusil i já něco.Po nalogování na mapu 18 a okolí,hra nešla hrát.Po určité době se mi podařilo teleportovat na mapu 3 a světe/SEA/div se hra jela bez problémů.Takže se vážený teame přestante ohánět nějakým nezaznamenaným problémem a něco dělejta jste tady od toho,když hráči problém hlásí aby jste ho předaly dál a ne s nimi diskutovali jestli problém je nebo není.Co jsem prozatím poznal je toto hra s nejhorší podporou a admímy.Měly by jste se inspirovat jinde
     
    Remiel tohle ocenil(a).
  2. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj ironmaiden61, nikdo do dnešního tvého problému neřekl, že se jedná o konkrétní mapy. Nicméně můžeš si podat přihlášku do teamu a zkusit si to sám, pakliže si to myslíš, že je to lehké. A problém se hlásí dál, ale pakliže dostanu odpověď, že problém není co nadělám podle tebe. Nejsem jediný kdo to zkouší.
     
  3. Corp.13

    Corp.13 Aktivní autor

    Poseidon - Já se vůbec nedivím reakci Remiel (konkrétně) . Sám mám kolikrát chuť napsat podobné věci po zkušennostech na tomto serveru. Prostě stručně řečeno : pokud se přihlásí určité Typy hráčů , tak my si nezahrajem a to určitě by nezvedlo Náladu ani Tobě a ani někomu dalšímu. Je smutné , že když nám to nejde , tak se napíše že to jde a hotovo. Řešení jak je vidět je jen jedinné - přestat hrát a to po nás nechtějte . Dík. o_O:(
     
    Remiel tohle ocenil(a).
  4. Remiel

    Remiel Mistr fóra

    Poseidone nezlob se, ale pokud konkrétní problém nahlásime v pondělí kolem deváté večer a tým reaguje v pátek v deset večer co si asi mám myslet. Stále se oháníte na fóru jak máme být přesní a co nejkonkrétnější, aby jste nám mohli pomoci a situaci řešit. A když jsme konkrétní tak to ověříš za čtyři dny. Tak to se mi zdá zcela na výkal (není vulgární výraz, i když ten by byl výstižnější). Chápu, že tě nebaví, když si někdo opakovaně stěžuje, ale za to poděkuj provozovatel, že neumí nic pořádně. Ale kdyby jsme viděli od týmu snahu (a ne prověření po 4 dnech, možná by jsme byli trpělivější. Ale stále je prioritní problém to, aby jste nás brali vážně a informace s časovými údaji předali.
    Přeji ti krásný večer a hráčům serveru Asie pevné nervy :confused:
     
    Corp.13 tohle ocenil(a).
  5. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Remiel, to by mě zajímalo kde odpověděl někdo za tak dlouho, prosím tě neuváděj nepravdivé informace. Nicméně problém byl několikráte řešen i s dalšími zeměmi a i několikráte předáván dál. Ale pakliže nikdo nic nezaznamená ani na centrále je to těžké. A když tu podle tebe odpovídáme za 4 dny není problém napsat v danou chvíli na podporu, kde jsou lidé pomalu pořád.
     
  6. Remiel

    Remiel Mistr fóra

    Ahoj Poseidone tak se podívej na předchozí stranu, uváděli jsme to tu schválně, že když jsi si už na Asii udělal lodičku, tak aby jsi to mohl vyzkoušet. Opakované odpovědi podpory jak mám mazat cookies apod. už mne opravdu omrzeli. A asi se budu držet tvé rady a raději nic nepsat a počkám , až zase zkolabují všechny servery a budu doufat, že to opraví s tím.
    Přeji ti krásný zbytek víkendu a díky za tvůj čas
    Dodatek: nyní na asijském serveru není žádný problém , ani lagy
    A ještě poslední dotaz co znamená toto:
    2015-01-29 14:56:22 Získal jsi 1 x Behemoth Level 5 .
    2015-01-29 14:56:19 Získal jsi 1 x Behemoth Level 4 .
    2015-01-29 14:56:16 Získal jsi 1 x Behemoth Level 3

    na behemontu jsem nebyla a napsalo mě to těsně po tom co mě nějaký hráč potopil a pak už se nešlo nahlásit ani na hlavní stránku jak jsem uvedla dříve. Předem díky
     
    Naposledy upraveno: 31/1/15
    Podkova a Corp.13 tohle ocenili.
  7. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Remiel, pakliže je pro tebe důležitější, že ti napíšu reakci než případně předám rovnou daný problém dál. Ok budu pakliže si to přečtu ti hned nejdřív odepisovat . A o co se jedná jedná o lodní designy z behemonta stačí se jen podívat do aktualizací.
     
    Podkova tohle ocenil(a).
  8. Remiel

    Remiel Mistr fóra

    Díky Poseidone, to jsem četla, ale nevěděla jsem, že když píšeš sluneční mapa, myslíš i Behemonta. Je mi líto Poseidone, že to vztahuješ jen na sebe, myslím, že nejsi v týmu sám. A myslím, že by každému stačilo, kdyby tam někdo napsal jen jedno slůvko, aby jsme věděli, že jste to četli. Toto je můj poslední příspěvek na foru, takže ti opravdu(bez ironie) přeji hezký zbytek víkendu, pevné nervy, and good luck .
    Doufám, že sem někdy v budoucnu přispěji poděkováním, až bude server Asia fungovat tak jak má.
     
    Naposledy upraveno: 31/1/15
    Podkova a Corp.13 tohle ocenili.
  9. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Remiel, toto je oficiální oznámení, ale myslím si, že platí taktéž pro behemonta. Co se týče fóra máme ho na starosti pouze 2 cené, což většinou stačí.
     
  10. Corp.13

    Corp.13 Aktivní autor

    Jak je možné že hráči na tomto serveru používají Multiúčet beztresně ?
     
  11. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Corp.13, pakliže máš konkrétního hráče pošli ho s žádostí o prověření na podporu. Hráč smí mít více účtů jen si s nimi nesmí vzájemně pomáhat, ale bohužel je kapku složitější prokázat, že loď patří té samé osobě a jezdí na ní stejní lidé. Nicméně například i u nás na serveru jezdí více lodí co mají stejný nick a přitom na těchto lodích jezdí 2 rozdílní hráči pouze se liší v nějaké nepatrnosti.
     
  12. Corp.13

    Corp.13 Aktivní autor

    Poseidon - ok - dík
     
  13. Podkova

    Podkova Pisálek fóra

    tak se dnes už 45min pokouším přihlásit na mapu a nic, věřím tomu že pokud bych přihlášenej byl tak to s nejakejma obtížema pojede ale dnes to vzdávám - dobrou noc
     
    Corp.13 a Remiel tohle ocenili.
  14. Corp.13

    Corp.13 Aktivní autor

    Bohužel se časy drží skoro stále stejně - je to Pravidelnost , která není normální . Jak jinak si lze vysvětlit , že se za tím skrývá přihlašování Hráče(hráčů) , kteří se v tuto dobu přihlásí!??! O tom jsme tu už ale psali - otázkou zůstává , co na to provozovatel Hry. Je to škoda , že stále není plně funkční program na odhalování těchto (Nepovolených a Nečistých) Hráčů. Je mnoho případů na totmto serveru kdy jeden hráč používá podpůrný program a ještě se tím chlubí - je to výsměch pro ty co se snaží poctivě. :( jen můj Názor. ;):)
     
    -tomaslm193- a Remiel tohle ocenili.
  15. -tomaslm193-

    -tomaslm193- Vycházející hvězda fóra

    V tomto corp len úplne súhlasim lebo ***-hráčov je dosť.
     
  16. Remiel

    Remiel Mistr fóra

    Poseidone prosím pokud máš chvilku, zajímalo by mne, zda se ti v tuto chvíli podaří nalogovat na moře serveru Asia. (nepředpokládám, že by v neděli večer byl restart) již přes třicet minut se snažím připojit na mapu.
    21:25 -Tak už nemusíš. Zázračně naskočilo
    21:30 -naskočilo, ale nehratelné
    21:35 - zase nelze na mapu
    21:40 - Holandský server šlape bez chybičky
     
    Naposledy upraveno: 22/2/15
    -tomaslm193- tohle ocenil(a).
  17. -tomaslm193-

    -tomaslm193- Vycházející hvězda fóra

    • zbytečná citace, doubleposting
    Server ázia od 21:43 bez odozvy, predtým to šlo bez chybyčky momentálne sa na more nedá dostať nikomu každý na ts nadáva, čo je stým.
    http://prntscr.com/68kpe4[​IMG]
    Na obrázku je zrejmé, že server ázia nekomunikuje, ak ste trošku dávali pozor v škole tak viete, že ak nie je žiadny proces znamená to: server je preťažený, server je mimo prevádzku, na serveri prebiehajú úpravy.
    http://prntscr.com/68kscq[​IMG]
    Tu je jeden príspevok od hráča čo mi v miestnosti píše, že server nejde, môžem vám aj nahrať turcov ako vo vedľajšej miestnosti nadávajú.
    22:24 server sa na chvílu zapol
    22:26 server znova nefunguje
    22:32 zo TSka odchádzajú hráči kvôli štrajku servera
    Už to balím vyskúšal som iné servery tam to všetko beží normálne len in6 je mimo.


    A ak chcete pomôcť poprosím vás aby ste hrali pokial je event a hlavne v časoch od 7 do pol noci ak máte čas a po pár dňoch pochopíte problémy, kludne sa pripojte aj cez moju ľoď.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 23/2/15
  18. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj -tomaslm193-,

    dodržuj prosím pravidla herního fóra.
     
  19. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Remiel, no vidíš jak se ti hodilo, že jsem tě nezabanoval jak jsi chtěl (a). Nicméně bohužel tu nejsem pořád takže nyní těžko říct. Nicméně během dne jsem byl požádán kolegy z podpory abych server vyzkoušel též sám a například mně se nalogovat podařilo, ale je v celku možné, že dochází nyní k nějakým potížím, jelikož chvíli na to vyskočil restart.
     
  20. -tomaslm193-

    -tomaslm193- Vycházející hvězda fóra

    Ahoj Poiseidon, ak naozaj budete skúšať server hrajte hlavne od 7 do polnoci a hlavne keď je akcia a určite spozorujete čo sa deje.Pred eventom som problémy nemal, ako začal event pociťujem dosť tieto problémy.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.