Server Globální Asie

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem Corp.13, 8/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Remiel, za prvé tu přestaň někoho osočovat. Za druhé to, že se přihlásíš na jiný server, kde ti to žádné problémy nedělá může být také zatížeností serveru. Nicméně ty řikáš další jako jsou Rumuni, Italové ale i takové jsou teamy a jak jsem jednou psal je divné, že jim nikdo daný problém nehlásí.
     
  2. ironmaiden61

    ironmaiden61 Perspektivní autor

    Nenech se vysmát Poseidone asi nemáš přehled o zatíženosti servrů.Myslím,že Remiel nikoho neosočuje a že admíni na foru jsou tu jen z vlastního prospěchu/výhody od BP/Protože jsi mne už párkrát nabádal,že když nejsem spokojen s vaší prací,můžu si podat stížnost,což jsem tet udělal.Když tady bude automat,odpovědi budou stejné jako od vás a zmůže to samé jako vy
     
    Remiel tohle ocenil(a).
  3. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj ironmaiden61, osobně bych ti přál si to někdy vyzkoušet. Ono je lehké si myslet, že automat udělá tu samou práci všechnu co děláme my, nicméně až bude další nábor do teamu odešli si žádost a uvidíme. Určitě rád si po této zkušenosti vyslechnu tvou změnu názoru. A server byl předáván i dál i přesto, že my jsme osobně problém nezaznamenali, ale pakliže ten kdo má má přímý přístup k serverům jako takovým vidí informace o množství hráčů, zatíženosti serverů atd nevidí také žádný problém tak je to pak divné nemyslíš. Určitě není cílem provozovatele ani žádného teamu stavět do cesty hráčům překážky.
    A samozřejmě právo si stěžovat je tvoje právo a já nemám co tajit o komunikaci je ukládána historie taktéž o trestech jestli šlo vše dle pravidel a předpisů a pakliže by došlo ke shledání, že tomu tak nebylo já se nebráním předat svou funkci dalšímu nástupci.
     
  4. ironmaiden61

    ironmaiden61 Perspektivní autor

    Poseidone,tohle mi vysvětlovat nemusíš,měl jsem Neoricha,který dělal admína přímo v cechu
     
  5. -tomaslm193-

    -tomaslm193- Vycházející hvězda fóra

    Milá Remi, nikde sa nepchám a v prvej mojej odpovedi som napísal, že niekomu to ide ok a nie komu nie ako keby to niečo ovplyvňovalo.
     
  6. Corp.13

    Corp.13 Aktivní autor

    Poseidone , Já si založil taky účet na jiném PC a naschvál vyzkoušel tento server - vše v poho , jen v dobu kterou uvádím výše to nešlo hrát . Spojil jsem se s jedným kolegou (nemohu být konkrétní) a ten to zkusil také - výsledek - Nehratelnost. Shodli jsme se v tom , že Zatížennost těchto serveru může způsobovat nadměrné užití Nepovolených Programů . Byl bych rád kdyby už Vám začal fungovat ten Program na hráče (botky) co nehrají čistě. Pak by jsme věděli jestli je tomu tak. Mám zájem o to , aby hra fungovala jak má , bez problémů , Ale jak vidím , tak to bude asi Utopie že? Corp.
     
    Remiel tohle ocenil(a).
  7. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Corp.13, o to si myslím, že máme zájem všichni i proto jsme předávali hlášenou situaci dále i přesto, že jsme neshledali žádný problém v danou dobu. Program se samozřejmě pravidelně spouští a je snaha ho upravit aby postihl co nejvíce programů, ale bohužel to není tak jednoduché.
     
  8. Corp.13

    Corp.13 Aktivní autor

    Poseidon - je mě jasné , že to nebude ze dne na den , ale nemělo se tu o tom psát ( Postihy ) a nakonec žádná změna . Četl jsem reakce Hráčů a vůbec se jim nedivím . Není lepší spouštět Váš Detekční program nepravidelně ? Vím , že o tom nerozhoduješ Ty , ale Podnět myslím můžeš dát. Co z toho že spouští Detekci hodku před Restartem když je vše v pořádku a ty hlavní (Botky) tu nejsou. Takto to půjde odničeho k ničemu a pořád dokola. Ale to je jen muj názor. Jak se teda mají bránit Ti , kterým to na základě těchto situací nejede ? Asi nijak. Problém se řeší a tím to končí . Promin úpřímnost proti Tobě konkrétně nic nemám , je mě jasné , že pro to aspon něco děláš a dík za to. Corp.
     
  9. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Corp.13, no jak vidím nešťastně zvolený název tak tedy spouští náhodně. No ono by to chtělo aby konečně došlo i k potvrzení z jiné strany a . Takto, kde to hlásí v podstatě druhý hráč a jinde nikdo je to obzvláště obtížnější, protože to pak bohužel nevypadá reálně. Jinak spouštění předa restartem nic neřeší je zapotřebí doplnit program, taky aby postihl co nejvíce hráčů a postupně dodávat aktuální a není poté zapotřebí ho spouštět neustále protože pak nebude doufejme nikdo programy využívat.
     
  10. Podkova

    Podkova Pisálek fóra

    Ahoj, naprosto souhlasím s Corpem a s Remiel na tomto servru se mě hra seká zatímco jinde jede bez problémů. To co popisoval Corp se mě stalo taky, dostala mě slabší lodička dutou municí a trvalo to asi 5 minut. Já na fórum moc nechodím tak jsem se nepřidal dřív ale myslím že těch hráčú kterým to nejede je víc. Mimochodem když jsem začínal tak tu Remiel bývala často vůbec mě nenapadlo že tohle může být jeden z důvodů proč už ji nevidím,
     
    Corp.13 a Remiel tohle ocenili.
  11. ironmaiden61

    ironmaiden61 Perspektivní autor

    Chtěl bych reagovatna na Corpa.BP tento problém začal,jako vždy řešit pozdě a tet už je asi neřešitelný.Hraju jinou hru,kde boteři nemají šanci.Za botovaní pernamentní ban.Byl bych pro zavést to i tady.Na globální asii jsou většinou turci a to jsou známí boteři,od nich se to učili i ostatní
     
    Corp.13 a Remiel tohle ocenili.
  12. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Podkova,

    jen se budu opakovat, stejně jako kolega zkoušel jsem se přihlásit několikrát, několikrát jsem se nepřihlásil vůbec, cca. před měsícem bylo nahlášeno a vyřešeno nyní se přihlásím bez větších problémů, věřím že večer je ta situace jiná, ale co je podstatné, aby hráči všech států hlásili problémy na své podpoře, zatím to spíše vypadá, že si "vymýšlíme", když předáváme od vás stížnosti dále na centrálu, ještě tu po té čtu že nic neděláme, to nás opravdu povzbudí.

    Zase chápejte nás, pokud je všeobecný problém a hlásí jej všechny teamy (maximální skupina hráčů), je problém prioritní a opravený v relativně krátkém čase (například mazlíčkové), tento problém tady hlásí jak čtu 3-4 hráči, nevím kolik hráčů z jiných států, ale dovedu si představit, jakou prioritu tento problém má, pokud se sejde na centrále pouze těch pár stížností od nás včetně urgencí, více pro to udělat opravdu nemůžeme.

    Nejoptimálnější řešení je, aby to nahlásilo co nejvíce hráčů ze všech států, dostalo se to v prioritě řešení problémů na č.1.

    pěkný den
     
  13. ironmaiden61

    ironmaiden61 Perspektivní autor

    Mirku,ono to asi moc hráčů hlásit nebude,protože v té době je to sám boter a ti u toho nejsou.Dnes asi před hodinkou jsem vjel na 18 mapu a potkal tam tři.Když dostanou ban na 14 dní tak jim to nevadí.Botem to zase doženou
     
    Corp.13 tohle ocenil(a).
  14. Podkova

    Podkova Pisálek fóra

    Mirku nikdy jsem netvrdil že nic neděláte a ani vám tu práci nezávidím, na podporu jsem psal 2x (kvůli jinejm věcem) a ani jednou sem se nedočkal odpovědi, takže jsem získal pocit že to nemá smysl. Sem jsem se podíval víceméně náhodou a protože s Corpem souhlasím tak jsem to i napsal. Opravdu tohle nebudu řešit nijak dál a nemám nějaký ambice protože hraju pro radost, ale teď řekni - měl jsem raděj mlčet?
     
    Corp.13 tohle ocenil(a).
  15. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Podkova, a automatická odpověď ti došla od podpory, myslím ta, že vůbec se jim dostal tvůj tiket do rukou? Tak určitě by to chtělo aby hrálo co nejvíce lidí poctivě a myslím si, že i o to jde provozovateli, jen bohužel se vše nedaří podle představ.
     
  16. Remiel

    Remiel Mistr fóra

    Mirku, musím tě zklamat, ten problém jsem nahlašovala již koncem října a vyřešen nikdy nebyl. Jen jsem to vzdala, , protože nejsem don Quijote, aby jsem bojovala s větrnými mlýny, a jak píše Podkova, přestala jsem raději hrát. Všem českým hráčům moc děkuji, že bojují za funkčnost serveru Asie :D
     
    Naposledy upraveno: 13/1/15
    Corp.13 tohle ocenil(a).
  17. Corp.13

    Corp.13 Aktivní autor

    Poseidone , Mirku - My Vás chápeme , ale tím , že tu na tomto serveru hraje málo českých Hráček a Hráčů , tak se obávám , že tu moc lidí psát nebude. Problém tu je , vím , že to nevyřešíte vy , ale není lepší Bombardovat Centrálu stále dokola (třeba 1x za 14 dní) ? Možná to hlásíte často - do toho nikdo z nás nevidí , ale věřím , že častým hlášením(BP to omrzí) Docílíte toho , že se na to někdo podívá. Chápu , že tu jsou i jiné Priority(Kotel apod.) , ale tím , že to nehlásí i jiné Státy , tak je tu nějaký Problém ne ? :D
     
    Remiel tohle ocenil(a).
  18. Corp.13

    Corp.13 Aktivní autor

    Dnes 22:14 nejde se přihlásit . Píše to : AUTHENTICATION FAILED ! A pak jak to jede. tak díky. _D
     
    Remiel tohle ocenil(a).
  19. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Corp.13, bohužel teď zlobí všechny servery. Problém je hlášen a čekáme na jeho vyřešení. Bohužel se to nedaří tak rychle jak bychom si všichni přáli.
     
  20. Corp.13

    Corp.13 Aktivní autor

    Aha - Dík za info.
     
    Remiel tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.