Server Globální Asie

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem Corp.13, 8/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Remiel, co se týče ostrovů k tomuto problému dochází nejen na Asii ale na všech serverech. A nevím kdo se sice bojí, nicméně i naše fórum spolu s dalšími je pod kontrolou centrály jestli se dodržují pravidla. Nicméně pakliže je pro tebe písemný doklad dost podstatný není problém můžeš si zkusit napsat přímo provozovateli třebas ti odtajní zápis na tvé lodi a uvidíš sama.
     
  2. gargartuan

    gargartuan Pisálek fóra

    Jasně v pohodě nevím poslední dobou dražím většínou harpuny a v pohodě možná to dělalo jen když toho bylo více na jednou nevím ted od posledního příspěvku pohoda zatím :)
     
  3. Podkova

    Podkova Pisálek fóra

    Ahoj
    tak mám účty i na dalších servrech a můžu potvrdit že když se mě hra seká na asii, a skusím přejít jinam tak nikde jinde problémy nemám. Zkrátka jako jediný řešení doporučuju - dělejte to jako já. Když vám zrovna nepojede Asie hrajte chvíli jinde!
     
  4. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Bez delší reakce zamykám.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.