Server Globální Asie

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem Corp.13, 8/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Remiel

    Remiel Mistr fóra

    Poseidone, já ale zkouším ty servery na jednom prohlížeči. Když mi to nejede, přehlásím se na holandsko, tam chvilku jezdím, aby jsem viděla zda to funguje. Pak se zase vrátím na Asii a znovu zkusím mapu (a z 99% to tam stále nejede).
    Adm_Blade ale asi by to nešlo, protože někdy ta lodička stojí i 5 minut na místě a pak skok a pokud nejsem utopená jsem na úplně jiném místě mapy .

    [​IMG]
    takhle vypadá třeba domovská stránka, když mám problémy
     
    Naposledy upraveno: 12/4/15
  2. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Remiel, nevím co tam s tím tedy děláš, ještě bych pochopil rozhození textu, ale i jiné barvy některého písma se mi opravdu nezdá. Nicméně jedině zkusit v danou dobu napsat na podporu a doufat, že tam někdo bude. Jak jsem říkal již 1 hráč již na podporu psal a problém se neprojevil a to je opravdu potom těžké. Nicméně kdyby hra vážně měla u Vás takové problémy a 5 minut stála myslím si, že spousta podpor má dost hlášení. Když už se tu vymlouváte jak CZ/SK ... .
     
  3. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Remiel,

    byl jsem tam 4x v průběhu několika týdnů ne jeden den, nechci tam budovat kariéru, bohatě mi stačí jeden účet na jednom serveru, jen pro vysvětlení, pokud chceš vědět s kým jsem se tam bavil na posledy, najdeš jména tvých spoluhráčů v příspěvku 161, při tom předposledním zkoušení, mi tví spoluhráči psali, že na chat moc nechodíš.

    jinak nemám nic, včera jsem napsal svůj názor, bez výsledku a omílat dokolečka to samé nemá cenu.

    pro Adm_Blade, já nepochybuju, že Remiel stojí na mapě nebo se nepohybuje, také jsem měl kamaráda, který takto s námi hrál spíše nehrál, u něho byl problém s poskytovatelem internetu, každých 5 minut zásek, vždy jde právě jen o to, kde je ta chyba, ale to už bych se opět opakoval ...

    pěkný den
     
  4. Remiel

    Remiel Mistr fóra

    Krásný večer Poseidone, pokud mi toto hlavní stránka udělá, nemám možnost z ní psát na podporu a pokud mi, po opakovaných restartech PC + znovučištění Cleanerem, znovu naskočí je vlastně už zbytečné na podporu psát. A Poseidone, nikdy jsem nepsala, že za to může CZ/SK.....
    Pěkný den Mirku na možný výskyt problému s poskytovatelem nás již upozornil axík.cz v příspěvku 189 a má odpověď je v příspěvku 190.
    Hráče, kter uvádíš ve výseku z chatu, bohužel na výpisu z chatu (když mám problémy se hrou) nikdy nevidím přihlášené, ani další členy rodiny mořského vlka.
    Ale přesně jak píšeš je to stále dokolečka a to opravdu nemá cenu. Já svou hru přizpůsobila tomu, co mi provozovatel umožňuje.
     
  5. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Remiel, beru dá to práci napsat z takovéto hlavní stránky. Nicméně pakliže tvrdíš, že ti to na jiném serveru to jde bez potíží přijde mi tvůj text, že nemůžeš napsat na podporu jako výmluva. Na podporu se dá napsat i bez přihlášení stačí pouze znalost ID herního účtu a to z tvého obrázku snad vyčteš.
     
  6. TiPi

    TiPi Rádoby autor

    Tak to že se mě nenačte hlavní stránka jak má to dělá i mě takže jediná možnost co mě zbývá je změna poskytovatele internetu takže pak jsem dám info jak to jede.
    To že to dělá flash player to by to musel dělat na všech pc co jsem zkoušel.
    A jak píše Remiel hold se musím přizpůsobit a večer nehrát
     
  7. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Remiel,

    psal jsem to pro Adm_Blade, u tebe to snad není poskytovatel, když Ti to na ostatních běží, psal jsem hlavně pro tebe příspěvek 188 a bohužel téměř bez reakce, škoda. Jen pro vysvětlení, proč jsem to psal, pokud bych zkoušel tvůj účet, tak první co bych vyzkoušel, nastavil bych tvůj účet přesně tak jak ho mám já, protože bych mohl srovnávat, já nevím jaký vliv mají všechny ty "chytré funkce" v nastavení na flashplayer, velikost zobrazení, kvalita zobrazení, rychlost scrolování atd.

    Já osobně hraji na několika počítačích a některé funkce mi na notebooku nefungují, nevadí mi to, protože když to potřebuju jdu k druhému PC, stejně tak je to u znázornění, na notebook se mi vše nemůže vejít a některé ovládací prvky se mi schovávají, ale to už je zase jiná věc a utekl bych od tématu a to nechci.

    pěkný den
     
  8. Remiel

    Remiel Mistr fóra

    Ahoj Poseidone, rozhodně máš pravdu. Je to přesně jak píšeš. Krásný večer

    pěkný večer Mirku, Je mi to jasné, že by jsi musel to nastavení předělat podle svého. Já to mám nastavené podle -tomaslm193- protože jemu to jede. Jen s rozdílem, že já mám velikost viditelné plochy na maximum. Je zajímavé, že s jeho nastavením jeho loďka funguje a Tipiho nejela. Udělala jsem poslední pokus, se změnou prohlížeče na Maxthon, protože na něj slyším ve svém okolí jen chválu. Vša ostatní jsem odinstalovala a znovu nainstovala flash player, vyčistila zdefregmentovala. Nové PC si kvůli tomu rozhodně kupovat nebudu a poskytovatele internetu také měnit zatím nehodlám, protože nabízí zatím nejrychlejší internet 120Mb/s (který kvůli sea mám).
    Přeji všem krásnou hru a klidný večer
     
  9. Remiel

    Remiel Mistr fóra

    Krásný večer Mirku a Poseidone, na vaše rady jsem dnes večer při problémech se serverem kontaktovala podporu na prověření účtu. Překvapivě jsem dostala odpověď, kterou jsem očekávala. Udělejte relog vašeho herního účtu, aktualizujte prohlížeč atd atd. Po mé jadrné odpovědi, mi bylo napsáno, že hned v okamžik kdy jsem napsal se mi na účet nalogovali a nejen, že se jim podařilo načíst hlavní stránku a mapu moře, ale že nezaznamenali žádné lagy. Takže souhrnem já, Típí i Tomaslm193 (který testoval Típího loď) jsme lháři, kteří si ani neumějí vyčistit PC.
    Přeji všem krásnou noc. A myslím, že jakáko-li odpověď je pouze ztrátou vašeho času a jak Mirek správně podotkl je to pořád dokola a já jen dodám, že o ničem.
    2015-04-14 14:32:46Získal jsi 119 perel. Potopenou loď jsem po nalogování našla119 Perly
    2015-04-14 12:33:14Byl jsi potopen hráčem Vuur. prověření účtu
    2015-04-14 12:12:30Potopil jsi loď Obatala. -Pak mi zmizela mapa
     
    Naposledy upraveno: 14/4/15
  10. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Remiel, pakliže se ale podpoře podaří nalogovat na tvojí loď a moře tak co potom ti mají na to říct? Kdyby se jim to nepodařilo tak je to jiná. Nicméně jen dodám co mám informace od podpory psal jsi teprve 18 minut po tom co ti nešla mapa. Možná by bývalo bylo lepší napsat ještě dříve. Jelikož když už tu uvádíš ty časy tak na podporu jsi napsal 21:30:13. A opravdu nevěřím tomu, že kdyby to bylo tak vážné jak tvrdíš neozval by se někdo i z dalších zemí. A to, že někdo někomu něco zakázal opravdu pravda není a pokud to někdo tvrdí je to lež, kterou bychom mohli také tvrdit.
     
  11. Remiel

    Remiel Mistr fóra

    Psala jsem hned, jak mi zmizela mapa, takže to potopení Vuurem ve 20:33 ho bylo ještě k mému logování a loď jsem našla potom potopenou, jakým způsobem tedy podpora kontrolovala nalogování na mapu, když není v deníku další záznam o potopení. A testovat funkčnost mapy s minimálním HP na 15tkové mapě je dost zvláštní. Proč mi podpora nenapsala hned, že můj účet prověřila a dávala rady o vyčištění apod. Proč mi to napsali, až když jsem se rozčílila a napsala jim znovu.
    Jak podpora ví, že jsem psala 18 minut po zmizení mapy (podpora o mém zmizení mapy věděla? Nebo dokonce způsobuje jako mstu za to, že stále obtěžuji?). Nevěřím tomu, že mi účet prověřili.
    Již to řešit nehodlám ( zatím není kde), protože to nemá žádný smysl a je to jen ztráta času.
     
    Naposledy upraveno: 15/4/15
  12. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Remiel, nemyslím si, že každý musí mít v "smůlu" že ihned ho musí na mapě něco potopit. Také se kolikrát nalodím po potopení a nejsem hned opětovně potopen a někdy zase ano. To jaké má který člen podpory možnosti, či jakou reakci to už neovlivním. Nicméně vím, že na tom pracovali 2 kolegové zároveň a jestli jeden zareaguje tak druhý tak, no jsme přeci jen lidé a proto je aspoň vidět, že se nejedná o nějaké odbití nějakou automatickou odpovědí. Jak to mohu vědět sama jsi tu napsala zde na foru o pár příspěvků výše a pouze mám od podpory kdy došel na ní e-mail. Možná by chtělo lépe než kopat kolem sebe pořádně se dívat. Ano máš pravdu je to zbytečné pakliže hodláš zpochybňovat jen pomalu celý CZ/SK team. A smysl to opravdu nemá v případě, že nic se nepotvrdí a pakliže by to bylo tak vážné určitě by napsali i jinde. Nevěřím, že by CZ/SK hráči byli v tom případě jediní, kdo by měli tak velké záseky kdyby tomu tak bylo.
     
  13. Remiel

    Remiel Mistr fóra

    No Poseidone, první odpověď od podpory byla automatická s radami a odkazy na foru (přesně tyto odpovědi jsem dostávala i v loňském roce, když jsem tento problém řešila). Až po mé důrazné (ne vulgární) odpovědi, jsem byla ujištěna, že ihned po mém napsání, byl můj účet prověřen. Trochu zvláštní ne, proč mi rovnou nenapsali, že byl můj účet prověřen?Píšeš o zbytečném prodlení, ano to bylo, kdyby jsem nemusela znovu psát žádost, jako reakci na automatickou odpověď. Ano jsme jen lidé, proto už mě opravdu nebaví nechat ze sebe dělat týmem CZ/SK vola. Na to už jsem dost stará.
    Přeji ti krásný den a mnoho životních a herních úspěchů.
     
  14. -tomaslm193-

    -tomaslm193- Vycházející hvězda fóra

    Poseidon nie ste jediný, ale už sa radšej kto mu nevyjadrujem lebo zas dostanem ban :)
     
  15. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj -tomaslm193-, to samozřejmě tvrdíš ty? Ale já zas když jsem se ptal dalších tak se nikdo nepřihlásil ale budiž.
    Ahoj Remiel, a účet byl prověřen rovnou to zas vím já dle výpisu ale budiž. A já samozřejmě beru čas kdy došel prvotní e-mail. Takže se nevymlouvej na žádost znovu. Není problém kolegy z podpory požádat i o další z těchto časů.
     
  16. Remiel

    Remiel Mistr fóra

    Krásný den Poseidone, pokud se dle tebe vymlouvám, tak mi vysvětli, proč mi na žádost o prověření účtu přišla automatická odpověď (jak zajistit funkčnost hry) a ne to, že můj účet byl prověřen, když jak tvrdíš byl okamžitě prověřen, když jsem žádost poslala. Nezlob se, ale pro mě je písemný doklad dost podstatný. Já chápu, že vždy budeš chránit kolegy, a ani po tobě nechci opak, ale laskavě mě přestaň napadat. Já si cestu jak problém vyřešit najdu a celému CZ/SK týmu bych doporučila vyzkoušet české Howrse, aby věděli jak fórum a podpora funguje. Admini kromě zamykání příspěvků na fóru víc práce nemají, protože vždy na dotazy odpoví spousta hráčů, kteří se nebojí žádného tytyty-porušil jsi pravidla, místo rady. Udělali jste ze sebe monstra, i když, jak stále píšete jste jenom hráči a lidé. 80% hráčů se vás bojí, proto raději na fórum nejdou, nebo nepřispívají.
    Asi by se provozovatel divil jak funguje české fóru.
     
    Naposledy upraveno: 16/4/15
  17. Remiel

    Remiel Mistr fóra

    Takto v tuto chvíli vypadá také mapa na Asii, když na ni přejedeš z jiné[​IMG]
    [​IMG]

    a důvod proč to nikdo jiný nenahlásí
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 16/4/15
    Podkova tohle ocenil(a).
  18. kubina.11

    kubina.11 Zelenáč fóra

    Jak se prosím dostanu na server Globální Asie chci si rtam zahrat
     
    Remiel tohle ocenil(a).
  19. Remiel

    Remiel Mistr fóra

    je vidět, že jsi to našel :D
     
  20. -tomaslm193-

    -tomaslm193- Vycházející hvězda fóra

    Na hlavnej stránke v pravom hornom rohu je zmeniť server, tam si vyber amerika, a potom si vyber globálna ázia 1
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.