Server Globální Asie

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem Corp.13, 8/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Remiel, já nemám pravomoce abych ti tu lezl na loď. To za prvé za druhé jak ti napsal jiný hráč napiš v danou dobu na podporu a požádej je aby to na tvé lodi vyzkoušeli. Za 3 bohužel dnes večer tu ani nebudu. Leda tak zítra.
    A nevím co je na tom k nepochopení, jde i o určitou bezpečnost, kdy jsi pravidla pro nás takto nastavena. Nemyslím si, že by se většině hráčů líbilo kdyby na jejich loď mělo přístup jakékoliv CM a podobně od toho je právě podpora.
     
  2. Remiel

    Remiel Mistr fóra

    Krásný večer Poseidone a děkuji za odpověď. Budu opakovaně znovu žádat podporu. To věřím, že by se to hráčům nelíbilo, ale oni na rozdíl ode mne, ti neposkytnou k tomuto účelu své přihlašovací údaje. Ale dostali bychom se ke slovíčkaření a já respektuji tvá doporučení.
     
  3. -tomaslm193-

    -tomaslm193- Vycházející hvězda fóra

    Poseidon, ale podpora má tieto právomoci, takže by ste sa mohli dohodnuť z vašimi spolupracovníkmi aby sa na to mrkli, v problematickom čase, tých 5 minúť ich určite nezabije, a tý čo majú problém by tomu boli určite vďačný.
     
    Remiel tohle ocenil(a).
  4. Remiel

    Remiel Mistr fóra

    Tome, on je ale problém, že nikdo neví dopředu ten čas. Třeba před chvilkou jsem musele dělat 30 vlnu na střelcovi nadvakrát protože mi to tam zamrzlo a po F5 mě to vykoplo na mapu. Jenže po prvních 3 F5tkách se mi načetlo pouze 59 % a konec a napočtvrté už jsem byla na mapě a mohla jsem to jet znovu. A teď už to zas jede, s lagy , ale jede. Prostě musím tomu přizpůsobit hru. Sám vidíš, že už se nikdo neozývá, že by měl problém.
     
  5. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj -tomaslm193-, ale já si myslím, že v tom žádný problém není když o to požádá na podpoře v danou dobu určitě se na to podívá. Já se díval v danou dobu psaní na jinou loď co jsem si tam udělal a problém žádný. Nicméně zas je zapotřebí pochopit, že nelze ovlivnit aby byli kolegové z podpory na ní stále a čekali na jeden tento e-mail. Pakliže tam nebudou nezbývá než to bohužel zkusit příště. Ale v tom určitě potřebu domluvy nevidím jen aby hráč napsal a požádal o kontrolu na své lodi v danou chvíli s tím, že se mu děje to a to.
    Takže jak již tu psal †—Đrake®—† ať v samozřejmě v danou dobu napíše na podporu i. Já jsem i kolega zkoušel každý jinou loď a problém žádný.
     
  6. TiPi

    TiPi Rádoby autor

    Ahoj Poseidone to je dobrý že ty ani Mirek jste nezaznamenali žádný problém když jste se připojili na Asii,ale my ten problém máme,už jsem tu vypisoval co vše jsem zkusil a jak píše Remiel 1 den to jede s malými lagy a 2 den stojím 10 minut na mapě a nic se neděje a pak se 15 krát dostávám na mapu 58% a končím.:mad::mad:
    Takže jak píšeš budu zkoušet podporu kolem 21 hodiny co napíšou ale ani jejich stanovisko mě asi nepomůže když někdo napíše že je vše v pořádku a další den se ten stejný problém bude opakovat,když byla akce hon na typhona tak jsem měl taky lagy ale snad 1 den to bylo v pohodě.
    V září to jelo furt od té doby furt problém s lagama já nechci aby BP kvůli mě a pár hráčům restartoval server já chci aby našel co to způsobuje:(:(:(
     
    Remiel a -tomaslm193- tohle ocenili.
  7. Remiel

    Remiel Mistr fóra

    Poseidone v prosinci jsem na podporu v době chyby psávala. Jejich odpověď jsem zde i zveřejnila, což bylo samozřejmě editováno. Možná by z té odpovědi †—Đrake®—† viděl, proč je naše dúvěra k podpoře nulová. Opravdu nechci, aby na mne na podpoře čekali, jestli náhodou nepošlu e-mail. I když jsem znala Renného jen zde z fóra a vyskytli se nějaké problémy, poskytl nám svůj skype, aby jsme ho mohli případně kontaktovat, když na našem serveru chybí CM. Je pravda, že jsem to nikdy nevyužila, ani nezneužila.
    Dnešní mládež používá pro tuto situaci dost výstižné slousloví "EDIT"
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 11/4/15
    TiPi tohle ocenil(a).
  8. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Piráti,

    u vás 4 je to záhada, přestože bych nemusel zajímalo mě to a byl jsem na vašem serveru, 2 x ráno vše v pořádku, 2 x po vašem upozornění od 20-21:00 hodin a také vše v pohodě i komunikace s vašimi spoluhráči, byla v pořádku, mezi tím jsem s tou malou lodičkou naglitzoval cca. 3500 perel za každou tu hodinu, jen abych tam nebyl pět minut a měl trochu ucelený názor, na tebe jsem tam bohužel Remiel nenarazil, 2 hodiny jsem byl na CZ chatu a 2 hodiny na SK chatu. Vaše účty raději procházet nebudu, přiznávám se dělám to pro kamarády, které znám (pouze sám za sebe, ne jako člen týmu), pravidla jsou striktně dána a měla by se dodržovat. Kdyby se mi povedlo vám něco bloknout ještě více, přesně si dovedu představit, jak by jste potom reagovali, protože nás zde berete jako něco "jiného" a ne, že jsme taky jen hráči jako vy a na věci to stejně moc nezmění, ohlašovalo a urgovalo se to již hodně krát, ale problém je podle mě stále stejný pár jedinců má problémy s lagy, když server ostatním běží, viz. minule, když tady Remiel psala, že se nemůže nalogovat, šel jsem zkusit, hráči na chatu psali, že žádné lagy "dnes" nemají.

    pokud se na to kouknu s nadhledem

    chyba není v serveru (ostatním v tu dobu jde)
    také není chyba v osobním počítači (pokud vám jde jiný server, jak uvádíte), nebo jinému jde a když zkusí daný účet tak nejde

    zaměřil bych se na nastavení lodě, asi nemáme co zkazit a omílat stále jedno a to samé dokola mě nebaví

    potřebujeme kompletní nastavení, vybavení, opevnění, talenty, design a mazlíka

    1. hráč kterému to jde...
    2. hráč kterému to nejde ... Remiel, Tipi

    v nejlepším případě příspěvky pod sebe a porovnat (v nastavení by bylo nejlepší udělat screeny), možná nás něco společně napadne a určitě to za pokus stojí ...

    pěkný den
     
  9. AxikCZ

    AxikCZ Rádoby autor

    Mám pro Vás řešení a je pravdivé :)

    Poskytovatel internetu UPC, že? Hledejte chybu tam šmudlové.
     
  10. Remiel

    Remiel Mistr fóra

    Axík cz. každý z nás má jiného poskytovatele, a já sama to testuji u dvou poskytovatelů. Ale díky za snahu.
    Mirku je pro mě záhada na jakém chatu jsi byl, ráno i večer jsem byla na českém chatu a když jsem si dala kdo je přihlášen byla jsem tam většinou jen já, nebo jednu chvíli Gritzul. Nevšimla jsem si, že by tam nějaká konverzace probíhala(nebylo s kým). Hrála jsem tak od 10:00 do 14:00 a večer od 20:00 jsem nalogovaná také, jen jsem musela dávat opakovaně F5, aby mi to jelo.
    Nevím jestli to s nastavení lodě souvisí, protože např. u opevnění používám několik variant (vždy full), podle toho co chci hrát a je to stejné.
     
    Naposledy upraveno: 12/4/15
  11. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Remiel, samozřejmě to kolega nemusel zkoušet zrovna dnes, ale mohl například včera. To ti ovšem může říct jen on. Nicméně je to opravdu divné. Co vím od teamu podpory dnes psal 1 hráč z vašeho serveru na podporu. A jelikož jsem požádal podporu aby mi dala vědět a zároveň aby vyzkoušela přímo danou loď když už o tom hráč nenapíše. Situace byla taková, že žádné sekání či nehratelnost nezaznamenala a já v tu samou dobu vyzkoušel i jinou loď a opravdu žádný problém. Nicméně srovnávat situaci s danou dobu na jiném serveru opravdu není možné, každý server má jiné zatížení to za prvé za druhé je i na hráči co je pro něho nehratelné. Já nepopírám, že napříč jednotlivými servery dochází někdy k zásekům, ale ne vždy jsou tak hrozné jak někteří hráči tvrdí a to i když jsou to hráči, ze stejného serveru.
     
  12. Remiel

    Remiel Mistr fóra

    Ahoj Poseidone, já to jako nehratelnost beru, když mě utopí první vlna na Virgu a to mám 437k HP+200k voodoo (protože se loď nehne a ani F5 nefunguje), nebo pokud se mi napopatnácté nepodaří zpátky dostat na mapu ( zkončím u 59%). Pokud musím během jedné vlny dát 5x F5 beru to, že to jede v pohodě (i když se mi po návratu na moře většinou změní munice a to pouze na vylepšenou šrapnelku).
     
  13. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Remiel, typoval bych, že dochází nejspíše ale na problém s Flash playerem. Toto se mi občas také stane, ale na TS mi ostatní řeknou, že normálně jedou. A to zas nemám počítač si myslím nejhorší.
     
  14. Remiel

    Remiel Mistr fóra

    Ahoj Poseidone, ale to by mi dělalo v tu dobu i na jiném serveru.
     
  15. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Remiel, pakliže je to problém s flash playerem není pravda, například 1 prohlížeč může mít problém a druhý na stejném PC ne. Sám občas zkouším 2 servery právě naráz a na jednom kde si třebas střílím svitek nic a na druhém stojím. Taktéž může mezi tím začít plugin reagovat. Ale pakliže to v danou dobu nahlášení hned přímo na dané lodi nevidí ani podpora tudíž ani na serveru ani na účtu ten problém nebude.
     
  16. gargartuan

    gargartuan Pisálek fóra

    Poseidone a Mirku mě by spíše zajímalo co bude s tím co ěm stála aukce bez předmětů? :D
     
  17. Adm_Blade

    Adm_Blade Magnát fóra

    Remiel,

    natoč video keď ti to nepôjde, možno tomu podpora alebo niekto iný konečne uverí.
     
  18. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj gargartuan, bohužel s tím nic neuděláme zkoušeli jsme dražit a problém nic. Pakliže by došlo k nějakému většímu problému a provozovatel se rozhodl vrátit nějaké zlato určitě o tom budeš informován.
    Ahoj Adm_Blade, co pomůže video tedy nevím, to furt nevylučuje problém počítače, pakliže to podpora vyzkouší přímo na dotyčné lodi a hra jde v pořádku co řekneš potom? Což co vím od podpory se zrovna včera stalo. Nepřijde ti to tudíž divné. Nechceš mi snad tvrdit, že to dělalo jen tu chviličku co hráč psal na podporu a potom to odeznělo.
     
  19. gargartuan

    gargartuan Pisálek fóra

    [QUOTE="Poseidon tak jak jsem psal mě se to stalo 2x z podledních 3 pokusů :)
     
  20. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj gargartuan, já to zkoušel víckrát viz ty tvoje krystaly například a problém bohužel žádný. Nicméně jak jsme řekl musel by to být komplexní problém.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.