sekání a nehratelnost

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem *Dr.HOUSE*, 31/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. DarkAngels-CZ

    DarkAngels-CZ Obyvatel fóra

    tady je beseda o tom,že to zase nefachčí..detail jako je kritik a přesnost je teď tak trošku aut...
     
    Remiel tohle ocenil(a).
  2. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Adm_Blade,

    více méně Ti odpověděl spoluhráč, vlastnosti střelného prachu jsou již jiné, dříve SP nepřidával ke každému dělu jako nyní, ale defakto přidával desetinu děl. Např. ten kdo měl 297 děl ve skutečnosti střílelo 326 děl, ale nic jiného se neměnilo. Proto je dnes rozdíl, ten který jsi zjistil.

    efekt střelného prachu od 16.12.2014 je:
    • 10% vzrostlo kritické poškození
    • 10% větší šance na zásah
    • a jiné
    najdeš v oficiálním oznámení.

    pro DarkAngels-CZ

    je smutný, když někdo tráví celé hodiny u hry a vůbec jí nerozumí, ale možná to budu za pár měsíců vysvětlovat i tobě ;), tohle je totiž věc která má takto fungovat.

    pěkný den
     
  3. Remiel

    Remiel Mistr fóra

    Mirku sami moderátoři upozorňují na to, když někdo píše k jinému tematu, než ke kterému je založené vlákno, ale když na to upozorní hráč je to špatně. toto vlákno se jmenuje "sekání a nehratelnost". Chápu , že rád odpovídáš na to co víš a na co znáš odpověď, ale pro nás je to zbytečné, protože pokud se nedostaneš na moře, nebo nemůžeš střílet loď je ti znalost výpočtu dmg na výkal.
    Pro Dr. House já už si taky zvykla na to , že jsem pro moderátory a podporu lhářka, protože všechno funguje perfekně. Jen nechápu proč mi v tuto chvíli odjíždí penelope s 206k ,kterou střílím. A vedle mne stojí Odyseus a ani jednou do mne nevystřelil. Že by to souviselo s výpočtem dmg?
     
    *Dr.HOUSE* tohle ocenil(a).
  4. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Remiel, převedení tématu jste udělali sami jako hráči, takže kolega pouze ze slušnosti odpověděl. Nicméně nikdo neříká, že jsi lhář jak určitě víš, je zde i oficiální oznámení na aktuální problémy se servery. Ale co se týče té Globální Asie, pakliže nikdo nic nenajde je to bohužel těžké i tak byla předávána dál. Víc bohužel udělat nemůžeme.
     
  5. Korkorán69

    Korkorán69 Pilný autor

    maly poznatek ke snizeni DMG,pri zapnutych knizkach na dostrel,se nejen knizky stale odecitaji i kdyz strilim lod,ktera stoji vedle mne,ale zaroven se v tomto pripade snizuje i DMG. Nechapu proc. Je to zamer? V soucasnosti jsou ty knizky spis k vzteku,v boji je hraci zapomenou zapnout,po boji vypnout - prichazi o ne a jeste snizuji ranu zasadnim zpusobem i v pripade,ze strilim na malou vzdalenost. Ptam se tedy ,je to chyba nebo zamer?
     
  6. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Korkorán69,

    jak píše Remiel není to k tématu, ale ze slušnosti Ti odpovím, knihy takto fungují již delší dobu viz. oficiální oznámení, můžeš zapnout obě naráz, odečítají se Ti obě i když stojíš blízko (orlí zrak), zároveň snižuje DMG. Střepiny naopak snižují dostřel.

    Je to záměr není to chyba, pro více informací/diskuzi založ nové vlákno.

    Jak píše Remiel držme se tématu, má pravdu bylo by lepší neodpovědět, ušetřilo by mi to hodně času pro hru.

    pěkný den
     
  7. Remiel

    Remiel Mistr fóra

    pro DarkAngels-CZ

    je smutný, když někdo tráví celé hodiny u hry a vůbec jí nerozumí, ale možná to budu za pár měsíců vysvětlovat i tobě ;), tohle je totiž věc která má takto fungovat.

    TOTO poučování si mohl Mirek odpustit.
    Vy jste tu pro nás, ne my pro vás.

    Oficiální oznámení jsem četla a velmi se nasmála - AKTUALNÍ ?!? Trvá to již několik týdnů a nejen na Asii. Ale aspoň pokrok v tom , že konečně někdo uznal, že je něco špatně. I kdyby to byla jen Verbeia, a jen proto, aby už byl od nás pokoj.
    Přeji všem krásný den
    Dodatek pro Korkoran69 ( nové vlákno neotvírej, stejně by jsi byl jen poučen, že máš číst fórum, protože tento problém byl již několikrát řešen) :
    Ahoj piráti,
    Vzhledem k množství dotazů ohledně nedávné aktualizace změny ve funkci orlího zraku a střepinového deště jsme se pro Vás rozhodli doplnit informaci pro jednoznačné pochopení nynější funkce těchto předmětů ve hře.

    Dosavadní funkce předmětu Orlí zrak byla, že předmět byl využit pouze v případě , že střílíte dále než je Váš pravidelný dosah střelby a to samozřejmě pouze v případě, že tento předmět byl aktivní.

    To se ovšem nehodí do nové mechaniky a tak Orlí zrak bude použit pokaždé když je aktivovaný bez závislosti na vzdálenosti! Takže pokud střílíte NPC či hráče v řádné vzdálenosti Orlí zrak bude též použit!

    Váš Seafight-tým


    Poseidon, 22/12/14
     
    Naposledy upraveno: 18/2/15
  8. ..Emkos..

    ..Emkos.. Perspektivní autor

    Ahoj,

    Nechci být nějak k někomu netaktní ale připadá mi že zbytečně útočíte po CZ/SK podpoře kvůli sekání a chybám serveru. Určitě jste si všichni vědomi že jediné co pro to může podpora udělat je že to předají dále těm ......... všichni víme komu dále..Na fórum nepíšu dlouho ale příspěvků mám sečtených dost..a uplně chápu bezmoc podpory která se dle mě opravdu snaží pomoct opakovaným posíláním požadavků a chyb na centrálu..Navíc se tady bránit útokům některých hráčů na jejich osoby. Naštvaní by jste měli být na BP ne na ně.. nevšiml jsem si nikdy že by se vám neozvali nebo neporadily.
    Nejsem zastánce nikoho ale upřímě se mi opravdu nelíbí když si vztek vybíjíte na lidech kteří se vám snaží pomoct..

    PS: Není to k tématu ale zakládat kvůli tomu nové vlákno mi připadalo dost hloupé.
    Podpoře -- Pokračujte tak jak doteď ,určitě jsou tady i lidé kteří to dokáží ocenit. "Já vám fandím."

    ..Emkos..
     
  9. TiPi

    TiPi Rádoby autor

    To už tak většinou bývá že hráči nadávají na koho můžou a nejblíž je cz/sk podpora.
    Že mám lagy v určitý čas a už jsem to tu několikrát psal co vše možné a nemožné jsem zkoušel a bez výsledku a ostatním hráčům s jiných států je to asi jedno když to nehlásí protože já si asi vymýšlím abych zbytečně otravoval Poseidona nebo Mirka nebo psal na podporu tak to už neřeším nemá cenu se snažit když v BP na to kašlou.:mad::mad::mad:
    To že i moderátoři chodí do práce a nemůžou tu být 24 hodin denně to mě je jasný už jsem si zvykl že na de.pl.en foru ty informace mám dřív než tady a když podpora může tak poradí,nahlásí chyby atd ale co udělá centrála v Německu s tím už nic neudělají.
    Takže podpoře přeji pevné nervy při řešení všech našich stížnostío_Oo_O
    A jinak minulý týden byl patch day a chybí oznámení o tom co vše bylo upraveno:rolleyes::rolleyes:
     
  10. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Remiel,

    vždy se snažím vysvětlit všem polopatě jak co funguje, ale zároveň mě vadí, když do toho tématu vleze člověk a plácne hloupost a potom ani nemá čest se omluvit apod. (přeci CZ/SK fórum může za vše) a u toho to vždy skončí.

    Ty osobně jsi naštvaná že nejde váš server, udělali jsme toho opravdu dost, kolega to probíral v mezinárodní skupině, ale byl asi jediný dokonce jsem byl za tebou i na serveru, tví spoluhráči mi řekli, že na chat nechodíš, že jsi se s někým pohádala atd., že jsi on-line, ale pouze na TSku. Není to v mých povinnostech, místo abych se na tebe vykašlal, jsem hodinu hrál na vašem serveru, mohl jsem mít na svém 20000 perel, můj úkol je být tady na fóru, ale stejně mi to nedalo. Někdo tvrdí, že si toho stejně nikdo neváží a začínám tomu věřit ...
     
    Patriot.cz. tohle ocenil(a).
  11. -tomaslm193-

    -tomaslm193- Vycházející hvězda fóra

    Ja som nemal problémy, ale ako začal terajšia akcia na ázii pociťujem to tak, že som musel z max. kvality preladiť na strednú, počas vojnu na najnižšiu, včera mi hra asi hodinu len sekala a prípadne ma vyhodilo zo servera, to som aj písal na podporu aby poslali žiadosť na reštart.
    Uznávam, že vy za to nemôžte proste by som povedal, že na centrále sú lenivý a neschopný, lebo pri spustení nového skriptu urobili ďalšiu chybu, že niektorých nevidno v rebríčku. A iné chyby radšej vypisovať nebudem ako su žolíky a iné to by bolo na dlho. Ja si skôr myslím, že treba vymeniť programátorov alebo ich troška upozorniť, že keď dám uptade tak si ho najskôr vyskúšam a až potom dám keď mám istotu, že to ide bez chýb, áno vyskytne sa sem tam chyba ale iné online hry od iných výrobcov ak spravia chybu do 2 hodín je opravená.
    Ja si podporu a forum moderátorov vážim, len za to že majú tie nervy pri nás vydržať aj keď sme všelijaký, tak ja im chcem len povedať ĎAKUJEM a pevné nervy.:):):)
     
  12. Remiel

    Remiel Mistr fóra

    Ahoj Mirku, hlavním důvodem proč mám chat vypnutý je to, že při každém přejetí mapy se okno chatu otevře. Nevím jak na vašem serveru, ale u nás většina indonézanů a nyní i turků bojuje tím způsobem, že využívá přejíždění map a nesčetněkrát se mi tato novinka(nebo chyba) od BP vymstila. A také mě již nebavilo dělat spojku mezi TS a hráči.
    Emkos nikdy jsem netvrdila, že podpora CZ/SK může za funkčnost serverů a v mnoha příspěvcích týkající se funkčnosti serveru jsem psala , aby si to nebrali osobně. Zde jsem jen vyslovila svůj názor na to , že když DarkAngels-CZ upozornil na to, že toto vlákno se týká nefunkčnosti a ne dmg (na fóru je několik vláken týkající se výpočtu), byl Mirkem hned "uzemněn"
    Poseidone, neboMirku prosím Vás o zabanování mého účtu na fóru, protože slib který jsem Poseidonovi dala, že již nebudu přispívat, jsem nedokázala dodržet a myslím si, že to bude pro obě strany výhodnější, když sem nebudu mít přístup.
    Přeji všem rychlý vítr do plachet (pokud to servery povolí)
     
    Naposledy upraveno: 18/2/15
  13. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Remiel, nezlob se ale odmítám někoho banovat bez důvodu. A tebe žádám abys mi žádný důvod nedávala za účelem zbytečné blokace.
     
  14. Remiel

    Remiel Mistr fóra

    To mě mrzí :(
     
  15. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    caute chcel by som sa opytat vodo knez stupna 3 nepridava 25k vb? kontroloval som vsetko ak vypnem mazla mam 165k co je zaklad menej sa uz neda mat s mazlom 190 no mam aj vodo kneza mal by som mat viac nez 190k urcite ale zda sa mi ze sa to menilo a knez uz nedava 25k vb pravda ci ? dik za odpoved/radu ... a este neco k tomu po preskoceni mapy sa mi znizi hp na 480k z zakladu 505k to je krmivo musim aktivovat a deaktivovat mazla alebo prehodit na ineho a zas s5 uz ste toto poslali na tu centralu ci ne uz tomu je nejaka doba. pardon ze som neurobyl nove vlakno ale toto sa tycha technickych veci vsak
     
    Naposledy upraveno: 20/2/15
  16. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj lukas-reper1, ano tento problém je hlášený, jinak o žádné změně co se týče Vodoo kněze nevím. Když se tu nakonec tato situace řešila a není to tak dlouho, ukázalo se, že ho hráči VB opravdu dává.
     
  17. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    ano poseidon viem ale viem co mam na lodi z mojej strany to chyba neni opevka nemam na vb mazel funguje s mazlom 190k bez mazla 165k menej sa ist uz neda jedine si zakupit maly bukanyr.. s vb knezom by to malo byt 215k vb ale tak nevadi sa mi nechce toto riesit dik za vyjadrenie o2 dni mi stejne konci :)tak a zas doplnujem do tohto prispevku kamarad mi poradil odhlasit s vypnutym mazlom aj z hlavnej prihlasim aktivovat a ist na more a koho by to napadlo ono to funguje mam 215k som zvedavy co sa stane ked preskocim mapu mozno tu zas neco pridam...
     
    Naposledy upraveno: 20/2/15
  18. -tomaslm193-

    -tomaslm193- Vycházející hvězda fóra

    Podľa mňa by pomohlo keby z hernej mapy zmizlo: eventový rebríček, sklad pirátov, úlohy a pirátske skúšky, sklad(info čo máte v inventári),boostre, pomohlo by keby ste to dali na hlavnú stránku a nie na hernú mapu určite by tak neboli také seky a podľa mňa by to nevadilo viacerým hráčom, dlhé roky to nebolo takže by to nevadilo asi nikomu možnu len pár luďom.
     
  19. Gabča

    Gabča Pisálek fóra

    Blahopřeji BP k dalším akcím. V poslední době se čím dál víc píše o tom, jak se hra stává pořád nehratelnější a ještě dáte několik akcí v sobě. Momentálně nám na Asii zamrzají lodě na několik minut a hra se stává absolutně nehratelnou. Nestačí, že jste do akce Calypso dali bojovou akci ještě teď vidím, že spouštíte akci Čínský nový rok - to už to můžete rovnou zabalit.
     
    -tomaslm193- tohle ocenil(a).
  20. -tomaslm193-

    -tomaslm193- Vycházející hvězda fóra

    Mirku my si to vážime, žial ona tam bohužial nebola, ale keby si prišiel na SK chat a teraz od 8 do 11 večer tak by si zistil, že tu by ťi odpovedalo viacej ľudí že má ten problém, ja viem nemáte to snami ľahké, ale podľa mňa sa ti tá pomoc v realnom živote určite vráti lebo božie mlyny stále melú.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.