SeaFight slaví 9. narozeniny! (18. 3. 2015 - 31. 3. 2015) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Poseidon, 17/3/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. [-Bender-]

    [-Bender-] Aktivní autor

    Dnes 50 truhiel z prvých 30 asi 70 k munície a potom to prišlo z 20 truhiel 15 x kameň náhlenia :mad: zvyšných 5 boli rakety. S truhlami radšej končím.
     
  2. *Storm*Shogun*Cz*

    *Storm*Shogun*Cz* Rádoby autor

    Neví někdo jak se dá získat průhledný drak.Je v mazlích a na moři jsem ho viděl. [​IMG][​IMG] Nebo je to zase jen pro někoho!Díky za vysvětlení Odpovídá tady někdo na dotazy!!!!!
     
    Naposledy upraveno: 21/3/15
  3. jєssιєjaмєs_čяc

    jєssιєjaмєs_čяc Stálice fóra

    Nechápu proč je nastavená šance, to jsou zase někteří zvýhodnění a někteří ne. A zábava nulová, akce docela propadák
     
  4. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj jєssιєjaмєs_čяc, přece bys nechtěl po každé design to by byla nuda zas. Já například sice jeden design již získal, ale snažím o další a též několik her pouze s krystala. Je to opravdu o štěstí.
     
  5. ***tomik***1983

    ***tomik***1983 Zelenáč fóra

    4 pokusy a 3 lodičky získané na poslední pokus krystaly -)
     
  6. -komi-

    -komi- Rádoby autor

    Ahoj Piráti,

    také asi 5 x krystaly a teď Caspio, štěstíčko se usmálo.

    možná to někomu pomůže, přidám další postřehy

    první pokus s lodí na max. DMG (cca. 35K v zóně 65K) horší obrana a HP o 70K HP více
    druhý pokus s lodí s max. obranou ( Ládon úbírá 3,5K Ketu 5K) a DMG 30K, kritik 60K HP méně

    druhý pokus podstatně lepší, obyč. mapu na jeden zátah bez opravy, prokletou verzi s jednou opravou.

    druhý detail, pokud stojím v červené zóně vystřelím 4 rány pokud ujíždím 6 ran, ale většinou nestihnu první 2 násobnou ránu, takže si pomohu jen o 30K při jednom kole, na celém Ládonovi to dělá u mě 100 K HP (pomůže hlavně slabším), také není zanedbatelné, ale pro mě už nemá moc význam, raději si dám budíka a přijdu až je skoro odstřelený. :)

    Píšu záměrně skoro, poslední ránu do Ládona dávám až když Přivezu Ketu a jsem opraven (také hlavně pro slabší).

    U proklaté verze

    změna strategie (malá zóna) je u mě cca. při:

    27 000 000 HP - 23 500 000 HP
    19 500 000 HP - 16 500 000 HP
    12 500 000 HP - 9 000 000 HP
    5 000 000 HP - 0

    pěkný den
     
    Patriot.cz. tohle ocenil(a).
  7. Adm_Blade

    Adm_Blade Magnát fóra

    Mňa na úplne prvý pokus utopili na magickom Ladovnovi, potom ale 3 pokusy a na každý padol dizajn. Je to asi iba o šťastí..
     
  8. [-Bender-]

    [-Bender-] Aktivní autor

    komi čo si tam narval keď ti uberá len 5k ? mne 15 ...
     
  9. *Storm*Shogun*Cz*

    *Storm*Shogun*Cz* Rádoby autor

    Může mi někdo odpovědět na včerejší dotaz.Díky:(
     
  10. NσStress*

    NσStress* Aktivní autor

    Ahojte, akce je z mého pohledu velice povedená, je zde velká škála možností co dělat, od plnění ukol přes sbírání truhel až po snahu urvat první příčky hned ve dvou síních slávy. Designy se dají také získat všechny - na boss mape je to o taktice kterou předvedete, z černeho trhu jsem spočítal, že Arca a Pašerákova pěst mě vyjde do 300k perel, a za ty drahokamy to je nádhera. Další super drahokamy v designu z boss mapy, není co dodat, než že pěkná práce. Lagy opravdu minimální na to kolik lidí hraje, ted jen počkat na to jaké odmeny bude dávat Typhon:) tkž zatím 5/5.
     
  11. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    Tak už sa aj na mna trošku usmialo štastie. Konečne niečo ine ako kryštale.
    2015-03-22 00:01:51
    Potopil si loď Ceto Hexxed.
    2015-03-22 00:01:51
    Získal si 1 x Caspio.
     
  12. Protheus

    Protheus Zelenáč fóra

     
  13. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    Mam jeden napad pre teba Protheus. preštuduj si najprv tuto celu diskusiu a potom na to prideš alebo sa na tuto hru vykašli ked si nevieš ani prečitat rady od hračov ktory si dali namahu a napisali tu cely postup aj niekolko krat:rolleyes:
     
  14. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

    2015-03-22 09:18:58You sank Ladon Hexxed's ship.
    2015-03-22 09:18:58You received 1 x Mordacia.

    Caspio již mám,tak jsem se pokoušel o Mordácia.Vždy jsem nejprve sejmul Ládona a pak Ketu.Asi 3x jsem to takto udělal a dostal jsem vždy měšec s drahokamy.
    Jednou jsem se nalogoval do mapky a bylo to nějaké zmatené.Červené a zelené pole se celou dobu vůbec neobjevovali.Pak po potopení Ladona jsem přitáhl Ketu a ta sestřelila toho hádka co tam jen zavází má myslím kolem 10HP.Při tomto pokusu jsem dostal krystaly.
    Rozhodl jsem se tedy udělat změnu .Začal jsem Ládonem a nechal jsem mu HPčko na 1 ránu tj.asi 30k.Pak jsem si dojel pro Ketu a nahoře jsem se s ní honil kolem ostrova až jsem jí sundal.
    Pak jsem jel zasadit posledí ránu Ladonovi. A hle padl dezign Mordacia.
    Možná to byla náhoda a možná ,když to takto zkusíte vyjdeto.Střílím vše obyč.municí,ale to na funkci asi nemá vliv :)
    Tak hodně štěstí.
     
  15. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    Získal si 80 kryštálov.

    2015-03-22 17:34:26
    Potopil si loď Ceto Hexxed.2015-03-22 15:59:20
    Získal si 1 x Mordacia.

    2015-03-22 15:59:19
    Potopil si loď Ladon Hexxed.
     
  16. Baronek-Ten-skutečný

    Baronek-Ten-skutečný Pisálek fóra

    Je to ze speciálního bonusového kódu (Ty sou individuální). Odměna za 9 let na moři ;)

    2015-03-22 18:39:391 x Přízračný drak připsáno. Důvod: Platební balíček
    2015-03-22 18:39:3999 x Dračí oheň připsáno. Důvod: Platební balíček
    2015-03-22 18:39:3999999 x Konfetové koule připsáno. Důvod: Platební balíček
    Vlastnosti mazlíčka:
    Vzácný přízračný drak je exkluzivní odměnou pro nejvěrnější piráty – napůl symbol postavení, napůl neocenitelný pomocník. Poskytni mu domov a získáš 30.000 ZB a VB navíc. Zatraceně dobrý obchod!
     
    Naposledy upraveno: 22/3/15
  17. Remiel

    Remiel Mistr fóra

    Tak já měla štěstí Caspio i Mordacia na první pokus Geotria na čtvrtý. Za tuto akci zatím pro BP palec nahoru - a překvapivě jak píše NoStress - hra je hratelná i při vysokém počtu hráčů. Nechme se překvapit druhou polovinou a snad BP zase potěší.
     
  18. papa-xXx

    papa-xXx Aktivní autor

    plis kde najdem Ladonov tabor
     
  19. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    na mori,je to boss mapa
     
  20. Remiel

    Remiel Mistr fóra

    Skvělé, sotva jsem pochválila BP tak jsem díky sekání málem přišla o druhou magickou boss mapu. A na klasické mapě, ani nepohnu lodí :(
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.