SeaFight slaví 9. narozeniny! (18. 3. 2015 - 31. 3. 2015) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Poseidon, 17/3/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Remiel

    Remiel Mistr fóra

    Patriku a Arrow tisíceré díky za super návody :D
     
    ☢Arrow☢ tohle ocenil(a).
  2. Patrik.*Sk*.

    Patrik.*Sk*. Perspektivní autor

    2015-03-20 11:18:13Získal jsi 1 x Geotria .
    ešte jeden :D, medzitým asi 20x kryštaly a 5x mešce
     
  3. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    mam v cechu lodku co bose udelala uz 16x, 16x 80krystalu :):):):)
     
  4. PřemyslOtakarII

    PřemyslOtakarII Aktivní autor

    Mam dotaz jak to vypada na mape bossa o design je tam taky lecitel?protoze bez nej to nedam ani na normalni a seknout se mne ta prisera nepodarila a kourovku nemam a spomalovac nezabira.A treba vcera mne skosil keta 2 x protoze mne sutil 100k na ranu.dikes nemam moc casu na hrani vzdy tak 2 hodky.a chci mit aspon neco z akce ;)
     
  5. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    jak to nedas na normalni si necetl návod, jde to i dutou....
     
  6. PřemyslOtakarII

    PřemyslOtakarII Aktivní autor

    Jj cetl a dekuji za nej ja prijedu k ladon. A z dalky ho sutim a xx mne uzdravuje a pak tam zatahnu ketu do kruhu a znicim ho vse jedu dutou.dostanu jeden erb
    kdyz jsem zkousel do posledni kapky zaseknout ketu tak mne stejne dal obcas dohnal tak sebral zivot atd nez mne stopil
     
  7. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    dojed jako prvni ke kete vystrel do ni a jed smer levej horni, cekaj az dorazi keta k tobe, dej ji spomalovacku a hned jed levej dolni(pokud mas rychlost tak ji pouzij), jeste se mi asi z 20 pokusu nestalo aby se nezasekla
     
    ˚MørbidΛngєℓ«CZ»˚ tohle ocenil(a).
  8. [-Bender-]

    [-Bender-] Aktivní autor

    Môžem ťa poprosiť o obrázok ako tento dizajn vyzerá na mori ? Aspon 70 % zoom nikde ho neviem nájsť a chcel by som ho vidieť
     
  9. přesně jak říká Arrow , každá bossova mapa pokud tedy chci maximální výdělek :)
     
  10. Patrik.*Sk*.

    Patrik.*Sk*. Perspektivní autor

    [​IMG]
    [​IMG] podla mna najkrajšie z tých troch


    --- skosil keta 2 x protoze mne sutil 100k na ranu--- to mysliš važne že 100k na ranu? to je nejaky fail mne asi 8-9 na ranu lol
     
    [-Bender-] tohle ocenil(a).
  11. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    ona opravdu keta dava kolem 100, pokud te strili u ladona a zrovna jsi v zone
     
  12. PřemyslOtakarII

    PřemyslOtakarII Aktivní autor

    jj prave jsem byl a nestihl jsem odjet
    jinak arrow dikes dnes tu jsem poprve ve hre a opravdu se sekl dik moc
     
  13. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    mna už s toho trtne ako je to nadstavena pravdepodobnost niečo ine ziskat. znovu kryštale-
    2015-03-20 23:27:14
    Získal si 80 kryštálov.
    2015-03-20 23:27:13
    Potopil si loď Ceto Hexxed.
    2015-03-20 23:25:30
    Požil si Amulet Ogoun .
    2015-03-20 23:25:02
    Potopil si loď Chéli.
    2015-03-20 23:24:48
    Potopil si loď Ladon Hexxed
     
    jєssιєjaмєs_čяc tohle ocenil(a).
  14. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj †—Đrake®—†, bohužel jaké je rozdělení opravdu neznáme. Je to o štěstí.
     
  15. TiPi

    TiPi Rádoby autor

    †—Đrake®—† je to a náhodě já předevčírem samý krystaly a včera 4 měšce;);)
     
  16. Fanka1

    Fanka1 Aktivní autor

    ja zatim dostavam taky krystaly ale ja jsem za ne i rad :) potrebuju jeste hodne krystalu do dovednosti :)
     
  17. masters25CZ

    masters25CZ Pisálek fóra

    nejnudnější event za poslední 2 roky a nejhorší narozeninová akce snad vůbec
     
  18. †R.I.P[†]

    †R.I.P[†] Znalec fóra

    Masters--- tak to nehraj a nestěžuj si...... je to dobrá akce a nevím co se ti nelíbí asi to neumíš hrát
     
  19. Fanka1

    Fanka1 Aktivní autor

    mno ma to sve + a - tak jako vzdy.
    dobry je ze skoro zadarmo mame kazdy den 30k perel z ukolu a nejaky krystaly k tomu
    ale zase jsou male odmeny dusi z npc a tak je tezky si vydelat na par 60ti libraku..
    a ty eventove mapy jsou nuda no.pak to dopada zas ze ke konci uz to necham strilet a jdu si udelat neco k jidlu a vratim se a ta mrska jak obcas nelogicky utece tak se vratila a lod mi uz asi nestrilela a i kdyz byla na posledni 3 rany dutou tak me sundala a cau.Pak je to celkem k vzteku.
     
  20. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    akce je dobra ja robim denne len 3 ukoly cize 3 x toho ladona s 1 erbom a 1 x s tym 6 magickych a konec nemam moc casu a i tak zarobim pekne tak ten kto to hra a po akcii ide jak lev po srnke tak musi toho mat uz dost krystaly su tiez dobre mam ich 800 pada to aj z vrakov a vraky su tiez super 10 krystalov alebo 5k munky 1,5k munky je to dobra akcia...vela stastia pri nabudani odmen
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.