SeaFight slaví 9. narozeniny! (18. 3. 2015 - 31. 3. 2015) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Poseidon, 17/3/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    Minutych 10000 konfetovych gul ostatne dute. treba čitat čo tam piše alexandros.
    2015-03-18 19:15:22
    Potopil si loď Theseus.
    2015-03-18 19:15:22
    Získal si 111445 BS (bodov skúsenosti).
    2015-03-18 19:15:22
    Získal si 1 x Prastarý erb.
    2015-03-18 19:15:22
    Získal si 58 kryštálov.
     
    _.Vodník._s.c.a. tohle ocenil(a).
  2. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    poradi nekdo jak se zbavit Keto?
     
  3. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    jo mohli by ste to sem hodit a tiez by ma zaujimalo ci sa nejak da zarobyt aj perly, vraj sa daju z tych map bosov
     
  4. Milosek771

    Milosek771 Perspektivní autor

    Arrow sestřelit? A nejlépe jí ujíždět a střílet jí (jen jakoby kouše do lodi, takže má prakticky nulový dosah)
    Lukas možná je to myšlené tím, že před tím než vlezeš na mapu, tak si vezmeš od Emily úkol a dostaneš zpět 10 000p a 3000 konfetek (teď další kolo mi to nabídlo 15 000p 2 klíče a přízeň královny)
     
  5. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    co? to ani neviem jak sa to robi uz som urobil 1 magicky a teras druhy ked pojdem da mi to automaticky ci nic ? :D
     
  6. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj milhaus, pakliže sem něco kopíruješ prosím nejprve přeložit do povolených jazyků viz pravidla. Děkuji
     
  7. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    /Poseidon super smazat je to to nejlepsi))
     
  8. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    dokoncil som ukol prisiel do pristavu napisalo mi taku tabulu jak ked ti zautocia na cech ze blahozelame dokoncil si blbla atd a odmena nikde a mama zapnuty dalsi ukol :0 tvl : D
     
  9. Patrik.*Sk*.

    Patrik.*Sk*. Perspektivní autor

    keta nalakajte k alexandrovi, on tam bude stáť a medzitým pohoda
    a neoslobodzujte pomocnika, tým získate 1 alebo 2 miesto nie 3.
     
  10. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    ako ziskam erby?
     
  11. Milosek771

    Milosek771 Perspektivní autor

    Patrik.*Sk*. Tak jsem to zkusil stoupl jsem si za Alexandra a furt šel do mě a né do alexanda
    Lukas: Theseus
    Thesea můžete potopit zlatou nebo perlovou municí. Vaší odměnou budou krystaly v množství odpovídajícím poškození, které jste této NPC způsobili. Kromě toho všichni hráči, kteří způsobí alespoň 1% celkového poškození, obdrží jeden prastarý erb!
     
  12. SANDOKAN*cz*

    SANDOKAN*cz* Magnát fóra

    k čemu je ten had chéli na té kouzelné mapě nebo jak se to jmenuje... ?
     
  13. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    milostek j viem cital som to ale vies sundal som 4 theseusi elitou a vdy som mal zostrelane cez 50% dmg a nedostal som nic iba krystale tak sa len pytam pre istotu...tak asi neurobim erby nijak 1% z 20 je kolko ? aj keby to bolo tvl 5 mega ja so mtomu furt dal cez 10 mega sam a nic nastvany som bo ndava mi to erby :(
     
  14. kapitán-kid.cz

    kapitán-kid.cz Pisálek fóra

    Sandokane když ho potopíš objeví se místo něho kolečko z vyšším poškozením.
     
  15. Patrik.*Sk*.

    Patrik.*Sk*. Perspektivní autor

    tak už si máš tri ked si nič nedostal, 3 siú max
    to s tym ketom a alexandrom funguje, len trpezlivejšie
    [​IMG]
     
  16. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    jj dik patriku sem zapomel takze zbytecna munka co uz :)
     
  17. Takže mám toho až po krk přišel jsem celkem o 400 tis munice celej den v tahu a co z toho mám ??? Nic 3x jsem rupnul na normální mapě za erby a 2x na magický vemte si kolik perel munice, a požehnání sem musle vyplejtvat s touto hrou končím. Takže to že stím nic nemužou udělat je pěkně ale pěkně na jednu velkou kupu hnoje ;) Miluju BP :333
     
  18. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    ja nechapu jak to delaji to s temi 3mi erbi mzuete to rozvest podrobneji ? ako sundat prvy toho lodona ked pomne suti vela + keto
     
  19. Patrik.*Sk*.

    Patrik.*Sk*. Perspektivní autor

    najprv zatiahnut keta k alexandrovi aby ostal pri ňom (trocha trpezliosti) potom ladona municia podla chuti, potom až keta dotiahnuť k kružku po ladonovi, alexandrovho pomocnika nechať na pokoji, ten to len zkazí. simple
     
  20. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    no ok ale vsak ladon pomne suti mco vela teda ty to nesutis v tom modrom kruzku aby ti to dalo vecsi dmg? a ked tak otazka to neni stranovene na cas ? ak ne tak to je v pohode ale ak ano tak nestihnem so svojim hracim tempom sneka :D a tiez nechapem ako dat keto na toho alexandra ked mozes rozvin to trosku bo ja to skusam a nic a neviem ci mam stat ci behat okolo toho nvm :D
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.