SeaFight slaví 9. narozeniny! (18. 3. 2015 - 31. 3. 2015) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Poseidon, 17/3/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. sewses

    sewses Perspektivní autor

    mali postreh k akcii..na vydelavanie perel asi dobra možno až niekde na vyššom rebričku akcii čo boli doteraz..ale čo sa tika boss map maximalni prepadak čo sa tíka keta to je brutal humus landon sa da..ale aby som behal po nejakej boss mapke hodinu skrz 40 krištalou a dake 3 erby to hošanci prehnali a ziskat desing sa mi podarilo raz z 6 pokusou čiže aj ten neuviritelne ale mam ho..a čo je najdoležitejšie ti čo le-n farmaria na phytonoch ti to vyhrali bo boss mapy su neuveritelni zabijak času takže ma odradila cela akcia a hral som cez nu asi 8+-10 hodin nech si taky zabyjak času nechaju..a silne uvažujem nad prejdenim na inu hru tolko len moj nazor..(začal som aj niečo ine skušať) a iba tolko že tam neni prevadzkovatel taky nenažrani ako tu
     
  2. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

    sewses s tou mapou máš celkom pravdu je to nechutný zabiják času.. ja osobne som ich síce robil ale len kvôli perlám a požehnaniu.. to som si uvolnil aceso a nechal strieľať ladon a robil som si popritom iné veci.. takto za hodinu 3 mapy hotové a mohol som ďalej robiť typhonov.. celkovo hodnotím akciu kladne niekľoko 100 k perál v pluse designy zvieratká a kadejaké blbosti ku tomu.. takže palec hore
     
    TiPi tohle ocenil(a).
  3. TiPi

    TiPi Rádoby autor

    Tak za mě akce palec nahoru boss mapy jsem dělal do té doby než odsekli keta,všechny 3 desingy jsou doma a 3 mazlíčci taky.
    Udělal jsem 2300 krystalů na boss mapách a 9 měšců každý drahokam se šikne:D
    A za typhony bomba až na snížení výskytu ze 4 na 3.Celkový zisk do ted 2.3 mega perel já jsem spokojen dodělám si opevko:p:p
    Jen škoda že tu boss mapu tak podělali,slabší hráče u nás v cechu to pak odradilo a nebo je keto utopil :mad::mad:
     
  4. Spitfire°mk°5°

    Spitfire°mk°5° Rádoby autor

    Ja som za akciu tiež celkom spokojný všetky 3 desingy z boss mapy mám stačilo mi ju prejsť 4 krát :) stačilo mať nervy a čas kedže niesom silna lodka a ked som to robil už nešlo zaseknúť keta :)
     
    Naposledy upraveno: 30/3/15
  5. [-Bender-]

    [-Bender-] Aktivní autor

    Fajn akcia, 2 talenty, nejaké 60 delá, 4 dizajny teda hlavne kamene v nich, mega perál ešte nech daju dni opevnení a budem spokojný. Ináč keto musel vymyslieť fakt niekto protivný odkedy ho opravili robil som to za 20 kr nemám nervy sa pred ním schovávať po mape. No a typhonov mohli nechať na tých 10 min, bola to ryža jak hovado takže pre bp nevýnosné :D ale potom to už bola nuda, čakať v rohu mapy a kde asi tak skočí.
     
  6. Opět říkám, že akce je velmi povedená :) Taktéž mám 3 dezeny, mazla, spoustu kamenů spěchu, tritonů apod. Docela by mě zajímalo, jak tu někteří hráči vydělali přes 1mg perel :) Mě se povedlo pouhých 500k a to jsem tu byl denně cca 4-5 hodin... jinak gratulka Tipimu 2,3mg perel je krása :))
     
  7. [-Bender-]

    [-Bender-] Aktivní autor

    Som na PN takže som tu bol každý deň, ale ako nahrabal tie 2 mega to by zaujímalo aj mňa.
     
  8. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    poradim vam ? :) mat nachystanych kopu teleportov a hrat hlavne v noci a doobeda.Da sa zarobit niečo aj po večeroch ale je to o moc pomalšie lebo je tu plno hračov. A ked si ešte dokupiš kluče v platobke , tak perli naskakuju jedna radost.ale ja osobne hram večer a kluče musim kupovat a teleportov som nemal tiež na rozdavanie tak som tolko nezarobil. ked to ale zhodnotim tak je to jedna s tych lepšich akcii pre lepšie lodky. ked som skušal vybehnut s malinkou lodičkou na Boss mapu tak som tam vydržal 5 minut a bol som pod vodou.Tak som sa na to aj tak vykašlal, ta ma aš tak netrapi;)
     
  9. TiPi

    TiPi Rádoby autor

    Tak bez investic by to nešlo na začátku akce jsem si koupil 500 klíčů.70 teleportů padlo,tak 600 kamene spěchu jsem použil,dal opevnění na rychlost a nasadil topaz.A nejvíc hraji v noci a ráno odpoledne moc enemy a moc hráčů u typhona klidně by tu akci mohli prodloužit:D:D

    [-Bender-] koukám že když začne akce tak půlka lidí na pn já taky,ale to nebyl záměr:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
    Naposledy upraveno: 30/3/15
  10. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    ved hovorim najlepšie sa hra v noci je tu o dost menej hračov. No kvoli robote si nemožem dovolit v noci hrat. Napriklad dnes som sem nabehol asi tak 18.00hod a moj prvy a druhy zarobok periel dokopy robil 5000 . a to som použil aj teleport. Pokedy som našiel typhona tak ho už končili
     
  11. Fanka1

    Fanka1 Aktivní autor

    oni byly hlavne zpocatku i lepsi odmeny v truhlach a vetsi sance na munici takze misto koupeni munice primo si udelat cas nakoupit truhly a z toho se pak dalo vydelat krasne.
    Taky jsem dal pres mega perel timto zpusobem + kazdy den 30k perel za ukoly ktery se dali v rychlosti projet kdyz uz jsem ziskal vsechny dizajny tak pak jen uvolnit toho acesa a nechat to strilet.
     
  12. [-Bender-]

    [-Bender-] Aktivní autor

    Ver mi radšej by som sa tej PN zďaleka vyhol. Ešte 2 dni a hurá do práce ;)
     
  13. socient

    socient Komisař fóra

    Prečo zamenili duše ešte pred zatvorením trhu ? mám to brať ako pokus o aprílovský žart alebo pokus ako EDIT hráčov ??
     
  14. Patrik.*Sk*.

    Patrik.*Sk*. Perspektivní autor

    no a? čo si nemal dva týždne na to? keby tam niečo pridali tak nepoviem, ale takto je to jedno
     
  15. socient

    socient Komisař fóra

    Černý trh zůstane otevřen až do 23:59 dne 2. dubna. Všemi časovými údaji se rozumí místní serverový čas.
    ked sa neda na nom nic nakupit okrem konfetovej municie je považovaný za zatvorený o 2d 9h skôr a nie vsetci si kupuju veci dopredu alebo nehraju kazdy den + ak chces nakupit zosilnenia oplati sa kupit az v posledny den
     
  16. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    • Vulgarita
    není to jedno, ja jsem treba cekal s nakupem nekterych boosteru na posledni chvilku, absolutne nechapu proc to BP opet takto EDIT
     
  17. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj socient, ano problém jsme hlásili už dále s žádostí o řešení.
    Ahoj ☢Arrow☢, prosím dodržuj pravidla.
     
  18. fundarkangels.cz

    fundarkangels.cz Stálice fóra

    akce good,ale jako vždy nejvíc vyvařili opět bugeři....už by konečně mohli na dobro stopnout svitky:(
     
  19. CZ.NIGHTWISH.CZ

    CZ.NIGHTWISH.CZ Zelenáč fóra

    supr tak mi zamnenily duše a 2000 krystalu za tu lod nedam to je spatnej april
     
  20. Remiel

    Remiel Mistr fóra

    A jako vždy nás EDIT ( není myšlen CZ/SK tým) převezl, nebo podvedl ??? :D:D:D:D:D:D
    Ale už se snad konečně poučíme, že jim nemáme věřit vůbec nic.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 1/4/15
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.