SeaFight slaví 9. narozeniny! (18. 3. 2015 - 31. 3. 2015) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Poseidon, 17/3/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    tak to pekne zas po--mrvili. Patroclus tiež sam od seba vybehol zo svojho stanovišta. NPC chely nedava zonu viššieho poškodenia. Tak nech mi teraz niekdo nepovie že to nerobi BP zamerne. Kdo to povie tak je u mna idiot. a je mi jedno kdo to bude:mad:
     
  2. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

    ale dobré je že napriek tomu že patroclus/aceso pomáhajú dá sa aj tak dosiahnuť ten najlepší výsledok.. teraz som dostal 40 kryštálov a 3 erby z normál mapy
     
    Remiel tohle ocenil(a).
  3. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    tak ja neviem čo dostanem lebo ja si nechavam keta vždy na jednu ranu a teraz som sa pozabudol a Patroclus mi ho sundal
     
  4. Ŧ-šincekCZ-2-UEK

    Ŧ-šincekCZ-2-UEK Perspektivní autor

    Sranda nebo naschvál? nebo chyba ? to toho Ládina budu střílet hodinu než to dostřílím? co jste s tim provedli Bp proboha vy už opravdu nejste normální......
     
  5. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    a nedava to erby . som zvedavy či to pripišu
     
  6. Fanka1

    Fanka1 Aktivní autor

    zaridte kazdemu aspon 500 krystalu,50k perel a prizen kralovny na 24h a dejte oznameni at dneska nehrajem nebo nevim jak mam porad delat neco dokola kvuli restartum.To je fakt nejlepsi napad pustit 3 akce najednou kdyz neumi zaridit spravny chod hry a mimo akce..

    a kde jsou vraky pro druhou akci.Porad dostavam odmeny s dusema..
     
  7. *Storm*Shogun*Cz*

    *Storm*Shogun*Cz* Rádoby autor

  8. )(-jurasek-CZE-)(

    )(-jurasek-CZE-)( Zelenáč fóra

  9. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

  10. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    to je všade:cool:
     
  11. milhaus

    milhaus Rádoby autor

    ale dneska nejsou skoro vůbec :-(
     
  12. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    su ale iba na mapach 6 a niššie. len tam je najviac lodi tak je to i ničom
     
  13. Akce opravdu velmi krásná.... mapa moře vůbec nepadá, žádné sekání jako tomu bylo vždy, Typhoni jsou často a 4, takže není mapa vždy přeplněná. Jediná věc, která mě momentálně vadí je, že ten Keto nejde seknout, ale dá se to vklidu zvládnout ;-) Není možný, abych si na něco stěžoval protože toto je podle mě opravdu nejlepší akce, která kdy byla.
     
  14. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    neviem ako na ostatnych serveroch ale mne napriklad vadi že vetšina Typhonou sa objavuje na tych najniššich mapach.Na GE1 na Mapach 17 ,18,19,20 je za cely den len zopar Typhonou, zato mapy 3,4,5 tam su stale;). A tie vraky prečo nedaly na horne mapy je to robene len na to aby hrači boli čo najviac pokope aby sa stale napadaly a elitna municia aby sa minala viac . Večši zisk pre BP
     
  15. Koupil už někdo tu obludu ? Od začátku akce to byl můj cíl, ale teď koukám, že si místo ní můžu koupit lákavých 750 tritonů :)
     
  16. Patrik.*Sk*.

    Patrik.*Sk*. Perspektivní autor

    2015-03-26 16:58:08Na čiernom trhu si kúpil 1 x Brutus.-1'000 Prekliate duše
    -750 Žiariace duše
     
  17. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    kolko to dava % kritiku
     
  18. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj všem, včera bylo více vraků, jelikož byla část vraků pro svobodu, která již dnes není a proto je opět vraků méně a na mapách 2-6.
     
  19. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    ale aky je dovod že iba na mapach 2-6, prečo nie aj hore
     
  20. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj †—Đrake®—†, bohužel informace přesného důvodu není známa, akce byla takto nastavena prostě.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.