SeaFight slaví 9. narozeniny! (18. 3. 2015 - 31. 3. 2015) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Poseidon, 17/3/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Remiel

    Remiel Mistr fóra

    Poseidone děkuji ti, že jsi mě pobavil. Každý tady ví, s jakou nechutí píší hráči na podporu s problémy a velice pochybuji, že by tam někdo psal, aby se pochlubil. Je jasné, že jste to nahlásili vy (a je to náplň vaší práce, chránit provozovatele), ale solidární vůči nám hráčům by bylo, kdyby jste napsali, že tato chyba byla nahlášená na centrálu a bude promptně opravena.
    Osobně si myslím, že toto chyba nebyla, jen provozovatel nepočítal s takovou vzájemnou solidárností mezi hráči. A aby nepřišel o své případné zisky musel to změnit.
     
    †—Đrake®—† tohle ocenil(a).
  2. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    akcia bola dobra do včerajška. Dali sa v Pohode zarobit kryštale na Boss Mapach alebo designy, mešce. V truhličkach bolo dost Municie a popri tom aj duše.Po včerajšom Reštarte a opraveni akože chyb je to o dost horšie. Dutou strielat Na boss mape sa da iba lahšia verzia aj to je už na dlho. Na čarovnej Boss mape je to strielanie dutou municiov uplne na zblaznenie- už ma to vobec nebavi. V truhličkach su tiež čim dalej tym slabšie odmeny. Ešte pred par dnami som minimalny počet municie v truhličke maval 4100 a aj to len asi tak každu 15 truhlu. Teraz s každej 4 truhlice vytiahnem 3810 x Konfetové gule.To už nehovorim o tom že su v truhlicach same nezadržatelnost a kamen nahlenia. Kamen nahlenia som za tuto akciu nahrabal vyše 900 kusov
     
    Naposledy upraveno: 24/3/15
  3. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    ono sa da strelat aj to magicke tam mas tu strategiu s tymi kruhmi a kludne moze pri tebe byt pozatim ten keto potm ho odozenies horny roh ides po liste a ked zacne oranzoviet idem k ladonovi a mam klud nejaku dobu a ked sa priblizuje ku men idem dalej a on len cez ladona prejde a ja idem zas k ladonovi atd ale stane sa ze pojdem po malinovku a keto je primne a som dole :) dnes ma 2x magicky sundal ladon ono to musis ozaj iba kukat na tu mapu staci par sekund nepozerania a je to o dacom inom uz ne otom vyhnut sa ketovi ale zachranitaby ta nesundal :eek:
     
  4. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    ved to je to, že musiš bit stale nalepeny na monitore PC a všetko sledovat . Malinka nepozornost a pol hodinky trapenia v čudu.Nehovorim aj ja som po včerajšom restarte strelil asi tak 4 čarovnych Bossov ale už ma to nebavi čumet do toho nonstop.
     
  5. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Nemíním se s Vámi dohadovat, my jsme danou situaci nenahlásili i když jak se tu píše ano je to naše práce. Nicméně sám jsem tomu nevěřil, když se mi tato informace donesla, že hráči jsou schopni takovéto informace napsat i na podpory.
     
  6. °亗°INeverDie°亗°

    °亗°INeverDie°亗° Pisálek fóra

    Je to škoda pro všechny ... Byla to dobrá akce ... i ty vraky děs běs a silverů pomálu

    2015-03-24 18:09:23Získal jsi 1 x Prokleté duše .
    2015-03-24 18:09:23Získal jsi 10 x Agwe pancéřové pláty .

    2015-03-24 18:08:07Získal jsi 1 x Prokleté duše .
    2015-03-24 18:04:52Získal jsi 10 x Střelný prach .

    atd. atd.
     
  7. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    Poseidon vieš čo možeš nahlasit, že ked strielam čarovnu verziu Boss mapy v tych kruhoch tak to piše že ciel nebol zasiahnuty ale aj tak mi NPC uberaju Agves platne brnenia. Ked ma raz NPC nezasiahne tak si mislim že mi nemože ani uberat brnenie
     
  8. socient

    socient Komisař fóra

    tak si ich vypni :D
     
  9. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj †—Đrake®—†, když už tak prosím bez zbytečných barev. Nicméně ano o tomto problému se ví a též jak píše socient, nejlépe si je vypnout též to sám dělám.
     
  10. tacmi

    tacmi Rádoby autor

    ahoj vespolek tak se jim to zase nějak podrbalo, na magické nevyskakují obrané kruhy. kašlu na akci,
     
  11. Remiel

    Remiel Mistr fóra

    teď jsem na magické bosce a obranné kroužky mi vyskakují
     
  12. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj všem, ještě někomu dalšímu nevyskakují? Zatím jediné hlášení máme tedy od Tacmiho. Ani od jiných teamů nic. Tacmi zkoušel jsi hrát mapu znovu například v jiném prohlížeči?
     
  13. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    ono ze aj ked ta nezasiahne v tom kruzku a ubere ti to i tak stit neni chyba je to tak stejen jak ked budem sutit s 30 librakom a retazoovkou do uplnej fulky s max stitama budem mu davat 1 a x krat ho ani nezasiahne no to neznamena ze som don nestrelil pretoze pretoze tie samotne stity mu znizuju moj dmg stejne to je v tom kruzku kurozok mu len znizi dmg podobne by si mal keby som mal nvm tak 10000000% prevenci s stitama tym padom by ti nedal ani 1 hp no stity ti ubere pretoze ten stit ta pred tou ranou chrani :D :)
     
  14. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    Lukas-raper1 chyba to je či ich maš zapate alebo vypate aj tak ti nedava ranu, chrani ta iba ta kruhova zona a žiadne štity. Poseidon tak ked sa o tom probleme vie tak potom kde je problem s tym vyriešenim? Ked bol problem so zasekavanim NPC Keto tak nemali s tym žiaden problem hned to napravit. tak ich tam nahanajte nech už konečne začnu riešit aj ine problemy ako iba tie v neprospech spoločnosti BP. čo sa tyka farieb pisania tak v tom nevidim žiaden problem, kedže tato možnost sa tu da nastavit tak to je asi povolene. ak sa niekomu nelubi že použivam farby na zviraznenie tak nech rieši to aby tato možnost tu nebola s kompetentnymy;):D
     
  15. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    po tebe suti aj ked si v tej zone ale neubera ti hp ale sak to je jedno podla man to chyba neni to by ladon musel prestat sutit a ne ze nebo lsi zasiahnuty ale vis kde mi sou ty stity me celkem bavi jak ted keto 19x po sobe sel zas k ladonovi a 19x som ho musel odohnavat aby som mal zas nejaku dobu klud :)
     
  16. ΛΖLΛB

    ΛΖLΛB Stálice fóra

    Když mě něco mine tak mi to nemůže poškodit štít a proto by štíty neměly ubývat takže to chyba je. Bohužel to bude další chyba která nebude nikdy opravená protože to je chyba která poškozuje hráče a ne bp viz příklad se zasekáváním keta která byla opravena, ale třeba chyba se žolíky v kotly z aruby není stále opravena ...
     
  17. Klopýtko

    Klopýtko Zelenáč fóra

    ahoj, ráda bych věděla, jak na Bp bude nahrazovat to, že děláme úkol přijde restart a o vše příjdem......protože nás to bez náhrady vyhodí fakt úžasná akce.................
     
    Martin.cz tohle ocenil(a).
  18. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    j suhlasim kopyto a neni to po prvy x
     
  19. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

    a ešte .. neviem či je to zámer BP ale aceso sa mi po reštarte automaticky uvoľní ani nemusímm ísť k nemu ... dúfam že mi nedá len 1 erb.. a tak isto neviem od kedyto je ale ako to že ladon už negeneruje aj modrú zónu ale len červenú? BP zas o.... hráčov
     
  20. socient

    socient Komisař fóra

    nj a na carovnej verzii nefunguje zase kruzok z cheli
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.