Seafight client 2.0 / Diskuze

Diskuze na fóru 'Obecné diskuze' zahájená uživatelem Poseidon, 9/7/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Mě to načte ,ale stránka zůstane bílá
     
  2. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Zkoušel jsi resetovat klienta či přeinstalovat?
     
  3. díky už to jde
     
  4. -astur-samotář

    -astur-samotář Zelenáč fóra

    nikoho neopisuji,stránka zůstane bílá a nic se neděje
     
  5. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Pokud píšeš někomu z posledního příspěvku nedávej u jeho reakce Odpovědět. Tím pak vytvoříš citaci jakok se ti to teď děje. Jen klikni do okna pod příspěvkem a piš.
    Ptala jsme se jestli se ti načte aspon hlavní stránka a nejede ti moře nebo se nenačte ani hlavní stránka. v každém případě můžeš zkusit poslat screen jak to vypadá, když se pokoušíš nalogovat.
     
  6. NemoByzmark.cz

    NemoByzmark.cz Zelenáč fóra

    tak a jsem vyřazen z boje seafight klient odmítá spolupracovat a co společnost ukončila možnost se přihlasit na moře z prohlížeče jsem mimo všem co mají přístup na moře přeji dobrou hru rád sem hrál tuhle hru ale všechno pěkné někdy končí všem andělům strážným(cm)přeji co nejméně problémů i co nejméně prudících hráčů
     
  7. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    proč bys nemohl hrát přes klienta? Pokud nemáš extrémně staré PC, které nepodporuje 64 biitovou verzi měl by jít klient zprovoznit.
     
  8. pindrusec

    pindrusec Vážený autor

    většina herních servů to vyřešila přechodem na html5 apod. bohužel BP patrně nemá programátory kteří by to zvládli bezbolestně překlopit., snaha tu byla - viz beta s Unity. No snad se časem dočkáme i webového rozhraní, aby si zahráli i majitelé jiných operačních systémů
     
  9. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    podle novinek, které má každý na lodi jako záložku by měl Unity od března fungovat i na prohlížečích i v klientovi.
     
  10. PřemyslOtakarII

    PřemyslOtakarII Aktivní autor

    Třeba pro mne to je velký zklamání. Většinu času jsem hrál z telefonu přez prohlížeč teď už to nejde. Doma se většinou věnují jinejm věcem.Tak že teď místo 4 hodin hraní denně jsem rád že si k tomu ubec Sednu. škoda
     
  11. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Podle novinek se sea do prohlížeče vrátí, ale až se spuštěním Unity příští rok.
     
  12. ☆PØSΛ1Ķ-☆

    ☆PØSΛ1Ķ-☆ Pisálek fóra

    Tak jsme dohráli :-D samé zlepšováky a je po hře ....no co aspoň nebudem ztrácet tady čas :-D ....
     
  13. Tomisss

    Tomisss Zelenáč fóra

    Ahoj. Nevim jestli to patri zrovna sem...ale dostal jsem 2hodinovej ban za slovo kurwa na neverejnym chatu...pritom vcera se vykopavalo za vic.Kdyz jsem se prihlasil z jinyho uctu abych se zeptal proc ...okamzite jsem bezduvodne dostal hodinu. EDIT
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 9/5/21
  14. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    sem to rozhodně nepatří, bany prověřuje jen podpora tak si tam napiš a ani se tomu banu nedivím když vidím jak se vyjadřuješ. Takže i tady dostaneš odměnu :D
     
  15. Punchii

    Punchii Zelenáč fóra

    Zdravím chcel by som sa opýtať kedy bude klient pre MAC OS
     
  16. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Je to sice asi rok zpět, ale co se týče Klienta pro MAC bylo dáno vyjádření, že pro tento systém není klient plánován a nevím, že by došlo ke změně.