Seafight client 2.0 / Diskuze

Diskuze na fóru 'Obecné diskuze' zahájená uživatelem Poseidon, 9/7/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Aktuální by se vždy měla stahovat na hlavní stránce.
     
  2. pindrusec

    pindrusec Vážený autor

    Posi děkuji za info, ale ta mi právě nejde. Proto jsem se ptal na předchozí zda je někde k mání
     
  3. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Bohužel starší nikde není aspoň ne veřejně. Leda zkusit někoho v okolí zdali nemá starší instalačku někde na PC.
     
  4. *Hugo*Boss*«CZ»

    *Hugo*Boss*«CZ» Zelenáč fóra

    Verze tvého klienta je již bohužel zastaralá.
    Prosím vyprázdni vyrovnávací paměť a znovu otevři tvůj prohlížeč.

    Odinstaloval jsem znova naisntaloval.... a nezahraji si... diky moc

    vše promazáno...
     
  5. venouš72_cz

    venouš72_cz Vážený autor

    Tak mám ten samý problém. Může někdo říct co se děje?
     
  6. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Bohužel nemůžeme problém je hlášen. Nejedná se jen o klienta, ale i prohlížeč dle dostupných informací.
     
  7. venouš72_cz

    venouš72_cz Vážený autor

    Díky Poseidone
     
  8. riško(svk)

    riško(svk) Zelenáč fóra

    súhlasím s hráčom Corp.13, my ostatní sme dohrali ak nevieme ani denné úlohy robiť resp. prevziať ak sa nám nedá klient stiahnuť?
     
  9. naky333

    naky333 Rádoby autor

    všecko jde jen to musíš umět
     
  10. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    riško(svk), pokud neumíš stáhnout program z internetu, který se ve většině prohlížečů v základním nastavení začne stahovat sám. Pak je tu asi jediná volba pro tebe požádat někoho šikovnějšího či PC odborníka. Bohužel se stává, že se jednotlivé programy mohou ovlivňovat a jakékoliv zásahy v rámci PC si děláš na vlastní zodpovědnost.
    Nicméně bohužel smůlu mají uživatelé MAC, zde je asi jen jediná volba využít nějaký program pro virtuální počítač a na něm pustit následně Windows a klienta. Bohužel dle informací se s klientem pro tyto systémy neplánuje.
     
  11. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Na Linuxu se pracuje, s Mac se zatím nepočítá. Stejně tak 32 bitové verze na starších počítačích neumožňují stažení klienta. Technologie jde dopředu a je samozřejmě potřeba mít alespoň průměrně nové PC.
     
  12. The_Beast

    The_Beast Pilný autor

    Proč mi nejde stáhnout klient? Přihlásím se na hl. stránku dám stáhnout a místo stažení se mě otevře nové okno s hl.stránkou. Uměl by někdo poradit? díky..
     
  13. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    S hlavní stránkou? Zrovna jsem to zkoušel a vyskočí mi nové okno, ale je tam popis pro stažení a instalaci klienta a pak záleží jak máš nastavený prohlížeč jestli ti automaticky stahuje a nebo vyskočí po chvilince okno co má se souborem dělat.
     
  14. The_Beast

    The_Beast Pilný autor

    Když stahuji jinde, tak mě dole vyskočí lišta a vidím jak to stahuje, ale tady se mě po kliknutí na stáhnout otevře nové "karta" s hlavní stránkou a nic se nestahuje..

    Zkouším to ze dvou PC a ani u jednoho to nejde. to stáhnout.. přitom na tom jednom to šlo (do tedka jsem na něm hrál) a když jsem to ted odinstaloval, tak to zpět stáhnout nejde. Dá se to poslat někam dál aby se na to podívali? protože nemůžu hrát přes klienta.

    EDIT: vůbec tomu nerozumím, ale problém jsem vyřešil až tím, že jsem klienta stáhnul z jinému účtu co mám na jiném serveru, jak je to možné to mi hlava nebere..
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 25/11/20
  15. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Tak to opravdu netuším kde by mohl být problém, ale já to zkoušel z více účtů a vždy stejně. To bys leda předtím musel napsat na podporu, ale pokud jim by to šlo stáhnout je problém někde u tebe v počítači. Ale nicméně jsi mohl použít i původní instalaci pokud jí někde máš pak by se to případně aktualizovalo a nebo by si to natáhlo rovnou novou instalaci.
     
  16. pindrusec

    pindrusec Vážený autor

  17. -astur-samotář

    -astur-samotář Zelenáč fóra

    tak jak vidim tak jste se mě zbavili ,klient nejde spustit ,tak se na to po 13 letech si v........
     
    ☆PØSΛ1Ķ-☆ tohle ocenil(a).
  18. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    můžeš líp popsat problém? "Nejde spustit" zahrnuje docela dost možností. Máš ho nainstalovaného? Co se stane, když ho chceš spustit? Píše to nějakou chybu, případně jakou?
     
  19. -astur-samotář

    -astur-samotář Zelenáč fóra

    bohužel to žádnou chybu nehlásí.Hlášk je jediná načítá se,a potom ,že sea ukončil činnost.tot vše
     
  20. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    není třeba citovat někoho kdo psal hned na tebou. Nenačte tě to na moře nebo ani na hlavní stránku?