Seafight client 2.0 / Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Poseidon, 9/7/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Sanroh-ČR

    Sanroh-ČR Stálice fóra

    Mám takový pocit, že si z nás BP dělá srandu :mad:
    Právě jsem si stáhl klienta (prý po aktualizaci dle informací na fóru a hlavní stránce), kterého jsem si stahoval někdy v červenci (SeafightInstaller.14.12343161.exe).
    Přičemž poslední naistalovanou verzi jsem měl z 19.8.2020 z instalátoru SeafightInstaller.14.42223196.exe.

    Tomu se dle mého názoru říká downgrade ne upgrade :eek:

    Může se k tomu někdo odpovědný vyjádřit?

    P.S. Apropo, pořád mi nejde v klientovi do chatu "vyaltovat" co chci střílet resp. co mám zaměřeno ... NPC, hráče, příšery atd.
     
  2. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ano můžu, ty když stahuješ klienta přímo přes tlačítko stáhnout na hlavní stránce tak se nejedná v popisu o verzi klienta jako takovou, ale o ID herního účtu kde byl klient stažen.
    Mně již altovat tedy jde a také nevím proč stahuješ novou instalaci když vyskočí automaticky okno pro aktualizaci.
     
  3. Sanroh-ČR

    Sanroh-ČR Stálice fóra

    Instaluji jiz ponekolikate, protoze aktualizace klienta mi zatim jeste nikdy nevyskocila a v klientovi chybi napr. odkaz na aktualizaci ci kontrolu aktualnosti klienta :(. Proc neuvadite v oznameni o akualizaci klienta na foru cislo verze, abych si to v klientovi mohl zkontrolovat, ze jej mam platny?

    P.S. Urcite se nejedna o ID herního uctu resp urcite to nema s mym ID nic spolecneho :( Klidne se kouknete na muj ucet (stejny jako nick zde). A oba instalery jsem stahoval jen z tohoto meho uctu. Tak nevim, mam pocit, ze nejen nas, ale i vas BP vodi za nos :eek:
    P.S.2 A porad se mi v klientovi misto nacteni more objevuje znovuprihlaseni resp vzdy mne to odhlasi :mad: a nebo, kdyz uz to vypada nadejne, tak Authentication filed.

    Tak jsem si dal tu praci, seskocil na more (prestoze dnes na hrani nemam cas) a zkousel jsem Altovat ... pri zmacknutem Alt + toceni koleckem mysi, coz asi ani nikdo jinak nepouziva, se vubec neprepina zamereni, pouze pri rucnim kliknuti na na NPC, hrace atd.

    Osobne jej pouzivam pokud nekdo stoji primo na napr NPC ci je event schovany na liste nebo v boji, takze za me je v tomto ohledu klient nepouzitelny. :(
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 27/8/20
  4. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    To zatím bohužel nefunguje kolečkem, ale snad bude. Ale funguje alespoň altování na nakliknutí a ani to nefugovalo. Nemluvě o tom, že se některé funkce postupně dodávají jako F5. Pokud jde o aktualizaci nevím jak používáš PC, protože pokud třebas PC uspíš a nedojde k zavření klienta tak nabídka na aktualizaci opravdu nevyskočí. Další věc je také, že při prvotním oznámení na aktualizaci měli někteří aktualizaci již předchozí den tudíž je možné, že i nedochází u všech k aktualizaci ve stejné době. Rozhodně informace o tom, zdali je to ID či nikoliv nemáme od BP, tyto informace nedostáváme, ale máme je z vlastního zjištění. Pokud jde o verzi tento problém jsme hlásili už na počátku kdy se uvádělo Seafight verze 2.0 přitom tomu tak nebylo. Stahování u tebe nevidím, ale zkoušeli jsme ho několikrát my i jiní hráči a vždy tam bylo ID hráče kde to bylo staženo.
    Odhlašování si myslím, že dělá i prohlížeč, ale také je to hlášené již nějakou dobu.
     
  5. Hornas-osobne

    Hornas-osobne Zelenáč fóra

    Proc mam porad v klientovi stejny problem ... po prihlaseni na hlavni stranku a pokusu o nalogovani mi bud naskoci prihasovaci stranka (jako kdybych nebyl prihlaseny a mel se znovu prihasit) nebo se nacte cca pulka vody a "Authentication failed". A porad se to opakuje dokola. Skutecne na vodu se dostanu treba az na 10-ty pokus :(
    P.S. Vymazat mezipamet nic nemeni ... ale je zajimave, ze v prohlizeci Firefox nebo Chrome problem jiz nemam.

    Win 10 (aktualizovane), Klient 1.1.0, Server GE1
     
  6. delo66

    delo66 Pisálek fóra

    To robí aj mne
     
  7. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Tak s tím jsem se zatím nesetkal. Dělá ti to pokaždé nebo jen v nějaké době? Bohužel v poslední době servery lagují a v té době dochází k této situaci. Pokud jde o odlogování z klienta někdy se tak stane po chvilce neaktivity, někdy jak ty píšeš i po nahlášení. Je to dlouho trvající problém.
     
  8. Sexicek*UeK

    Sexicek*UeK Pisálek fóra

    mam pořád přihlásím se přes klienta a dám spustit hru automaticky mi to hodí na hl. stránku a musím se přihlásit znova. Spustit hru a de to normálně
     
  9. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Zkus klienta odinstalovat a odebrat všechny jeho části poté. Jen mě ještě napadá nemáš tam nějaké speciální znaky ve jménu?
     
  10. Bufonek1481

    Bufonek1481 Perspektivní autor

    mě teda nejde nainstalovat vůbec,vyhazuje mi to nějakou chybu ikdyž vše odinstaluju a udělám znova tak nic a přitom mi dřív šlapal v pohodě
     
  11. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    je možné, že neodstranuješ všechno. Jakou chybu ti to háže? zkusil jsi ji zkopírovat a zkusit dít na net? Na většinu známých chyb při instalaci jsou tam už rady.
     
  12. toruk

    toruk Zelenáč fóra

    čusik nevím proč ale at to zkouším jak zkouším nejde mi to nainstalovat. najede jen 66% a konec . když dám ignorovat dojede instalace ale spustit nejde že tam něco chybí
     
  13. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    problém při instalaci bývá většinou spojený s tím, že buď už v PC nějakou verzi máš nebo v něm zůstaly nějaké části po předešlé verzi. Projdi si programy v PC a případně kompletně odinstaluj všechno od Klienta. Pak z oficiální stránky stáhni klienta znovu.
     
  14. toruk

    toruk Zelenáč fóra

    vždy vše vymažu a když to zkusím znovu tak kod chyby 23 a něco x86
     
  15. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    vyvaruj se zbytečné citace, Pokud chceš reagovat na poslední příspěvek tak piš do spodního okna.
    Do PC ti nevidím, ale podle popisu nedojde k úplné instalaci. To může být z několika důvodů. Nestahuješ oficiálního klienta, máš v PC zbytek nějaké verze, která nedovolí dokončení instalace nebo ti chybí nějaký důležitý program potřebný pro klienta. Každopádně tady to nejspíš nevyřešíme. Zkus kontaktovat nějakého odborníka.
     
  16. BlackOuts

    BlackOuts Vážený autor

    pri spusteni clienta to odo mna pita zadat hlavne heslo. A nebavi ma ho stale zadavat, tak chcem vediet ci sa to da nejako deaktivovat aby to neziadalo hlavne heslo?
     
  17. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    nedá, ale je jednodušší napsat jedno heslo než nick a heslo. Tato funkce je dobrá pro hráče, kteří mají více účtů napříč servery. Zadají jedno heslo a pak si jen vyberou účet nakterém zrovna chtějí hrát.
     
  18. The_Beast

    The_Beast Pilný autor

    V klientu se to neskutečně seká..
     
    eniinail tohle ocenil(a).
  19. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    který server, zatím nemáme odnikud hlášené jakékoli problémy.
     
  20. pindrusec

    pindrusec Vážený autor

    Win 7 , 64bit pro změnu mi nejde vůbec, jen to kousne explorer.exe alias průzkumník windows, kde se da stáhnout předposlední verze ?
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.