Rychlý lodní deník/Diskuze

Diskuze na fóru 'Obecné dotazy' zahájená uživatelem Leo., 11/7/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    jistě že to čtu, prvotní feedback už jsem poslala a taky návrhy na zlepšení. Na začátku týdne to sesumíruju a pošlu celkový feedback
     
  2. hami

    hami Perspektivní autor

    raději ad to vrátí na puvodní a příště první nechat vyzkoušet pak až přidat
     
  3. Elopsoid

    Elopsoid Pisálek fóra

    Já nevím jak vy ale mě se to líbí, a není to zlý.
     
  4. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    mě taky, moc to neotevírám, protože nepotřebuji po každém NPC nebo admirálovi vědět co jsem dostala, ale nechtěla jsem jim tu kazit tu negativitu :D
    Rozhodně je to lepší než oznam na moři, který byl často hodně zpožděný a admoš se ukázal až po půl minutě. Teď je oznam vidět okamžitě co se objeví.
     
  5. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    No tak už jste na celé diskuzi 2, všem ostatním se to nelíbí, tak jak to asi bude?
    Není potřeba přesně vědět, co jsem dostal, ale je dobré hned vědět, že je npc dostřelené, že je truhla otevřená atd. Není místo na to mít neustále otevřený rychlý deník pro kontrolu, jestli už jsem něco dostřelil. A občas se i přeci jen hodí vědět, co jsem dostal jedním mrknutím oka a ne otevíráním rychlého deníku.
    Že by se mi admirál ukázal po půl minutě, tak to se mi nikdy nestalo a že by se mi ukázal tak pozdě, že bych k němu nestihl dojet, se mi taky nestalo. Nikdy. Takže to, že někdo párkrát přehlídne admirála znamená, že musíme snášet tuhle novinku. Která je za mně rozhodně posunem k horšímu.
    To, že jedu druhej svitek a vypisují se mi odměny ještě z prvního nikdo neřeší. I když ať to radši nikdo neřeší, kdo ví, s čím by zase přišli. Třeba by zmenšili odměny za vlny, aby jejich vypisování probíhalo rychleji ;)
     
    eniinail a monsena-Cz tohle ocenili.
  6. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    tyhle úpravy je možné navrhnout

    kdy naposledy jsi střílel NPC třeba na 21/1 kde jsou max na dvě rány, jezdi jich plno a když dostřelíš 15té tak se ti objevila odměna teprve z 5tého a když jsi z 5tého vystřelil admoše, který se neobjeví přímo u tebe ale kousek vedle tak prostě odjedeš a nevíš o něm
     
    ..ζαקקy.. tohle ocenil(a).
  7. Referendum všech hráčů ,nebo týden nehrát a poslech od BP by asi byl , platit drahý programátory co vymyslí toto ,tak nevím co dál napsat
     
  8. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Odeslaný feedback:

    Negativa:
    • okno zavazí na moři. Ať už hráč hraje na menším okně s volnou plochou mimo moře nebo hraje přes celou obrazovku, okno je velké a velmi zavazí. Hráči s menšími notebook nemohou mít vůbec okno otevřené.
    • čas u zápisů není správný
    • není poznat z čeho hráč odměnu dostal (pokud dělá více akcí po sobě a po chvilce koukne do deníku nemůže vědět za co dostal jakou odměnu)
    Pozitiva:
    - odstranění zpomalených zápisů na moři, které se často objevovaly mimo zamýšlené pole

    Návrhy:
    - zprůhledněte okno aby skrz něj bylo vidět moře
    - zrušte zápis v první záložce. Použití amuletu, teleportu atd stačí mít v klasickém logbooku. Místo toho rozdělte odměny na dvě části:
    - 1 záložka - odměny za NPC, příšery, admirály a truhly
    - 2 záložka - odměny za svitky, Kotlík ze Sáby, vhození mojo,
    broušení drahokamů, otevření kapitánských truhel a měšcců s
    kořistí atd
    - upozornění na to, kde se hráč nachází je zbytečné, vidí to na mini mapě
    - na moře umístěte oznámení o potopení NPC, příšery, admirála, hráče, výskyt admirálů, otevření truhly a restart, v okně nechte pouze odměny za NPC, příšery, admirály a další
    - do okna s odměnami umístěte ke každé odměně označení například NPC, admirál, truhla nebo tyto odměny rozlište barevně
    - umožněte okno zmenšit do lišty jako je to u Událostí
    - umožněte hráčům vybrat si jestli chtějí původní oznámení na moři nebo v novém okně
     
  9. ...VictoryCZL...

    ...VictoryCZL... Vycházející hvězda fóra

    Takže prosby hráču vyslyšeny?Bezvadný.pokud se opraví pro těch pár ten rychlý lod.deník budou spokojeni všichni.Zaplat pambuh za to.
     
  10. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Všechny úpravy, které DEV tým udělá budou zavedené najednou, nevím kdy, takže pokud upraví okno tak aby nezavazelo a fungovalo správně myslím, že to bude lepší než pomalý výpis na moři. Uvidíme jestli i potom nechají oboje nebo spustí upravený deník a z moře odměny odstraní, ale i kdyby tak jak jsem psala pokud nebude okno zavazet mohlo by se hráčům začít líbit. Podle mě dobrá myšlenka, jen byla pro začátek nedomyšlená.
     
  11. Děkuji i pro Vás nastane období menšího ticha nás nespokojenců
     
  12. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    klidně si stěžujte, negativní názory jsou taky potřeba, ale bylo by fajn občas i pochválit třeba za dobrou akci nebo nové výdělečné mapy, vlnu debuffů, která dnes probíhá a podobně. Negativní názory píše každý, pozitivní už málokdo.
     
  13. monsena-Cz

    monsena-Cz Zelenáč fóra

    děkuji za pomalý výpis na moři spokojenost
     
    juraj888 tohle ocenil(a).
  14. ...VictoryCZL...

    ...VictoryCZL... Vycházející hvězda fóra

    Ty kráso...tak už se zas odměny nezobrazují na moři?Tak hezky to fungovalo a už je zpět zas ta "inovační opičárna"Takhle by se mělo jmenovat tohle vlákno.Díky za znechucení,zas a opět.
     
  15. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Upřímně očekávám, že to je jen dočasné to zobrazování na moři. Sice bych byl rád aby to bylo co nejdéle. Aktuální nezobrazování je hlášené ale.
     
  16. Drobeček65

    Drobeček65 Zelenáč fóra

    Poseidone ,pěkný bordel v tom děláš ,nejdříve to povolíš a pak to zase utneš .
     
  17. -GoldSteel-

    -GoldSteel- Pisálek fóra

    nic ve zlém ale za sebe raději kdyby zůstalo při starém novy deník zabírá místo ale pokud chci přepnout mezi okny v deníku hra se mi sekne na 10-15 vteřin takže se nejde bránit případnému útoku ne všichni mají dostatečně velký monitor co to nechat na hráčích aby si vybrali co jim vyhovuje a dali možnost si ho aktivovat nebo nechat původní
     
  18. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    o pár příspěvků výš jsem vypsala feedback, který jsem posílala na centrálu, stačí si ho přečíst.
     
  19. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Co jsem povolil a utnul nechápu? Jen dodám poslední informace je že výpis je aktuálně chyba.
     
    Naposledy upraveno: 20/7/23
  20. JakubPlay4Fun_KDN

    JakubPlay4Fun_KDN Pisálek fóra

    • Psaní velkým písmem
    DENIK HRUZA
     
    monsena-Cz a eniinail tohle ocenili.