Regenerační děla a regenerační munice (mořská hladina)

Diskuze na fóru 'Časté dotazy (obecné)' zahájená uživatelem Poseidon, 18/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. Poseidon

  Poseidon Board Administrator Team Seafight

  Regenerační děla a regenerační munice
  (mořská hladina)


  S regenerační municí a regeneračními děly můžete opravovat své chráněnce nebo ostrovní věže a ochraňovat je tak lépe před nebezpečím.


  Jak probíhá regenerace?
  • S každou salvou, kterou odpálíte na spřáteleného piráta a která ho také zasáhne, opravíte procentuální část škod, které Váš chráněnec utrpěl (0,03% za každou kouli, která zasáhne). Podmínka: Váš chráněnec nesmí mít maximum svých bodů života (musí mít tedy méně) a minimálně 500 bodů života.
  • Neopravujete žádnou pevnou hodnotu bodů života, tzn. čím větší škody Váš přítel utrpěl, tím víc tedy opravujete. Střelný prach a pancéřové pláty Vaši regenerační sílu dodatečně zesilují. Pokud jste aktivovali střelný prach, zesílíte tak Vaši regenerační sílu.
  • Regenerační munice nic neváží a nemá tak žádný vliv na Vaši rychlost lodě.

  Časté otázky


  Můžu regenerační munici odpalovat s mými normálními děly?
  Ne, regenerační munice by se v normálních dělech rozbila a neměla by žádný účinek. Abyste mohli střílet regenerační munici, potřebujete speciální regenerační děla, která můžete koupit za zlato nebo perly. Pokud budete střílet regenerační munici bez regeneračního děla na palubě, zobrazí se Vám chybová hláška.


  Jak to funguje, když více hráčů uzdravuje jednoho chráněnce?

  Pokud piráta podporuje více pomocníků najednou, platí princip rozdělení odměn. Ten funguje takto: Když uzdravujete hráče, který se právě nachází v boji, dostanete navíc 75% bodů zkušenosti, pokud během procesu regenerace potopí loď a dostane za to BZ! (Při podílu více hráčů na uzdravování se odměna dělí poměrně mezi hráče). Abyste získali odměnu, musíte opravit minimálně 5% maximálního počtu bodů života Vašeho chráněnce. Pokud uzdravujete více hráčů zároveň, musí minimálně 5% všech opravených bodů života pocházet od Vás – jinak odměnu nezískáte. Když uzdravíte hráče, který poté 5 minut nebude útočit, odměny zmizí.


  Můžu své chráněnce uzdravovat i tehdy, když se sami opravují?
  Ano. Jelikož je regenerace obrannou akcí, není proces opravy přerušen, když opravujícího se hráče podpoří jiný hráč regenerační municí. Oprava se tak pouze urychlí.

  Čím můžu zvýšit množství opraveného života na jednu salvu?

  • Střelný prach
  • Monstrózní léčba (talent)
  • Léčivý dotek (opevnění)

  Regenerační děla
  Regenerační munice   
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.