Reakce na obvinění z korupce/Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Leo., 2/11/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ΛΖLΛB

    ΛΖLΛB Stálice fóra

    Tak už po mě někdo chce abych na něco reagoval tak by byla slušnost udělat překlad a né sem dát jen odkaz na cizí forum. Navíc bp už předvedlo reakci tím, že nechalo a nechává smazat nepohodlné příspěvky. Jak se má k tomu například vyjadřovat někdo kdo neviděl video na kterém nikdo údajně nepoužívá nepovolený program když to tady pořád mažete ??? To tady žádná "diskuze" nemusí vůbec být !!!
     
  2. .WWW.

    .WWW. Aktivní autor

    Tato hra už dávno není o hraní, ale o sypání chechtáků do kasičky. A tak kdo platí dost (aby někdo přimhouřil obě oči), tak si tu může dělat co chce a nikdo s tím nic nenadělá. Proto už dávno platí - Plať a nebo se ztrať. A pokud neplatíš a chceš hrát, tak drž ústa a krok, jak se lidově říká.
     
    ***ANGELIKA*** a kywa tohle ocenili.
  3. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj ΛΖLΛB,

    nesouhlasím s tebou video jsme nemazali možná týden, než byl dán pokyn stejně tak jako téma nebylo zamknuto, jak tomu bylo na jiných fórech. Vyhledat video na youtubu je otázka pár vteřin, nedělejte ze sebe zbytečně, někoho kým nejste. A máš pravdu diskuze na některých fórech není je nebo byla zakázaná. Pokud se ptáš, jestli se mi to líbí, ne vůbec se mi to nelíbí.

    pěkný den
     
  4. ondraz.cz

    ondraz.cz Stálice fóra

    a uz mi nekdo da opravud odpoved kdo dal ten pokyn kdyz neni co tajit?
     
  5. ΛΖLΛB

    ΛΖLΛB Stálice fóra

    Tak samozřejmě že video není problém video na youtubu najít protože tam ho tak snadno bp nemůže nechat smazat jako zde, ale přijde mi to stejný jako kdyby sem dalo třeba diskuzi jak se nám líbí nějaký navrch designu s tím ať si ho najdeme kde chceme. Navíc tím podle mě přiznalo, že to obvinění je pravdivé i když ono je to vlastně jedno, protože sea už je jen a jen o penězích a podvodech ...
     
    Remiel tohle ocenil(a).
  6. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj ΛΖLΛB, jedná se o diskuzi na daný příspěvek. Tato videa a fotky tu prostě být nemají takže to není vůbec to samé. Kdyby chtěli aby tu někdo posuzoval nějaká videa a fotky a tak je k tomu mohou dodat.
     
  7. -medved78-

    -medved78- Aktivní autor

    a co to dát do češtiny toto není přece ang.forum ale české byl by to snad problém pro moderátory přeložit?
     
  8. *mirago*

    *mirago* Zelenáč fóra

    Denně hráči odesílají videa boterů bugerů ale nic se neděje.každý den si bugují a botují dále.Ostrovy které byli dobity díky bugům zůstávají bugerům i nadále.Tohle video co jsme viděli,je jasný důkaz.Takže na přímou otázku přímá odpověd...ano zavání to korupcí.
     
    železny.dědek.CZF tohle ocenil(a).
  9. fundarkangels.cz

    fundarkangels.cz Stálice fóra

    :D:D:D..proč myslíte že to sem vůbec dávali??..jen Vás chcou zabavit ;)
     
  10. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj -medved78-, moderátoři musí jednat dle určitých pravidel. Pakliže je rozhodnutí pouze pro EN a DE forum musí toto respektovat.
     
  11. Ĉżęćħ

    Ĉżęćħ Zelenáč fóra

    Hlavně nechápu z jakého důvodu byla otevřená diskuze k tomuto tématu . Team snad musel vědět jak takové video a jednání společnosti akorát rozhořčí. Dle mého tohle je úplně zbytečné. Ničemu to nepomohlo akorát si každý udělal obrázek o práci společnosti proti "hráčům" kteří "hrají"
     
  12. -medved78-

    -medved78- Aktivní autor

    poseidone mám tě za inteligentního a vystudovaného hráče tak nemohl by jsi to přeložit z angl.do cz a dát to tu ?
     
  13. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj -medved78-, bohužel nemohu musím se řídit pokyny.
     
  14. .WWW.

    .WWW. Aktivní autor

    A co když sem ten překlad vloží hráč ? Bude smazáno a hráč dostane banána ?
     
  15. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj .WWW., dle pokynů má být text pouze na EN a DE foru. Každý hráč má možnost použít Google překladač a přeložit si to pro svou potřebu.
     
  16. ~Cpt.McCoroner~

    ~Cpt.McCoroner~ Pisálek fóra

    Předem se omlouvám za dlouhý příspěvek...
    Za 1. - Jasně no... nevím už kdo to byl, ale někdo tu kousek dával. Anglicky mluvím a rozumím velmi dobře, a nezdá se mi že by byl translator postačující. Slova tam sice z větší části jsou, ale smysl tomu chybí...
    Za 2. - Tohle není korupce, to je jen zahrávání si se samotnými hráči. Jediné řešní by bylo přešíst si pořádně VOP a smluvní podmínky a k soudu s tím. A vsadil bych boty že tam něco najdete. Stačí už to že tam je psáno že samotná společnost nesmí nijak zvýhodňovat nebo upřednostňovat žádné hráče (je to i v tom vyjádření). Zhruba tak bych nazval to, když někdo odešle video na kterém hráč opraví do full 5x během 1 minuty, bug s opravou ostrovů, botera jak si zvesela sbírá glitzíky nebo cokoliv jiného, hráč který nedostává žádný dmg, hráč se 4000 kanóny a rychlostí cca 14200 nebo už totální absurdita 70 loděk co dělají to samé naprosto sesynchronizovaně - a samozřejmě společnost to "nezaujatě posoudí". A to je vše. Víc se hráč už nedozví pokud ovšem neuvidí toho samého hráče zase na mapě se stejným bugem nebo programem - tudíž se nic nestalo. Což se bohužel stává až moc. Fórum, podpora ani žádné jiné stížnosti nic nesvedou. K soudu s nima, přestat hrát, držet jazyk za zuby a nebo klesnout na úroveň těch co si to potřebují ulehčovat. To jsou jediné možnosti které já vidím...

    S pozdravem,
    ~Coroner~
     
  17. .WWW.

    .WWW. Aktivní autor

    Neuděláš s tím nic. Ani u soudu. VOP jsou napsané velice dobře a řídí se obchodním právem platným v zemi kde sídlí - Německo. Magická fráze v úvodu ti snad pomůže pochopit: "Provozovatel si vyhrazuje právo ........." . Takže i když spustíš občansko-právní spor tak se bude muset podřizovat obchodnímu právu. Prosoudíš hromadu peněz a výsledek bude " 0 " . A v tom všem jim ještě bude pomáhat zákon na ochranu osobnosti a osobních údajů hráčů. Takže z toho co jsi napsal zbyly poslední tři možnosti.:D:D:D
     
  18. fundarkangels.cz

    fundarkangels.cz Stálice fóra

    je tu ještě jedna možnost..ty booteři je defakto okrádaj,tak se přidat a jak se říká tady u nás..kdo chce kam,pomozme mu tam;)
     
  19. cz¤REBELS¤cz

    cz¤REBELS¤cz Stálice fóra

    Panove nevim kde žijete ale pokud vim tak jestliýe podnikate nebo provozujete jakoukoli živnost podřizujete se zakony dane země .
     
  20. Blacster

    Blacster Zelenáč fóra

    To jsou kydy :D :D To, že je cela česká podpora (lide co hrají... ti ostatní nevím...) zkorumpovaná, ví snad každé malé dítě, ani sami aktéři se tím netají. Jen se divím, že se to dostalo až na centrálu, že to na podpoře někdo nestopil jako vždy... :D
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.