Reakce na obvinění z korupce/Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Leo., 2/11/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

  2. Trucker.cz

    Trucker.cz Aktivní autor

    :D jak seto snaží ututlat .........
     
    K!m!reY_CZ_ a ΩL*U*C*A*SΏ tohle ocenili.
  3. kvako*svk*FMF

    kvako*svk*FMF Rádoby autor

    same bludy
     
  4. -*General*-

    -*General*- Pisálek fóra

    jasne a na tom plažovom fudbale pre všetkých hračou mali nanotanove tričká na sebe z logom jeho cechu :D a to že poprú že nanotan tam ovláda 76 lodi v úplnom synchronizovanom pohybe cez bota :D tak ja už neviem :D tak ako pozerám to treba poslať vlastníkom celého BP nie týmu seafight
     
  5. Pekné výhovorky ale po pravde, čo iné sa dalo čakať, však že :) Nič v zlom ale tomuto neuverí nikto, hlavne nie hráči ktorí už nejaký ten čas hrajú Seafight ;):):) Určite aj dokážu vysvetliť niekoľko miliardové ELB každý mesiac v lige tochto hráča na každom účte :D :D

    O tom bude ďalšia rozprávka na dobrú noc? :rolleyes:
     
    železny.dědek.CZF tohle ocenil(a).
  6. Remiel

    Remiel Mistr fóra

    Špatní jsme my, protože se na to špatně díváme.:eek:
    Omluvu a přiznání pochybení snad nemohl očekávat nikdo. Tady by pomohl snadjen antrax s pozvánkou na veeeelkou akci, nebo semtex.
    A pokud jim to video se 76 loděmi přišlo normální, nemůžeme se divit, kam ta hra spěje.
    Přesně jak píšeš ♖.єχρєят..!.[ѕνк].♖ , rozprávka o tom, že i hloupý Honza může k bohatsví a velké společnosti přijít.
     
    Naposledy upraveno: 2/11/16
  7. Canabis-cz

    Canabis-cz Aktivní autor

    Dojem z návštevy: Ničemu jsem nerozuměl. Důvod návštěvy: Venku začalo pršet
     
    Remiel tohle ocenil(a).
  8. radegast.cz

    radegast.cz Rádoby autor

    pěkně napsané , ale anglicky neumím
     
  9. Ĉżęćħ

    Ĉżęćħ Zelenáč fóra

    Zdravím,

    Ani nevím co na to říct. Snad jen.... Samy si za to můžete ve společnosti BP :)
     
  10. Remiel tak ako čo iné im na to povedať? :D keby si to video pozrel nejaký hráč, ktorý hrá túto hru len pár mesiacov a možno by ani hrať nemusel povedal by presne to isté čo mi ostatný, že je to programom ťahané.....aj keby to bolo 67 hráčov čomu ale neverím a to nikto ani veriť nebude, ale fajn dajme tomu.....tak ako je možné že lode sa pohli vo vláčiku a presne? chcete mi povedať páni moderátori a aj celý Team tam hore, že 67 hráčov je zosynchronyzovaných presne do sekundy a stotiny a dokáže 67 hráčov naraz kliknúť resp odoslať loďku na jedny súradnice a ako bonus začať strieľať na jedného hráča naraz??? Toto je taká blbosť a keď to už ani vy nevidíte a chcete sa ich zastávať tak sa tu nie je o čom ani baviť a toto téma je tu zbytočné :)

    Toť vše, môj skromný názor....Nie som z toho serveru ani v kontakte s daným hráčom, čiže nie som nijak zainteresovaný voči nemu, ligu neťahám lebo na to nemám ale toto by videl snáď už aj slepý :rolleyes:
     
  11. monca*CSA

    monca*CSA Zelenáč fóra

    pošlete odkaz na to video s temi 70 loděmi prosim
     
  12. železny.dědek.CZF

    železny.dědek.CZF Pisálek fóra

    líbi se mi co BP napsalo: Máte-li podezření, že hráči použít roboty, oznamte nám je a my budeme pečlivě vyhodnotit důkazy a analyzovat, zda máme ze zákona oprávněné důvody pro zákaz. Pokud toto není ten případ, pak musíme dát obvinil výhodu pochybnosti....

    několikrát jsem byl pořádně naštvaný na botery,psal jsem stížnosti a odpověd podpory?: nic se neděje popř.hrozba zabanováním,když jsem byl už dost sprostej,že nic nedělají pro slušné hráče....
     
  13. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj železny.dědek.CZF, i jak jsi sám napsal. Toto nedělá podpora nýbrž provozovatel. Podpora předává tyto hráče dál. A vulgarita opravdu v tomto nic nevyřeší. Pokud si myslíš, že ano můžeš se obrátit písemnou formou v jednom z mezinárodních jazyků na právní oddělení a uvidíš co ti odpoví a nemyslím to jako nějakou výhrůžku.
     
  14. ondraz.cz

    ondraz.cz Vycházející hvězda fóra

    kam zase zmizelo video?
     
  15. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj ondraz.cz, již jednou byla tato videa fotky smazány na pokyn, tudíž prosím sem opět nedávat odkazy. Kdo má o ně zájem ať si je najde.
     
  16. ondraz.cz

    ondraz.cz Vycházející hvězda fóra

    a kdo dava pokyny prosim te kdyz prece se nic nestalo tudiz neni co skryvat ne?
     
    Remiel tohle ocenil(a).
  17. TINKA15

    TINKA15 Rádoby autor

    • Vulgarita, urážky
    Čauky,EDIT je to stále dokola a dokola prostě jsi EDIT(neplatíci).pak jsi cimbál(jako já co makám),co mám tu menší pulku,pak jsou ti,co nemakají,ale více se nadřou,ale BP,to maji v EDIT
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 4/11/16
  18. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj TINKA15, prosím dle pravidel.
     
  19. Ĉżęćħ

    Ĉżęćħ Zelenáč fóra

    Mažete odkaz na videa protože se stydíte za svoji práci ? Postavte se k tomu čelem
     
    kywa tohle ocenil(a).
  20. monca*CSA

    monca*CSA Zelenáč fóra

    • Vulgarita
    czech přesně moje řeč sou to ...... Tuto hru totalne rozkopali '' Totalne tuto hru nepoznavam
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.