Rána z milosti / Diskusia

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Verbeia, 14/5/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. smolik-cz

    smolik-cz Pisálek fóra

    koukam že od kuzujete na odkazy ale ze by ste stim neco delaly to nevipada uz je pomalu 4pm a pořad je to na stejnej koleje tak hle stym nic neudelat kdiz bude jen odkazovat na odlazy
     
  2. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    Super akce
     
  3. Korkorán69

    Korkorán69 Pilný autor

    • Doubleposting
    Tak jsem myslel,ze uz me nic neprekvapi,ale tohle povazuju za nejhorsi event ,co tu kdy byl a taky nejnudnejsi-stat a tupe strilet do ostrova,kterej nic nedela,povetsinou uplne k nicemu,uz se mi nekolikrat stalo,ze mi nebyla pripsana odmena za strileni ostrova- podpora jako vzdy jen blaboly,ze odskodneni neni mozne,Lovci zelv k nenajití,nikdo s tím nic nedela,CM ka nejsou informovana o stavu hry,pravdepodobne tu hru ani nehraji a pouze papouskuji informace,ktere maji k realite hry hodne daleko. Za mne vsechny palce dolu,spousta nedomyslenosti a chyb a hlavne se s tim nic nedela,to je to nejhorsi!

    ä novej poznatek,ke konci odpocitavani strelby do ostrova prestane popcitat,dam f5 a ejhle,zadny ukol neni aktivni chybelo mi nejakych 40 kilo hp dostrilet! Hanba!
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 19/5/14
  4. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

    korkorán tak to hráš asi krátko keď je toto najhorší event :D boli už aj omnoho horšie a nudnejšie eventy ako tento.. nehovorím že je to super, je to zlé ale boli aj horšie... a snáď budú aj lepšie
     
  5. Korkorán69

    Korkorán69 Pilný autor

    hraju to 3 roky,to zase tak malo neni,na GE4... jiste byly eventy plne chyb,ale tohle je super nuda,strilat jen ostrov a nic z toho a nic se u toho nedeje.
     
  6. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Korkorán69, problém ohledně akčních úkolů je hlášen a čeká se na jeho vyřešení. Co se týče akcí jako takových, bohužel ne vždy se zavděčíš všem. Dále bych tě chtěl poprosit vyvaruj se zbytečnému doublepostingu viz pravidla.
     
  7. socient

    socient Komisař fóra

    Pro začátečníky to musí byt super akce - duše se dají získat lehce takže si je mužou zaměnit za 60 f ... pro silnejší hráče je to dost nuda protože poslední úkol se stále jen opakuje a lovcu je fakt malo a to i když je cassiopeina moc aktivní a má jich byt více. Dobrá akce i na krystaly, ale vždy po 12.00 se to pokazí a NPC se objavují špatně!
     
  8. Ŧקε†яik36czŦ

    Ŧקε†яik36czŦ Znalec fóra

    Čau,nebudu moc akci rozebírat hrozilo by to asi banem,ale asi budu dost souhlasit s posledním příspěvkem od socienta.Pro malé lodky je to asi jako při posledních akcích dost fajn na eli děla za duše,a pro fulky stereotyp a nuda.
     
  9. *7*7*7*Treska*7*7*7*

    *7*7*7*Treska*7*7*7* Zelenáč fóra

    Akce vyzněla zajimave strilet něco co z toho dostanem odmnenu po24hodinach.V žebřičku je to přehazene ty lepši dostanou mensi odmnenu než ty co jsou ve vyssim žebřičku D.Eventy maji byt všude na mapach a nejsou ted jste dali restart a 1 želva na cele mape.Mno fakt vytečna akce hlavně že tam človek strili jakou dobu ten ostrov .Vysledek -0 .Nádhera
     
  10. fakír-črc

    fakír-črc Pisálek fóra

    • urážka
    reději ten restart neměli davat udělali by lepe SMAZÁNO
    jako co to je na mapách po 1 želvě i když jsme to se stříleli
    Pokud Váš server dosáhne denního cíle, obdržíte kouzlo "Cassiopeina moc". Na serverech, kde je toto kouzlo aktivní, se zhmotní dvojnásobek Lovců želv a poloviční množství otravných chňapajících želv!
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 19/5/14
  11. *~Vodka~*

    *~Vodka~* Pisálek fóra

    lidi je to jen hra bigpoint ma vydelano tak že mi jsme vo..loo...vee a cm nezačni zase vyvaruj se citaku me stači že jsme me dali na chat ban to umiter pekne zpravte hru a nikdo nebude nadavat :D :D :D :D
     
  12. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj fakír-črc,

    dodržuj prosím pravidla
     
  13. fakír-črc

    fakír-črc Pisálek fóra

    TAKMY VISVĚTLI JAKJETO MOŽNE ŽE NAMAPĚ JEDEN EVENT ??? PAK nebudu ani nadávat
     
  14. ZEFYR1-CR

    ZEFYR1-CR Pisálek fóra

    • Napadání teamu
    Porad a neustala sami lzi a sami lhari:) na vsem PvP mapach event a jezdi zase jen na 4 mapach tak ja nevim proc ja nemuzu EDIT na chatu o tom kde co jak proc a frajeri tu snama delaji co chteji a jeste verejne ve FAQ EDIT vsem tak ted nevim jestli jen nejsou montelne postizeni a nejsou si vedomi co pisou:) bo uz to nechapu:)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 19/5/14
  15. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj ZEFYR1-CR, vyvaruj se prosím napadání a urážení CZ/SK teamu viz pravidla.
     
  16. cz¤REBELS¤cz

    cz¤REBELS¤cz Stálice fóra

    Poseidone jedna nepatrna otazecka jses spokojen jako hrac . A Zefir ma pravdu ac ji pise posvem , vlastne se mu nedivim . Ja jsem vcera zjistil ze nemam opravare ktereho jsem si zaplatil real penezma ale take jsem to musel resit sam a jen cekam kdy mi opravare odeberou znovu.
     
  17. ANTIHMOTA

    ANTIHMOTA Pisálek fóra

    dejte už tomu eventu ránu z milosti!
     
  18. Wo®kOut™

    Wo®kOut™ Aktivní autor

    ako kde zmizli chnapajuce korytnacky ? isli tie duse pekne zarabat ked ich bolo ale teraz ? niesu zas oni... radsej uz nic nerobte lebo pokazite vsetko
    ked vidim ohlaseny restart uz sa chytam za hlavu co zase domrvia
     
    Naposledy upraveno: 20/5/14
  19. socient

    socient Komisař fóra

    kto by už len strielal chňapky ak chceš zelené duše tak strielaj Hniezda dračích korytnačiek :) po tom reštarte to je už tak ako to má byť a to že prvé dni si zarobil tisice dusi na chňapkách a teraz ti chýbajú tak to máš smolu a žiariace sú cennejšie ako prekliate tak neviem čo riešiš a aj perly
     
  20. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Možná píšu něco, co už víte, ale já to zjistil až včera večer. Informace ve FAQ, že poslední úkol od Alexandra se dá plnit jednou za hodinu není tak úplně přesná. Několikrát se mi stalo, že jsem nastřílel oněch 1M škod ostrovu, ale po přijetí k Alexandrovi jsem odměnu nedostal. Nebo jsem si úkol vyzvedl a když jsem za chvíli chtěl začít ostrov střílet, nebyl žádný úkol aktivní. Je to totiž tak, že úkoly se resetují vždy v celou hodinu. Takže pokud nastřílíte 1M škody ostrovu např. v 15:55, tak v 16:05 si už odměnu nevyzvednete, úkoly jsou resetované. Stejně je to s vyzvednutím úkolu, když ho vyzvednete před celou hodinou, tak po celé není žádný úkol aktivní. A pokud si odměnu např. v 15:55 vyzvednu, tak už v 16:05 můžu začít další úkol. Takže úkol můžu dělat ne jednou za hodinu, ale vždy od celé hodiny do celé hodiny. Pokud ta informace někde v oficiálním sdělení je, tak se omlouvám za svůj román, ale já jí tam nenašel.
     
    kywa tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.