Rána z milosti / Diskusia

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Verbeia, 14/5/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ☆Đ-ĩ-Я-†-Ξ-И☆

    ☆Đ-ĩ-Я-†-Ξ-И☆ Perspektivní autor

    ono by bylo lepsi nechat ofiko v originale at si ho kazdy prelozi sam.jednou je text pouze na pul prelozen nebo je prelozen ve spatnem smyslu.Je zakazano komunikovat v jinem jazyce ale ja mam predmety v nemcine uz po ste.

    Uz neverim ze jste tu pro hrace jste tu pro sve odmeny ktere si podle meho nezaslouzite!!
    PS :Dvakrat mer jednou res!!!
     
    Ferko¤VIII tohle ocenil(a).
  2. MAXTONS

    MAXTONS Velmistr fóra

    to jako fakt ta vymena dusi je pravdiva nebo tam je o jednu ci dve nuly vice bo to mi nejak nejde do hlavy ze bych dostal 10mega elity :)
     
  3. NσStress*

    NσStress* Aktivní autor

    fishermani budou vysmátý no :D ja budu rád za mega XD
     
  4. MAXTONS

    MAXTONS Velmistr fóra

    no ja hral jen mezi sichtama a strilel jen lovce a sbiral klice by me zajimalo kolik maj ti co jim jedou lode nonstop :)
     
  5. Milosek771

    Milosek771 Perspektivní autor

    Odměny za zbylé duše: 1 zelená duše = 400 koulí (předpokládám protipancéřová) 1 žlutá 800 koulí
     
  6. kywa

    kywa Obyvatel fóra

    hele to je nakej preklep to mega perel za kristalovy dar bo naka sranda
     
  7. davidkriz1

    davidkriz1 Vycházející hvězda fóra

    máš tam 1.000.000 perel? zkus dát F5 nebo chvíli počkat, potom ti tam skočí 100.000 perel ;)
     
  8. kywa

    kywa Obyvatel fóra

    diky
     
  9. bares(HUN)

    bares(HUN) Pisálek fóra

    Dobrý den!

    Dobrý boj s vámi, líbí se mi tvůj styl! Hezký den!
     
  10. smudla232

    smudla232 Pisálek fóra

    Ahojte. A je to isté, že budú zvyšné duše zmenené na municiu???
     
  11. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj smudla232, ano takto jsme dostali oficiální oznámení viz ZDE.
     
  12. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    pokud bude ten pomer duse/koule tak jak je oznameni tak spokojenost
    potom co nakoupim horní palubu,mlhu,zpevnení,nastroje a hlavne tak mi jeste zbyde a dostanou 2 mega munice...super
     
  13. ☆Đ-ĩ-Я-†-Ξ-И☆

    ☆Đ-ĩ-Я-†-Ξ-И☆ Perspektivní autor

    Ja bych vice prijal oznameni v mem rodnem jazyce.
     
  14. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    Myslíš jako Hantec jo?
     
  15. ☆Đ-ĩ-Я-†-Ξ-И☆

    ☆Đ-ĩ-Я-†-Ξ-И☆ Perspektivní autor

    ja zatim nemam ani jednu zvysnu dusi:(
     
  16. Milosek771

    Milosek771 Perspektivní autor

    Jen abych shrnul tuto akci: Za mě jakožto menší loď palec pořádně nahoru. Před akcí jsem nebyl full neměl žádný design. A hle po akci jsem full (chybělo asi 60 eli děl) a menší design(3 dny jsem to flákal tak mi zbylo 370 zářících + 50 za menší design takže chyběl kousíček no), ale i tak extrémní palec nahoru. Jen tak dál BP :)
     
  17. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    za me super, nakoupeno temer vse z boosteru, po vymene dostanu cca 5mega kouli, a vydelek mam cca 500 000 perel

    jedina vyhrada je k pohybu NPC, rozhodne neodpovidal FAQ
    urcite se nevyskytovala na vsech mapach a ve stejnem mnozstvi a ten dar taky nefungoval jak mel

    kdyz byl na GE1 aktivni tak potkat chnapavku bylo temer neralny, lovec se ve vetsim mnozstvi objevoval jen na nekterych mapach (coz nebylo tak slozite zjistit , treba na 6/3 jsem jich delal tak 10 za hodinu)

    kdybych mel znamkovat tak za 2, 1 bych dal kdyby to nebylo tak monotoní a vyskyt NPC y byl na vsech mapach obdobny
     
  18. Milosek771

    Milosek771 Perspektivní autor

    Tak tak přesně jak píšeš Arrow i když já bych dal 1- :) Snad další akce bude alespoň stejně dobrá! :)
     
  19. ☆Đ-ĩ-Я-†-Ξ-И☆

    ☆Đ-ĩ-Я-†-Ξ-И☆ Perspektivní autor

    Bude opet mozne koupit znovu "nalestene hlavne"?
     
  20. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj ☆Đ-ĩ-Я-†-Ξ-И☆, dle oficiálního oznámení: Čierny trh bude otvorený do: 1. 6. 2014 do 23:59:59 hod. Není uvedené žádné oznámení o časovém omezení předmětů v černém trhu. Tudíž pokud ti naleštěné hlavně skončí včas, měl by jsi mít možnost si je opět zakoupit, pakliže máš potřebné množství duší.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.