Rána z milosti / Diskusia

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Verbeia, 14/5/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Reaver

    Reaver Vycházející hvězda fóra

    Mě osobně to přišlo docela srozumitelné a logické, že ..."Hráči mohou dělat úkoly jen jednou, kromě posledního úkolu, který se bude opakovat jednou za hodinu"... znamená např. od 13:00 do 13:59. Nedovedu si představit, že by to každému hráči počítalo hodinu od chvíle, kdy si úkol vyzvedne. Navíc u banneru s akcí po přihlášení na moře je vidět odpočet pro tento úkol.
     
  2. Milosek771

    Milosek771 Perspektivní autor

    Je vidět odpočítávání to jo, ale když se někdo ze serveru ptal CM, tak mu řekl,že ten ho zajímat nemusí, že je tam navíc!!
     
  3. Ŧקε†яik36czŦ

    Ŧקε†яik36czŦ Znalec fóra

    Čau,jen pro info na GE3-LOST CONNECTION !:cool:
     
  4. SANDOKAN*cz*

    SANDOKAN*cz* Magnát fóra

    ceny v černém trhu :
    Škorpión
    - 950 zelených, 50 žlutých
    Balista - 1000 zelených, 500 žlutých
    Tibbok - 750 zelených, 50 žlutých
    Tubbok - 950 zelených, 450 žlutých
     
    .sh!my., Milosek771 a bárkus86 tohle ocenili.
  5. bárkus86

    bárkus86 Obyvatel fóra

    doufám že je to tutovka abych nesetril zbytecne
     
  6. smudla232

    smudla232 Pisálek fóra

    • Vulgarita
    No tak to sa na to mozem hned EDIT 500 žltých je dosť, keď na mapách je nedostatok lovcov korytnačiek. To si mam kúpiť 344 kľúčov k truhliciam??? Ja chcem perly zarábať, nie ich míňať :-(
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 21/5/14
  7. Iwen

    Iwen Zelenáč fóra

    ach boze preco nedaju aspon poukazku
     
  8. SANDOKAN*cz*

    SANDOKAN*cz* Magnát fóra

    smudla232, myslím, že to celkem jde, já už mám 2000 žlutých a 3000 zelených a už jen vydělávám na lovcích želv. :)
     
  9. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj smudla232, vyvaruj se prosím používání vulgarity viz pravidla. Zářící duše můžeš získat i každou hodinu za plnění úkolu nebo ne?
     
  10. OnlyFY-FMF-

    OnlyFY-FMF- Zelenáč fóra

    Podľa mňa je tých 1 000 : 500 tak akurát za desing, nie som až tak skvelý hráč,takže desing sa mi zíde,a už teraz mám 950 prekliatych a 505 žiariacich,takže by som ho mal v pohode dať.. :) a žiariace mám hlavne z lovcov..
     
  11. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    tak to si na tom dobre. ja som minul asi tak 80 klučov a strelil iba za dnešny den asi tak 10-15 lovcov a žiariacich mam aj tak malo-
    teraz
    Žiariace duše:
    268
    Prekliate duše:
    1'145 to som už minul 200 prekliatych
     
  12. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Reaver - mně osobně to logické nepřišlo, a nepřišlo to logické ani nikomu, koho jsem se na to ptal. Jednou za hodinu u mně znamená, že úkol dokončím a za 60 minut ho můžu dělat znova, bez ohledu na to, kolik bylo hodin. Hlavní na tom ale je, že není nikde uvedeno, že se v celou hodinu včechno resetuje a pokud si odměnu nevyzvednu, tak propadne.
     
    Ŧקε†яik36czŦ tohle ocenil(a).
  13. _-........-_

    _-........-_ Rádoby autor

    já se na ten odpočet ptal TL a CM a vědeli prd velebnosti :) .

    PS: šlapte BP víc na krk , informace sou k nezaplaceni a kdo se k nim ma líp dostat než BP team.
     
  14. Ŧקε†яik36czŦ

    Ŧקε†яik36czŦ Znalec fóra

    Čau,chtěl bych se zeptat,kdy nám budou připsane odměny ze včerejška za Cassiopeiou?Za 2 hodky se mají připisovat další odměny a je ticho po pěšině,tak jenom at to nevyšumí do prázdna jako další podobné věci,které slíbili opravit a napravit.:(
     
  15. bárkus86

    bárkus86 Obyvatel fóra

    ahoj o kolik dni bude akce prodlouzena?diky
     
  16. smudla232

    smudla232 Pisálek fóra

    A kam chodite na lovcov??? Mne sa až včera podarilo najsť na 13/1. A to som tu bol do 03:30 rána. Mohlo by ich tu byť viac . A este chcem dodať, ze tie ziariace za splnenie ulohy su len 3. To co mam na tom nete visiet cely deň. Možno je to pre niekoho prepych, ale ja musim chodit do prace a obcas aj spat
     
  17. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    včera na GE1 byl aktivní ten předmět, ja jsem jezdil na 7/4 a od 19-23 jsem sám dal 40 lovců a dalsi ve spulupraci s někým...za 4 hodiny hrani 440 zařících duší, ale je pravda ze jsem ani jednou nepotkal chnapající zelvu )))

    pak bych měl dotaz,ani vcera a a ni dnes jsem nedostal odmenu za žebříček (vcera 130 misto,dnes 150 misto)
    ,zato každý den mám v deníku totální nesmysly viz:

    2014-05-22 12:02:471 x Opravář 5.stupně připsáno. Důvod: Platební balíček
    2014-05-21 09:54:487 x Plachtař připsáno. Důvod: Platební balíček

    preminum mam: 643 dnů,ale:
    opravar 5
    Smluvní doba:
    2015-03-14 22:28:16

    plachtar:
    Smluvní doba:
    2015-03-20 22:28:16
     
  18. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj bárkus86, o prodloužení akce žádné oficiální info zatím není.
    Ahoj Ŧקε†яik36czŦ, co se týče odměn za včerejší den, kdy přesně budou připsány se zatím neví viz.
     
  19. kywa

    kywa Obyvatel fóra

    takze odmeny ya vcerejsek a dnesek nepripsany doufam ze protipancerovku nedostanem po akci
     
  20. Ŧקε†яik36czŦ

    Ŧקε†яik36czŦ Znalec fóra

    Čau,takže jedny odměny mám připsané,ale nevím za jaký den jestli za dnešek,nebo včerejšek,protože jsem měl obadva dny stejně nastříleno.Tím bych poprosil BP konkrétně.;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.