Zpetná vazba Raketový mistr - již brzy!/Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Leo., 19/5/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. fundarkangels.cz

    fundarkangels.cz Stálice fóra

    a já bych jim i peníze dal,ale museli by otevřít G6 a tam nekompromisně potírat bugery,kterých je už zase všude plno,nebudu těmto podvádějícím oslům platit chod hry o_O
     
  2. MAXTONS

    MAXTONS Velmistr fóra

    rakety jsou byly a budou o tom zadna jen kdyz uz chcou do hry neco pridavat at to pridaj za normalni perly ne ecka ne ve specialni dny atd. protoze na co mi bude tenhle dalsi pomocnik kdyz nemuzu ziskat draci ohen jen za ecka a ve specialni dny proste otevrte g6 ale jen pro ty co plati ecka :)
     
    Naposledy upraveno: 22/5/15
  3. O2tu

    O2tu Stálice fóra

    to ze budu rakety je jedna vec ale preco by som si mal zase kupovat nejakeho dobrodruha ze realne € ked po case ho zas daju vsetkym zadarmo ako to bolo z opravarom 5 stupna ? a tym co si ho poctivo kupili nedali ani ziadne odskodne takze preco ???
     
  4. .MACK-CZ.

    .MACK-CZ. Zelenáč fóra

    Ještě letadlovou loď a raketový křižník a bude to bezva hra?
     
  5. Tihounek83

    Tihounek83 Pisálek fóra

    zbytečnost, raději at funguje hra jak má..
     
  6. Patrik.*Sk*.

    Patrik.*Sk*. Perspektivní autor

    otázka skôr na FM, kde nájdem tu možnosť upgradu na vyšší stupeň?
     
  7. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Patrik.*Sk*.,

    v opevnění ve třetí části, první stupeň za 25 000 perel, osobně jsem rád, jelikož jsem se těžko rozhodoval, jaké vylepšení zvolit v této části.

    pěkný den
     
  8. Patrik.*Sk*.

    Patrik.*Sk*. Perspektivní autor

    jj, už to mam vylepšene, pytal som sa pred reštartom a ešte to tam nebolo, inak mne vyhovoval aj ten zvyšeny dohľad ale na druhu stranu toto vôbec nevymysleli zle, len sa čudujem že za to nepýtali 30 €, trocha šok :)
     
  9. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.