Návrhy PVP mapa?!

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem 〤◕ĎΔ√ÍĎ◕〤, 16/6/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Uvítal/a bys tento návrh?

  1. Ano

    6 hlasy(ů)
    26.1%
  2. Ne

    17 hlasy(ů)
    73.9%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. 〤◕ĎΔ√ÍĎ◕〤

    〤◕ĎΔ√ÍĎ◕〤 Pisálek fóra

    Co takhle založit speciální mapu, která by byla jen PVP ve formě DeathMatche?
    • Nefungoval by tu systém spojenectví = 1 VS všichni
    • Po skoku by to například skrylo vaše jméno a dalo to všem stejný design pro prevenci "teamování" (i když by tu byla stále možnost, že by si například na teamspeaku říkali jejich pozice atp, ale kdyby šlo nějak nastavit, že pokud budou poblíž sebe 2 lodě a nebudou na sebe útočit , či jedna z nich nezemře kickne je to z mapy pryč.
    • Byl by tam několika minutový cooldown pro případ, že by si někdo udělal druhou lodičku na farmení atp..
    Mohlo by to fungovat jako bonusová mapa kde by potopení několika lodí v řadě bez smrti dávalo nějaké odměny (bonusové BP například)

    Věřím, že by to v případě 100% funkčnosti mohla být celkem sranda :)

    Vím, že je to celkem BETA návrh, protože by se našli nějací frajeři, kteří by to "obcházeli", ale přijde mi, že tu něco podobného chybí.

    PS: Než mě tu zase někdo začne urážet :D Je to pouze můj návrh co by se mi líbilo a chybí mi ve hře a chci, aby se ta hra nějakým směrem rozvíjela, tzn. kvetla co se počtu možných aktivit na moři týče :)
     
    kirisutegomen tohle ocenil(a).
  2. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    na stejným principu bodů funguje marauderova akce a věř že jeden proti všem by nikdy nefungovala :D
     
  3. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Při výše zmíněné marauderově akci se něco podobného dělá. Kdo má zájem může po upozornění skočit na určenou mapu, kde se mění bojové body. Věř mi, že tam málokdy stopíš víc než 2 lodě v řadě a si dole. Každou chvíli ti někdo vezme poslední ránu, takže nemáš ani BB. Vyplatí se jen pro zisk BB, protože spotřeba munice je obrovská.
     
  4. kirisutegomen

    kirisutegomen Pisálek fóra

    nieje to top návrh ako píšeš Beta, ale som za už len z toho dôvodu že hry ako RPG alebo MMORPG potrebujú veeľa, veeeeľa...., veľa kontentu či to už je maličkosť, zbytočnosť, alebo nejaká vec proste to tu hru robí viac ako keby atmosferickejšou, že tam je stále čo robiť a stále kde behať.

    PS: tak ako hrelly napríklad davaju 2k perál tak ísto na tej mape by mohlo byt niečo ako to, že keď človek farmi perly normálne tak nazbiera dajme tomu za dáky určitý čas príklad 1 hod 500 000 perál a keď je event ako marauderky atď, atď.. tak človek nafarmi za hod dajme tomu 1 250 000. Tým pádom som chcel povedať že napríklad žiadne boostre ani battlebody boostre by sa na tuto mapu nevzťahovali jedine cez marauderky (alebo nejaký event) by boli jedine vtedy boostre aktívne. To je jedná z možností.

    Alebo by boli aktívne všetky BB boostre ale treba vymyslieť dôvod aby tam hráči chodili a aby to nebolo opustené, nejaké výhody s toho aby to zas nebolo ako privát server cs 1.6 kde sa každý masti jedna radosť bez hlavy a bez zmyslu.

    Alebo by to mohlo obsahovať nejaké úlohy, trepnem somarinu: za hodinu potopených 10 hráčov by bola denná alebo týždenná úloha. Odmena: perly, yulongi, BB alebo hoci čo aby tam bol balans.

    Trošku to viac premyslieť prešpekulovať lebo takýto beta návrh keď sem šmaríš tak si každý povie nepremyslene nezmyselne nemá to hlavu ani patu, ale keď sa človek viac ponorí do detailov a začne dávať všetko logiku a zmysel tak to aj stoji za decentné ohodnotenie
     
    Naposledy upraveno: 17/6/20
  5. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    a kdo by na takovou mapu, kde může přijít o spoustu perel chodil? Malé lodě určitě ne, takže jen ti, kteří mají nepoctivě nahrabanou spoustu perel jen aby mohli získat víc. Určitě by to nebyla mapa pro všechny, protože malé lodě by tam byly jen okrádané, ale nikdy by nepřepadli.
     
  6. 〤◕ĎΔ√ÍĎ◕〤

    〤◕ĎΔ√ÍĎ◕〤 Pisálek fóra

    Leo. kdo přesně by měl přijít o perly? o_O
     
  7. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    omlouvám se, to mělo být do tvé druhé ankety. Podle mě je dost možností bojovat na běžných mapách, během maraudera a speciálních map během akcí. Vytvářet další bojovou mapu je zbytečné. Dříve bývaly bojové akce takové, že se stříleli a získávali více odměn jen ti, kteří se do akce přihlásili a ostatní měli klid. Teď se topí kvůli pár bodům všichni takže malé lodě po dobu Maraudera jsou vesměs pouze na svitcích.
     
  8. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Nesplňuje pravidla pro odeslání. Zamykám.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.