Prosím o vysvětlení (Rychlá oprava)

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem fearless, 1/10/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj DarkAngels-CZ (fundarkangels.cz),

    nečti moje příspěvky já nikoho nenutím můžeš si psát jen své, rovnou si na ně sám odpovídat a oceňovat. Psal jsem to v ironii, protože to tvé chci, mě připomíná mé děti. Taktéž tvé názory na hru zde píšeš již několik let, otřepaná písnička, proč to ještě hraješ, když tě to tak nebaví, to proto, aby jsi zde jen otravoval normální hráče co nevědí vše a chtějí se něco dozvědět ?

    Proč se zde nepíše jak u lodě nastavením udělat z 20 000 DMG na 60 000 DMG proti hráči, protože jsou zde ráči jako jsi ty ... a raději si to každý nechá pro sebe jako výhodu (Geralt64 teď udělá 19 st. a při akci ho zase nepotopím, no škoda, když jsme mu to tak pěkně vyžvanili), potkat mě na moři před týdnem pošleš mě na prověření na podporu za užívání bugů, protože si nic z toho nevěděl a teď už nevíš kam bys to zahrál, tak nám tady budeš psát všechny chyby na Sea, pokud nevíš je to prostě bug viď. Pravděpodobně když tě potkám a dám ti 70 000 ránu asi to je taky bug, určitě máš max. obranu a to je prostě divné to tě nějaký "pohádkář " vymlouvat nebude a ani nechce a napiš třeba na lampárnu ať ti to vysvětlí, pokud víš co to je ...

    omlouvám se všem normálním hráčům
     
  2. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Bez delší reakce zamykám.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.