Problémy s přihlášením

Diskuze na fóru 'Oficiální oznámení' zahájená uživatelem Leo., 24/7/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. Leo.

  Leo. Team Leader Team Seafight

  Ahoj piráti,

  S lítostí vám musíme oznámit, že v současné době máme problémy s přihlášením do všech her Bigpoint. Chápeme, jak frustrující může být tato situace, a chceme vás ujistit, že naše týmy pilně pracují na co nejrychlejším vyřešení problému.
  Naši techničtí odborníci aktivně vyšetřují hlavní příčinu problémů s přihlášením, aby implementovali komplexní řešení. Děkujeme za vaši trpělivost a pochopení během tohoto neočekávaného výpadku.
  Omlouváme se za způsobené nepříjemnosti a děkujeme za vaši neochvějnou podporu a věrnost. Bigpoint se plně věnuje zajištění hladkého a bezproblémového herního zážitku pro všechny naše hráče a nešetříme úsilím, abychom situaci rychle napravili.

  Děkujeme za pochopení a trpělivost.

  S pozdravem,
  Tým Bigpoint
   
  Silvio44 tohle ocenil(a).
 2. Leo.

  Leo. Team Leader Team Seafight

  Ahoj piráti,

  Seafight a také další hry Bigpoint jsou pod útoky DDoS, které přetrvávaly posledních 24 hodin, jedná se o škodlivý čin, jehož cílem je narušit naše služby a zabránit vám ve hře, kterou máte rádi. Ujišťujeme vás, že celý náš tým specializovaných inženýrů a bezpečnostních expertů aktivně bojuje proti tomuto útoku a používá robustní opatření k ochraně našich serverů a obnovení normálního hraní.

  Musíme však být transparentní, pokud jde o výzvy, kterým čelíme. Řešení této situace může trvat další den. Důvodem prodlouženého trvání je rozsah a složitost tohoto DDoS útoku. Náš tým nepřetržitě pracuje na přizpůsobení se těmto vyvíjejícím se taktikám a na implementaci dalších bezpečnostních opatření.

  Kromě toho, abychom zajistili integritu Seafight a bezpečnost našich hráčů, podnikáme obezřetné kroky, abychom zabránili jakýmkoli vedlejším škodám, které by mohly vzniknout z ukvapených protiopatření. Vězte, že jsme plně odhodláni překonat tuto překážku a posílit naši obranu, abychom takovým útokům v budoucnu zabránili.

  Mezitím vás prosíme o trvalou podporu a trpělivost. Zůstaňte s námi ve spojení prostřednictvím našich oficiálních kanálů, abyste získali aktuální informace o situaci. Děkujeme, že jste ceněnou součástí komunity Seafight a Bigpoint.


  Tým SF
   
  Silvio44 tohle ocenil(a).
 3. Poseidon

  Poseidon Board Administrator Team Seafight

  Ahoj piráti,

  S potěšením oznamujeme, že naše servery jsou nyní opět v provozu a problém s DDoS byl vyřešen! Rádi bychom vám vyjádřili upřímné poděkování za vaši neochvějnou podporu a trpělivost v této náročné době.

  Neutuchající úsilí našich zkušených inženýrů a bezpečnostních expertů úspěšně zmírnilo DDoS útok a umožnilo nám obnovit normální hru. Jako projev našeho uznání za vaše pochopení jsme se rozhodli prodloužit současnou událost „Voodoo Hunt“ do 29. dne ve 12 hodin místního serverového času. Ponořte se zpět do dobrodružství a využijte tuto rozšířenou příležitost na maximum!

  Ale to není vše! Chápeme, že narušení způsobená útokem mohla ovlivnit vaši zkušenost, a jako gesto dobré vůle nabídneme v nadcházejících dnech kompenzační balíček pro všechny naše oddané hráče, protože stále máme nějaké problémy s vytvářením balíčků. Během příštího dne nebo dvou obdržíte několik exkluzivních herních vychytávek, které vám pomohou na vaší cestě a vylepší váš herní zážitek.

  Pokud narazíte na nějaké přetrvávající problémy nebo máte dotazy, neváhejte se obrátit na náš specializovaný tým podpory. Jsme tu, abychom vám pomohli na každém kroku.

  Děkujeme za pochopení, vášeň a trpělivost. Společně plujeme silní, jednotní tváří v tvář výzvám. Nautica čeká!

  Tým SF
   
 4. Leo.

  Leo. Team Leader Team Seafight

  Ahoj piráti,

  Během posledních dvou dnů se naše herní servery setkaly s neočekávanými technickými problémy, které vedly k nepředvídanému výpadku, který zabránil mnoha hráčům přihlásit se. Chápeme, jak frustrující a nepohodlné to pro vás muselo být, a za to se upřímně omlouváme.
  Ve světle této situace vývojový tým pečlivě zvážil dopad na hráčskou komunitu. Abychom zachovali spravedlnost a zajistili, že nikdo nebude nespravedlivě penalizován, rozhodli jsme se prodloužit dobu trvání debuffu pro všechny dotčené hráče o další 2 dny. Toto rozšíření vykompenzuje čas ztracený během výpadku serveru a poskytne všem spravedlivou šanci pokračovat ve svých dobrodružstvích bez zbytečného znevýhodnění.
  Kromě toho vás chceme informovat, že zatímco náš technický tým vyřešil hlavní problémy se serverem, stále pracujeme na řešení některých přetrvávajících problémů s určitými interními službami. V tuto chvíli vám s politováním oznamujeme, že kompenzační poukazy nejsme schopni poskytnout okamžitě. Ujišťujeme vás však, že aktivně pracujeme na nápravě situace a vynaložíme veškeré úsilí, abychom kompenzační poukazy vydali co nejdříve.
  Ještě jednou se omlouváme za případné nepříjemnosti způsobené tímto neočekávaným výpadkem. Vaše loajalita a podpora pro nás znamenají celý svět a my jsme odhodláni poskytovat vám ten nejlepší herní zážitek.
  Děkujeme, že jste součástí naší herní komunity, a ať jsou vaše budoucí dobrodružství plná vzrušení a úspěchu.


  SF Team
   
 5. Leo.

  Leo. Team Leader Team Seafight

  Ahoj piráti,

  Chceme vás informovat, že v našem systému v současné době dochází k občasným útokům DDoS (Distributed Denial of Service). Ujišťujeme vás, že naše ochranné mechanismy byly úspěšné při identifikaci těchto škodlivých pokusů a odmítají připojení od útočníků, čímž zmírňují jakýkoli významný dopad na naše služby.

  S politováním však musíme uznat, že nedávné útoky DDoS způsobily narušení našeho procesu nasazení na servery v USA. V důsledku toho můžete mít potíže s přihlášením do hry. Za tuto nepříjemnost se upřímně omlouváme.

  Ujišťujeme vás, že náš tým aktivně pracuje na opětovném nasazení nejnovější verze na server, aby se tento problém rychle vyřešil. Zavázali jsme se co nejrychleji obnovit normální funkčnost našich služeb.

  Ještě jednou se omlouváme za způsobené nepříjemnosti a děkujeme za pochopení v této náročné době.


  Tým SF
   
 6. Leo.

  Leo. Team Leader Team Seafight

  Ahoj piráti,

  S potěšením oznamujeme, že americké servery jsou nyní opět online a vy se můžete znovu přihlásit. Upřímně se omlouváme za nepříjemnosti způsobené nedávným výpadkem, který byl důsledkem DDoS útoků, se kterými jsme se setkali.

  Jako projev našeho uznání za vaši trpělivost a loajalitu v této náročné době vám s potěšením nabízíme kód kompenzačního poukazu. Kód je "LORDSOFTHESEA23" a lze jej okamžitě uplatnit. Kód voucheru bude platný do 31.07, takže máte dostatek času na uplatnění odměn.

  Děkujeme, že jste součástí naší SF rodiny.


  Tým SF
   
  monsena-Cz tohle ocenil(a).
 7. Poseidon

  Poseidon Board Administrator Team Seafight

  Ahoj piráti,

  V návaznosti na kód voucheru, který jsme dnes vydali, právě probíhá rezervace balíčku Happy Weekend Bundle pro všechny hráčské účty, které během výpadku měli buď; Premium, Glitter Doubler, Discount, Loyalty Bonus nebo Slashing Blades.

  Balíček Happy Weekend obsahuje:

  • 1 x Bankovní zdvojnásobovač (platí pravidelná omezení)
  • 3 x 1 denní zdvojnásobovač glitzů
  • 3x 1 denní sleva
  • 3 x 1denní věrnost
  • 1 denní prémiové výhody
  Uživatelé, kteří měli během výpadku Sekající čepel, navíc dostali 5 dalších dní.

  Ještě jednou se omlouváme za jakékoli nepříjemnosti způsobené během této doby a doufáme, že se budete bavit bojováním se svými nepřáteli s využitím všech přijatých buffů a dobrot. Přestože je tento problém vyřešen, stále ještě více vylepšujeme náš proces zabezpečení, abychom zajistili, že se to již nebude opakovat.

  Váš Seafight Team
   
  monsena-Cz tohle ocenil(a).
 8. Poseidon

  Poseidon Board Administrator Team Seafight

  Ahoj piráti,

  Chápeme, že někteří z vás mají problémy s přihlášením, a chceme vás ujistit, že náš specializovaný technický tým aktivně pracuje na co nejrychlejším vyřešení této záležitosti.

  Omlouváme se za všechny nepříjemnosti, se kterými jste se mohli setkat v důsledku těchto potíží s přihlášením. Náš technický tým pracuje na vyřešení problému.

  Upřímně si vážíme vaší trpělivosti a pochopení během této doby. Chápeme, jak moc si vážíte svého času ve hře, a jsme odhodláni obnovit normální stav, jakmile to bude možné.

  Tým SF
   
 9. Poseidon

  Poseidon Board Administrator Team Seafight

  Ahoj piráti,

  S potěšením oznamujeme, že problémy s přihlášením byly úspěšně vyřešeny. Nyní se můžete ponořit zpět do hry bez jakýchkoli překážek! Abychom vám vynahradili všechny nepříjemnosti, prodloužili jsme akci Return of Crystal Raiders o další 3 hodiny. Připravte se na vzrušující dobrodružství a zabezpečte si své poklady!

  Děkujeme za vaši trpělivost a trvalou podporu. Uvidíme se ve hře!

  Tým SF
   
 10. Leo.

  Leo. Team Leader Team Seafight

  Ahoj piráti,

  Upřímně se omlouváme za nedávné problémy s přihlášením, které jste mohli zaznamenat v důsledku víkendového útoku DDoS. Chápeme, jak frustrující pro vás byla tato situace, a opravdu si vážíme vaší trpělivosti a pochopení.

  Jako gesto našeho závazku k vaší spokojenosti vám rádi nabízíme kompenzační poukaz s kódem „
  BPIRATES08“ platným do 18.8.2023.

  Omlouváme se za jakékoli nepříjemnosti, které tento incident mohl způsobit, a děkujeme za vaši trvalou důvěru v náš Seafight.

  Děkujeme, že jste váženým členem naší komunity.

  Tým SF
   
 11. Leo.

  Leo. Team Leader Team Seafight

  Ahoj piráti,

  Chceme vás informovat, že dnes mohou nastat dočasné potíže s přihlášením kvůli probíhajícím útokům DDoS (Distributed Denial of Service) na náš systém. Náš tým aktivně pracuje na zmírnění těchto útoků.

  Během této doby můžete zaznamenat občasné problémy s přístupem k Seafight prostřednictvím prohlížeče a klienta. Ujišťujeme vás, že podnikáme veškerá nezbytná opatření k vyřešení tohoto problému a k co nejrychlejšímu obnovení normálního provozu.

  Omlouváme se za případné nepříjemnosti. Děkujeme za trpělivost a pochopení.


  Tým SF
   
 12. Poseidon

  Poseidon Board Administrator Team Seafight

  Ahoj piráti,

  Chceme vás informovat, že dnes mohou nastat dočasné potíže s přihlášením v důsledku probíhajících útoků DDoS (Distributed Denial of Service) na náš systém.

  To je důvod, proč máte problémy s přístupem k Seafight prostřednictvím prohlížeče a klienta. Ujišťujeme vás, že podnikáme veškerá nezbytná opatření k vyřešení tohoto problému a k co nejrychlejšímu obnovení normálního provozu.

  Omlouváme se za případné nepříjemnosti. Děkujeme za trpělivost a pochopení.

  Tým SF
   
 13. Leo.

  Leo. Team Leader Team Seafight

  Oznámení ze včerejšího večera.

  Ahoj piráti,

  Chceme vyřešit přetrvávající problémy s protokolováním, se kterými se setkáváte. Chápeme frustraci a nepříjemnosti, které to způsobilo, a chceme vám poskytnout aktuální informace o situaci.

  Náš technický tým pilně vyšetřoval příčinu těchto narušení a zjistili jsme, že naše systémy jsou v současné době vystaveny útoku DDoS (Distributed Denial of Service). Tato škodlivá aktivita ovlivňuje naše servery a způsobuje problémy s přihlášením, na které jste narazili.

  Ujišťujeme vás, že náš specializovaný technický tým nepřetržitě pracuje na zmírnění tohoto útoku a co nejrychlejším obnovení normální služby.

  Chápeme, jaký to má dopad na vaši schopnost užívat si hru a spojit se s ostatními hráči. Děkujeme za vaši trpělivost a pochopení v této náročné době. Náš tým vás bude informovat o průběhu a další informace sdělíme, jakmile je budeme mít.

  SF Team
   
 14. Leo.

  Leo. Team Leader Team Seafight

  Ahoj piráti,

  Upřímně se omlouváme za nepříjemnosti způsobené nedávným výpadkem, který byl důsledkem DDoS útoků, které zažíváme.
  Jako projev našeho uznání za vaši trpělivost a loajalitu v této náročné době vám s potěšením nabízíme kód kompenzačního poukazu. Kód je "SFTLITYAE23" a lze jej okamžitě uplatnit. Kód voucheru bude platný do 26.08., takže máte dostatek času na uplatnění odměn.

  Děkujeme, že jste součástí naší SF rodiny.

  Tým SF
   
  -RYS- tohle ocenil(a).
 15. Poseidon

  Poseidon Board Administrator Team Seafight

  Ahoj piráti,

  Momentálně jsme pod útokem DDOS. To ovlivňuje naši hru a způsobuje problémy s přihlášením. Náš technický tým už na tom pracuje. Omlouváme se za případné nepříjemnosti, které to mohlo způsobit.

  Tým SF
   
  -RYS- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.