Problem v DMG

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem ICaRuS_SVK, 2/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Wo®kOut™

    Wo®kOut™ Aktivní autor

    no skusal som vsetko a nefunguje nic... nemozes mi nejako omoct alebo oradit lebo podpora neopoveda
     
  2. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj *booo*,

    sextant je pravděpodobnost zásahu, uvedu příklad : loď střílí 5 000 - 6 000
    na ránu, vylepším sextant na 5 stupeň to bude střílet 5 500 - 6 000,
    v průměru se zvedne DMG přesně o 5 %. V procentech vyjádřené asi takto: 75% - 100% sextant 5st. 80% -100%. Při všem, hlavně při naleštěných hlavních jen 100% tedy 6000 na každou ránu.

    pokud stojíš u akčního NPC v zelené zóně tak je to zcela normální, a kritické zásahy má 60 librové dělo nastaveno až na 20 % (23%) zatímco admirálské dělo 3 %, což je dáno 3 TB v základním stromě talentů.

    pěkný den
     
  3. *booo*

    *booo* Obyvatel fóra

    díky, už chápu
     
  4. Wo®kOut™

    Wo®kOut™ Aktivní autor

    no a mirku co mi poradis este co mam s tym urobit aby mi to slo ako ma ?
     
  5. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Wo®kOut™,

    už jsem Ti odpověděl, budu se jen opakovat, nemáš aktivní opevnění (práškové rohy).

    1. opevnění deaktivovat
    2. vše důkladně pročistit, tak aby si tvůj flash, cookies, temp atd. nic nepamatoval
    (postup je v abecedním seznamu v tématu vše pro bezproblémový chod hry)
    3. znovu aktivovat

    ten rozdíl v DMG musí být viděn a doufám, že umíš opravdu správně aktivovat opevnění jak jsi psal.

    Taková malá pomůcka, pokud vyčistíš, alespoň částečně cookies při příštím přelistování na hlavní straně, Tě musí vyskákat všechny aktuální banery.

    pěkný den
     
  6. Wo®kOut™

    Wo®kOut™ Aktivní autor

    • Doubleposting
    diki :) a jasne umim to aktivovat ... takze ked vymazem cez cleaner malo by to ist. no tak idem skusit

    no takze moji milovani na podpore mi napisali ze chyba tam je ale ze oni ju nevedia ovplyvnit a ze to musia hlasit na centralu aby to opravili globalne :) zase cakat pol roka a odskodne nikde
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 6/5/14
  7. ☆Đ-ĩ-Я-†-Ξ-И☆

    ☆Đ-ĩ-Я-†-Ξ-И☆ Perspektivní autor

    Podle meho tym nezvlada svoji praci.Po zmene Ba_Natali na TL najednou ve hre nic nejde na nic nemame narok a pratele moderatoru(a pratele clenu tymu) jsou ve vate!
    Potkavam tanky (hrace kteri dojedou a strili na silu bez strategie)co nepotkate na mori ale jejich vybaveni je nepredstavitelne jen diky tomu ze si nechaji posilat odmeny za neprovedenou praci!!!nebo lezou temto lidem nad kolena a spolcne s tymem likviduji nas server.

    PS:pokud nekdo na moji otazku :kde je CM ?Cm odpovi ze tu nejsem sam a ze nestihaji vsechny globaly ,tak to neni muj problem ale neschopnost dane osoby na chatu !!!
     
    JEZUS-CR tohle ocenil(a).
  8. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Wo®kOut™, vyvaruj se prosím zbytečnému doublepostingu viz pravidla.
     
  9. JEZUS-CR

    JEZUS-CR Rádoby autor

    super vyjadření FM k tematu, tohle tu miluju :-D
     
    Patriot.cz. a ЌŔǚΜρΐΐК tohle ocenili.
  10. *booo*

    *booo* Obyvatel fóra

    Hen, furt stejné, odyseus nestřílí tak jak má (dává o procento míň) a odpověď, že jedno procento není znát, trapné. Hlášeno na fóru i přes podporu, stále žádná změna. Někdo to má na salámu. Kouzelná je odpověď na několikerou urgenci, že diskuze je zbytečná, že funguje správně. Možná na elitu, ale v popisu designu je uvedeno, dmg max. 16% (nikoliv rozdělení podle použitých kulí). Takže si ze mě někdo dělá srandu asi.
     
  11. kywa

    kywa Obyvatel fóra

    tak sem zjistil ze mi to strili o 300 min uz zjistili kde je chyba?
     
  12. Verbeia

    Verbeia Global Team Leader Team Seafight

    Ahoj,

    Vaše subjektívne názory Vám neberiem, máte právo si písať v rámci slušnosti Vaše názory. Žiadam Vás však, aby ste sa držali tejto témy v opačnom prípade tému zamknem.

    Kywa - nie, problém s dmg sa stále rieši a reprodukujú ho programátori v centrále. Moderátor či člen podpory nemá na nič takéto oprávnenie.
     
  13. Mirek

    Mirek Titán fóra

    bez další reakce - zamykám
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.