Problem v DMG

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem ICaRuS_SVK, 2/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    ja mam uplne stejny problem,jasom mal sextant 2 rohy 2 a urobil som to na 4 a 4 a nepridalo to dmg vobec uplne to striela stejne jedine co mi pridalo dmg je miesta pre kanony samozrejme to musi byt vydno ked nahodis dela ale sextant a praskoe rohy su akosi pokazene ak to deaktiujem strlim menej ale iba o 2 stupne sestantu a rohy ne o 4 a 4 ako to mam teras cize nvm dmg to nepridalo nech se nato pozru v ucte to urco problem neni nesom jedinyle nto co som ma lto pridava a to co ybudujem urobil nakupim mi neprida na dmg
     
  2. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Zkusím dát žádost na prověření.
     
  3. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    no nesom jediny nech sa nato pozru neco natym najdu neni mozne ze urobim tolke openenia a neni to poznat :) jo a dik za tu zadost nech bp yskousi udelat na nejake skusebni lodce opevka sextant a rohy a nech si to porovna :)
     
  4. HΣŁM¥S

    HΣŁM¥S Perspektivní autor

    Poseidone, já vím, jaké máte možnosti, taky jsem byl CM :) ano samozřejmě, že když to koupíš, tak hned můžeš sledovat, jak se to hne :)
     
  5. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Piráti,

    nechci tu psát, jak má co přidávat DMG, máte to v FAQ, ale nedá mi to nereagovat, znám velice dobře zákonitosti poškození děly, tak jen krátce.

    1) montovaný sextant nikdy DMG nezvýší, aby to nebylo zase špatně pochopeno uvedu příklad pokud lodička střílí na max. 6934 tak i když zlepším montovaný sextant na 6/6 tak se tato hodnota nezvedne.

    2) již více než před týdnem tu bylo avizováno, že došlo ke změně DMG, většině silným hráčům se DMG zvýšilo o cca. 400 u kritiku 700, dotaz byl odeslán a zatím nemáme oficiální vyjádření (proč k tomu došlo), spíše bych měl obavu o tuto změnu, než zde řešit 1 % designu.

    nevím jestli by z Vás byl po návratu zpět někdo spokojený (-400 + 60). Tím to nechci zlehčovat určitě by mělo fungovat vše správně, tak jak má. Je docela možné, že je tato chyba spojená s tímto a opravou docílíme obráceného efektu...

    pěknou hru, pokud možno bez sekání

    -komi-
     
  6. HΣŁM¥S

    HΣŁM¥S Perspektivní autor

    Konečně Komi :)
     
    Naposledy upraveno: 5/3/14
  7. Verbeia

    Verbeia Global Team Leader Team Seafight

    Zdravím ®«ĐEIÇIĐĘ»(cz)®,

    v prvom rade váž slová, ktoré voči teamu volíš. Ďalej, rieš konkrétne veci, konkrétnu situáciu a nie všeobecne príspevky Tvojho typu, ktoré sú o ničom, nikam nevedú a v konečnom dôsledku sú len provokáciou.

    Ďakujem
     
  8. ®«ĐEIÇIĐĘ»(cz)®

    ®«ĐEIÇIĐĘ»(cz)® Pisálek fóra

    Verbeia a jaký slova mám vážit, já už jsem starší pán tak mě pamět vynechává což je ve stáří normální že.
     
  9. Slůňe_CZ

    Slůňe_CZ Pilný autor

    ahoj hele ted sem zvedl práškoví rohy na 5 a dmg se nezvedlo nevím třeba se to načte pak ale píši to sem že to trocha fakt blbne ale je mi to celkem fuk
     
  10. terezkaalukasek

    terezkaalukasek Zelenáč fóra

    ahoj lidi.Ja mam proble stim ze mi stale nebyli pripsane perli za chapadla krakenu. Sice je to jen cca 250 perel,ale i tak.Doufam ze o co nejrychleji vyresite...
     
  11. stenne-cz

    stenne-cz Perspektivní autor

    Ahoj piráti!
    1. Desing nefunguje - sice je to jen 1% ale proto sem ho kupoval
    2. Změna DMG - nedávné zvýšení dmg některým hráčům (cca +400) je nejspíš způsobeno dmg ze svitku. Nejspíš je to nějaká chyba. Střílím zhruba 6000 dutou bez prachu a bez dmg ze svitku, udělal sem pannu (dostal sem 5% dmg) a střílím 6700 čili o 400 více...
     
  12. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj stenne-cz,

    Jak jsem psal v předešlém příspěvku oficiální informaci změny DMG nemáme a nechci zde spekulovat, čím to je způsobeno, pokud se jedná o chybu a bude opravena bude Ti loďka střílet po opravě, cca. 6300 a s designem 6360,

    nevím, jestli budeš spokojený ...

    Pokud jde o navýšení je to individuální, před zavedením designů (18% a 17%) byl strop v kritiku 10998 a nyní je cca. 12500, bohužel zatím nevím o nikom kdo by věděl odpověď, taktéž musím i já čekat na vyjádření

    pěkný den
     
  13. ..ζαקקy..

    ..ζαקקy.. Aktivní autor



    Jestli to není zbytečná citace ! Díky moc
     
  14. Zdar Dmg bez prachu dutou s talenty na Dmg proti NPC 5/5 mám 5700 s uspěšností zásahu děla-75% dělostřetec-5% Mazel-5% talenty-6% hlavně-10%=101% uspěšnost zásahu. práškové rohy sem zapl na 3% a dmg zvíšeno na 5930 na ránu.
    5700÷100=57 57dmg=1% 57×3=171 a to jsou ty tři procenta DMG a zbytek těch 59 dmg se přičítají procenta z talentů a poškození admi děl chce si to jen trochu rozebrat a propočítat nic víc
     
  15. *booo*

    *booo* Obyvatel fóra

    No nevím, ale myslím, že jde o teorii, Odyseus +1% proti zmnímu designu, eli 23 (u mě novej) + 1% a střílí mi to furt stejně. Asi sem slepej nebo jenom nevidím.
     
  16. klypsa

    klypsa Pisálek fóra

    ja si zas myslim ze naši slavny programatori v tejto hre už v tom všetkom maju taky zmatok ,ze ani sami nevedia kde maju zacat opravovat chyby co narobili :D
     
    • Doubleposting
    No když přehodim z Bifrosta na Gargouilla tak střílim max rány 5930 stejné jako s Bifrostem zkusil sem eli vzhledy tam jsem rozdíli vyděl až po 4% tak si myslim že u těhle eventovích lodí je tak maximum 10% 14% co to přidá do DMG. měli by to zpravit :)

    A mám Další poznatek když mám 101% na zásah tak 2až3 rány z deseti jdou pod 5700 a když mám 105% na zásah tak každá rána padne za 5700 z toho jde usoudit že je něco špatně že by špatně fungoval Dělostřelec jako ted blbnou velitelé???
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 8/3/14
  17. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj 亗☆亗Savage☆★Opress亗★亗,vyvaruj se prosím zbytečnému doublepostingu viz pravidla ZDE.
     
  18. Jojo hlavně jim tam pošlite že mají chibu v procentech na uspěšnost zásahu není možný aby to bylo takto posunuté o 5% abych ted střílel s 95% stejně jako sem střílel s 90%
     
  19. ~=vandi=~(UEK)

    ~=vandi=~(UEK) Rádoby autor

    ja zas mnel pekdy DMG a zniceho nic davam o 800 min naranu nechapu
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.