Problém s děly

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem jєssιєjaмєs_čяc, 3/11/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    len at neberou nic mam full 60ky :)
     
  2. кμłiςħ

    кμłiςħ Pisálek fóra

    Tak děla už mi vrátili, výpis o vrácení děl mám na cca. 30 stránkách v lodním deníku :)
     
  3. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj кμłiςħ, to jsme rádi. Doufám, že se vrátili všem.
     
  4. czktmichal.redbull

    czktmichal.redbull Rádoby autor

    doufat můžeš no :)
     
  5. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

    mne ich tiež vrátili. .ešte že tak :D
     
  6. PřemyslOtakarII

    PřemyslOtakarII Aktivní autor

    jinak uz by nemeli vracet ani brat?
     
  7. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj PřemyslOtakarII, tak jestliže vrátili všem, tak už ne. Co se týče braní opravdu nevím. Nikdy se nedá říct, že nikdy nebude nějaká chyba či nedojde k nějakému problému.
     
  8. _-........-_

    _-........-_ Rádoby autor

    hmm vratili me dela ktera jsem davno prodal a ty ktere sebrali neopravnene tak nikde tak a prave jsem zjistil ze podpora me nepodpori ale posle do [ EDIT ], spis nez podpora je to posta :D
     
    Naposledy upraveno: 6/11/14
  9. bubucz

    bubucz Rádoby autor

    poseidon,
    člověk se tu nevyzná a hned od tebe dostane ban. Jo už jsem si přečetl pravidla, tak co tu vlastně můžu napsat a skoro nic. Pěkná cenzura.
    :(
    Jinak chválím českou podporu jak mi pomohla, když jsem psal reklamaci na odebrané děla, že je vše v pořádku a že s tím nemůžou nic dělat.
    Jen doufám, že zas nedostanu od Poseidona ban, že jsem si dovolil napsat něco o podpore.
     
  10. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj bubucz, ban jsi nedostal ode mě, ale od systému. Od mě jsi dostal pouze body dle pravidel a jak to dopadne dál o tom já už nerozhoduji. A určitě nemíním někomu dávat zbytečně body, ale pravidla jsou nějak nastavena a my zodpovídáme za jejich dodržování.
     
  11. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    ako to je vlastne s tymi delami mal som 22 eli liecivych del potom v lodniku to pisalo ze mi ich odobrali ale vlastne to bolo jak pisali iba graficka chyba a 22 del som v sklade mal dalej potom sa tu hraci stazovali ze im to odobralo dela aj zo skladu a teras mi ich pridali 22 takze mam celkovo 44del elitnych a z toho 22 mam zadarmo a to ani neni problem ale problem je v 60tkach mam ich o 71 viac asi to bude nejaky blud ked potom budem upravovat dela a zistia ze v tom mali chybu a to opravia pridem o 60tky do ktorych vrazim krystale ?ako to je len tak zadarmo dela rozdavaju ? :D nech mi radsej tych 71 del zas odoberu nez by som one mal prist ked uz budu na 5tom stupni pridem tak o krystale pls nekdo z moderatorou pozrite sa nato dajte im to vediet a napiste ako to vlastne je na podporu som pisal poslali ma sem i tak to neni chyba iba u mna ale u viac hracou tak stym neco urobte diki mocccc
     
  12. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj lukas-reper1, napiš prosím opět na podporu daný problém s tím, že tě posílám přímo já.
     
  13. _-........-_

    _-........-_ Rádoby autor

    super takze se budem vsichni odkazovat na BA a ono to pujde?
     
  14. slavoj899

    slavoj899 Pisálek fóra

    co se zase děje z dělama nedavá to takové poskožení jaký má zase to laguje !!!!!!!!!!!!!
     
  15. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj slavoj899, pakliže dochází k nějakým zásekům je zapotřebí napsat server a nejlépe ihned v danou dobu hlásit problém CM.
     
  16. Verbeia

    Verbeia Global Team Leader Team Seafight

    Bez ďalšej reakcie, zamykám.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.