prihlasenie

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem BlackOuts, 21/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ŧקε†яik36czŦ

    Ŧקε†яik36czŦ Znalec fóra

    na GE3 to nejede pořádně nikomu pokud vím,takže mi chcete říct,že několik stovek lidí má najednou špatné PC?už si nepíchejte ten vzduch do žil:eek:
     
  2. ironmaiden61

    ironmaiden61 Perspektivní autor

    • Doubleposting
    Nemůžu si pomoct ale meleš páté přes deváté .Je tady moře lidí,kteří hrají i náročnější hry,řadím se k nim.Pozval jsem si odborníka,od mého poskytovatele internetuZ mé strany je vše v pořádku.Už jsem měl kdysi problém,že jsem nemohl střílet s prachem,nebo se nalogovat na bonusovku,vždy to opravil BP
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 23/2/14
  3. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj ironmaiden61, vavaruj se prosím spamováni formou zbytečné citace viz pravidla ZDE. A také doublepostingu.
     
  4. Ŧ-šincekCZ-1-UEK

    Ŧ-šincekCZ-1-UEK Perspektivní autor

    Dobrý večer, je to chyba BP a je to pořád dokola, neumí to opravit a svádí to na lidi, aby jim daly co nejvíce peněz za rozbitou hru, která se nedá hrát kvůli chybám BP
     
  5. ironmaiden61

    ironmaiden61 Perspektivní autor

    Promin ale neví o čem mluví.Na každé hře lze naistalovat,kvalito grafiky v nastavení atd.Tet jsem se byl přihlásit na darkorbit,který nehraju.Je to hra od BP se stejnými požadavky jako SEA a tam vše šlape nemyslíš že je to zajímavé
     
  6. Ŧ-šincekCZ-1-UEK

    Ŧ-šincekCZ-1-UEK Perspektivní autor

    • Zbytečná citace.
    Právě, že je to zajímavé, protože to vypadá že BP chce sea poslat pod drn
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 23/2/14
  7. tacmi

    tacmi Rádoby autor

    nevíte proč nejdou střílet Cadoky????
     
  8. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Ŧ-šincekCZ-1-UEK, vyvaruj se prosím zbytečné citaci viz pravidla ZDE.
    Ahoj tacmi, ano o tomto problému se ví a je hlášen.
     
  9. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Piráti,

    zase mícháte dvě věci dohromady, hráč se ptal v pátek, to ještě hra šla tak jak má, nesekala se (jako včera a dnes) a dotyčný hráč se na moře nepřihlásí vůbec, vy jste na moři jen se vám hra seká a to je jiné téma a jiný problém a ten je na straně BP to nikdo tady z nás nepopírá, jelikož se seká hra všem nezávisle na výbavě počítače, bohužel nezbývá jen doufat, že se hra zlepší,

    nejdříve snižte RAM na 512 MB nechte OS Win Vista, 7 a můžeme si o tom korektně popovídat, tuto kombinaci jsem tu již zažil a je problém už počítač spustit na tož na něm něco hrát. Pokud tady někdo z Vás spustí hru na PC 386 s přetaktovaným procesorem 200 MHz tak samozřejmě proti tomu nikdo nic nemá a já před ním smekám.

    pěkný den
     
  10. Ŧקε†яik36czŦ

    Ŧקε†яik36czŦ Znalec fóra

    čau,mirku(komi),vím že jsi frajer a to nepíšu ironicky,ale jako takový frajer musíš i pochopit to,že co tady píšeš tak je pro velkou většinu hráču a to včetně mě španělská vesnice,já mám PC po upravě člověkem který tomu dost rozumí ,dlouho mi to šlo super až na určité slabé okamžiky v minulosti,ale od soboty je to děs a hruza,je prostě akce na kterou se většina hráču těšila a byla vámi avizována a je to nehratelné,mi nechceme slyšet aktivuj si to,kup si tuhle věc na PC,budte trpěliví,vyvaruj se bla,bla,prostě chceme slyšet od kompentetního člověka-lidi sorry omlouváme se tahle hra je z dusledku velkého množství vylepšování apodobných věcí špatně hratelné pro většinu hráču,a proto mějte jak tu trpělivost o které se tady píše tak i kompenzaci za vámi koupené předměty,které prostě nesloužili tak jak měli-tohle jsem za tu dobu co tady tuhle hru hraji nečetl ani tu,ani na starém foru,pořád tady jen čtu každý den,že něco nejede jak má a jak avizujete že by mělo,dáte na začátek akce nějaký kod na akční předmět a myslíte si,že zalepíte usta do budoucna,tady stojí věci několik tisíc korun a za to snad každý očekává kvalitu,já vím že se to nemusí kupovat,ale vy to máte v nabýtce kupuje se to a vy musíte zaručit kvalitu a funkčnost produktu a jestli na to nemáte,tak to zrušte nebo prodejte tomu,kdo tomu lépe rozumí a lépe se bude umět chovat k hráčum
     
    D!rly_Hunter_UK, =Ronny™97= a sewses tohle ocenili.
  11. BlackOuts

    BlackOuts Vážený autor

    Tak Komi . ide tu o to že na prihlasovacej stranke je pisane že tato hra je zadarmo a že je bez dalšieho inštalovania. ja tuto hru hram už 5 rokov a investoval som do nej dost .teraz jednym updatom mi zabranili hrat a prinutili bud si kupit novy PC alebo skončit. teraz to skušam prihlasit z druheho PC niečo novšieho a nejde mi to tiež. tak nech sa ti EDIT z BP preberu a vratia to tak aby sa to alo hrat aj na slabšich PC s flash playerom 10.3 ktory fungoval na rozdiel od novych
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 23/2/14
  12. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj BlackOuts, vyvaruj se prosím používání vulgarizmů viz pravidla ZDE. Samozřejmě, že hra je zadarmo vždyť nikdo není nucen aby si cokoliv ve hře kupoval. Je to jeho dobrovolné rozhodnutí pro lepší výhody ve hře. Samozřejmě chápu tvojí nespokojenost, ale jakoukoliv možnost opravy či povolení náhrady je možné pouze provést pouze se svolením provozovatele hry. Samozřejmě jsou předávány pravidelné reporty s chybami, názory návrhy a nápady hráčů, ale také s jejich nespokojeností či spokojeností. Ale není možné bez svolení provádět svévolné náhrady.
     
  13. -eles-CZ

    -eles-CZ Zelenáč fóra

    • Doubleposting
    Zdravím, mě hra už zhruba týden nefunguje (nemužu se dostat na mapu moře). Mam MAC OS X (ver 10.5.6) procesor 2,8GHz Quad-Core Intel Xeon 8GB RAM DDR2. Na tuhle verzo OS žádný nový Flash Player nevyšel.
    Počítačem to asi nebude.

    Nikdo nic, žádná rada?
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 28/2/14
  14. švihák55(Cz)

    švihák55(Cz) Pisálek fóra

    • Doubleposting, zbytečně dlouhá citace
    Píši Ti jedničku,o totéž já usuliji 2 roky a marně.Píši kam se dá,leč marně.Je až s podivem že někteří jedinci jsou proti! Ti budou zřejmě přisluhovači BP!!! P.S.Nyní jest to potvrzeno!!!

    BP neví kudsy kam,že mě přehodil na jinou stránu a nepdpověděl na jasné a stručné dotazy ohledně neschopnosti BP (pokud nedostanu rychlou a pravdivou odpov
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 28/2/14
  15. BlackOuts

    BlackOuts Vážený autor

    Ahoj Piráti!

    Kvůli technické chybě na začátku eventu bylo možné zakoupit na Černém trhu balíček 50x Nezastavitelnost více než jedenkrát. Mnoho hráčů tak získalo obrovské množství tohoto předmětu (někteří hráči jich vlastnili tisíce) což nebylo původně vůbec zamýšlené. Důvod, proč byla cena tak přívětivá (pouze 1 zářící duše za 50x Nezastavitelnost), byl ten, že jsme chtěli, aby každý hráč měl šanci tento balíček vlastnit, ne však v "neomezeném" množství – proto ten limit zakoupení balíčku pouze jednou. Kvůli té chybě jsme se rozhodli odebrat z účtů nadměrné množství těchto předmětů a připsat na účty 1 zářící duši za každých 50 odebraných předmětů Nezastavitelnost. V konečném důsledku by žádný hráč neměl prodělat, jelikož mu bylo připsáno zpět to, co na Černém trhu za nákup Nezastavitelnosti zaplatil.

    Doufáme, že chápete, proč jsme takový krok učinili, toto sa dalo vyriešit uplne bez problemov a rychlo, lebo to bolo v neprospech hračov.že mi niektory sa nevieme prihlasit na hru od zavedenia AMS systemu tak to sa neda opravit
     
  16. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj -eles-CZ, zkoušel jsi jiný prohlížeč? Případně nějaké pročitění PC? Vyhni se prosím zbytečnému doubleposttingu viz pravidla ZDE.
    Ahoj švihák55(Cz), nevím kdo tě kam přesunul, maximálně upravil tvé příspěvky, dle pravidel a tímto tě prosím aby jsi je dodržoval viz pravidla ZDE.
     
  17. -eles-CZ

    -eles-CZ Zelenáč fóra

    Jistě, zkoušel jsem to celkem na třech prohlížečích, nefunguje to nikde. Pročištění PC mi je k ničemu, protože jak jsem psal nehraju z PC ale z platformy MAC a tam mam vše v pořádku. Nefunguje mi to zhruba dva týdny od toho vašeho "updatu".
     
  18. Verbeia

    Verbeia Global Team Leader Team Seafight

    Bez ďalšej reakcie, zamykám.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.