Chyby Přepadení - piráti na lodi

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem -MirkoD-, 19/6/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj strýcu, kde ti to píše více? Myslíš v přehledu lodi? Pakliže ano tam to ukazuje hodnotu jaká je v plánu dle nového systému. Ale ten bohužel zatím nefunguje jak má.
     
  2. radek..cz

    radek..cz Pisálek fóra

    To co píšeš bych chápal, kdybych měl velitele 1. stupně, jenže mi ho to nikde nepíše, akorát poručíka 5. stupně, proto jsem očekával nárust o 80 a v přehledu lodě to píše že mám mít 430. Ale protože mám teď 380 pirátů a jen za nedeli jsem přišel o 11 mega na přepadech tak jsem rozmrzelej.
     
  3. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj radek..cz, co se týče velitele, ty najdeš v taverna, piráti a v případě, že si vybereš vyhodit vidíš ty co máš. 380 a 430 není rozdíl 80. Nicméně bohužel již je to na foru několikrát přehled nelze brát jako aktuální hodnotu. Pouze hodnotu udávanou v přepadech. Nicméně přepady jsou i o stylu vybavení pirátů.
     
  4. radek..cz

    radek..cz Pisálek fóra

    380 a 430 je 50, tech 50 co cybí do 80 když mi to dalo jen 30. Tavernu samozřejmě znám, ale velitele 1. stupně tam nevidím, ani kdybych se zozkrájel. Vybavení mám samozřejmě to nejlepší elitní. Teď jsem měl pár týdnů období, kdy jsem byl přepadenej, a ubránil jsem se a ještě mi to dalo zlato útočníka, ale neděle byla pro mě černý den :)
     
  5. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj radek..cz,

    255+45+80=380 to je s velitelem 2. st.
    255+45+50=350 to je s velitelem 1. st.

    a jak píše kolega musíš dát taverna a vlevo dole máš ikony vyhodit pirátů a najmout pirátů, když tam přejdeš máš automaticky najmout pirátů a vidíš jen velitele 2.st. (stejně jako já a ostatní), ale pokud přepneš tu ikonu vyhodit pirátů uvidíš pod sebou oba dva a já jsem přesvědčený, že ho tam máš, i když Ti na účet nevidím.

    pěkný den
     
  6. Sanroh-ČR

    Sanroh-ČR Stálice fóra

    Jeste mam s dovolenim dotaz k Přepadum na vode, kde se mi neobjevuje (nezapocitavaji?) talenty na prepady. Konkretne se jedna ... Prepadeni/Prehled lode/Talenty a zvysene paluby (v rozbalovacim menu) a tam mam talenty Odvazne srdce a Prizen legby neaktivni, prestoze mam v obojim nejaky talentovy bod. A to se ani nebavim, ze Odvazne srdce je v zakladnim stromu talentu, takze jej ma kazdy.
    Funguji talenty na prepady nebo ne? A pak se teda ptam, zda ma cenu investovat do opevneni na prepady (treba taky nefunguji), kdyz nefunguji talenty na prepady?
    Predem dekuji za odpoved Sanroh, GE1
     
  7. O2tu

    O2tu Stálice fóra

    Sanroh neviem aku mas lod ale prepady by som uz vobec neriesil je to uplne zbytocna investicia dnes uz nik nema u seba vela zlata kazdy radsej nakupi dutu muni a tu meni na perly
     
  8. hugosamo

    hugosamo Perspektivní autor

    Ahojte, problem s 0 piratmi sa uz prosim riesi?:D
    A v rebricku prepadov som 3 roky na tej istej hodnote, a to kradnem ako nasi politici.
     
  9. Mike*van*Ghorenast

    Mike*van*Ghorenast Perspektivní autor

    spíše by se mělo řešit,že některé lodě nejdou přepadnout. Když je chceš přepadnout,tak to nic nepíše.
     
  10. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj, problém s množstvím pirátů je hlášen. Pakliže je problém s přepadem nějakého hráče není nic snazšího, než daného hráče poslat na podporu s žádostí o prověření. Co se týče žebříčku přiznám se, že ho nesleduji, síň slávy bohužel zlobí jako taková ukazují se i nesmyslné hodnoty udělaných svitků. Bohužel na opravy se čeká.
     
  11. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Žebříček přepadení už nefunguje už víc než 2,5 roku, a ne jen on.
     
  12. kywa

    kywa Obyvatel fóra

    • nevhodné výrazy
    SMAZÁNO staci schodit piraty a vyzirkove si na..... a zaplatpanbu je to uz 3 nebo4 dni doufam ze to vydrzi
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 8/7/15
  13. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj kywa,

    dodržuj pravidla herního fóra.

    pěkný den
     
  14. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Bez delší reakce zamykám. Problém s množstvím pirátů stále přetrvává a je hlášen.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.