PŘEPAD

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem H.M.S.BOUNTY-SET, 22/3/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

ZLATO

  1. MOHL BYCH DEPOSITNOUT DO CECHU 200 MEGA MAX DENNE

    9 hlasy(ů)
    32.1%
  2. ZMENŠIT PREPADOVÝ BONUS

    11 hlasy(ů)
    39.3%
  3. NECHAT JAK TO JE

    8 hlasy(ů)
    28.6%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. *jakor40

    *jakor40 Vážený autor

    Ahojte, toto se mi líbí :) hele, když si udělám úkoly na korunky všechny podotýkám tak máš cca 230-250MG zlata, když jdu pak bojovat, tak si dám o něco lepší piráty tak abych o to zlato nepřišel pokud šetřím, a okrádám tak abych vydělal, upřímně... když chceš tak za den klidně jednu miliardu nakradeš, nevím jak velká lodička si - ale když byl např. event na tu ledovku za korunky.. tak jsem denně dokázal okrádáním vydělat i 5 miliard :D :D.. jak někdo říká zlato je dnes o ničem a ani 400 MG a výš ti nestačí na dražby protože velký lodě se toho zbavují..a malý loďky mohou zlato dostat z cechu.. a hned utratit za dutou nebo zkusit štěstí v tržišti. Další věc, hráči v cechu či alianci můžou nabídnout malé loďce taky zlato, proč ne když ho někdo vozí milardy. Není na tom nic složitýho, a podle mého malá lodička taky dneska celkem hezky vydělá :) ale jsou to jen moje názory a zkušenosti ze hry tak se nezlobte :))
     
  2. BlackOuts

    BlackOuts Vážený autor

    pindrusec 750mega zlata na design mam za prvu hodinu hrania , bežne ked začinam hrat neskor na večer. Ked začinam hrat okolo obeda ked enemaci robia ukoly na korunky tak neni problem prepadnut hračov aj o 1-1,5 miliardi behom hodiny. Nedele ked mam viac času na hru tak jak pisal Jakor40 neni problem nakradnut par miliard za den a to vdaka takym hračom ktory ho držia u seba miesto minania. Municie dutej mam už dost a všetkeho za zlato a tak všetko čo nakradnem tak hadžem v tržišti na dražbu na hoci čo . Preto viem že malym lodam sa neoplati ani šetrit na dražbu lebo tolko si ani nestihnu našetrit aby mohly dražit .Už je normalne bežne že na kryštaly v dražbe ked dam 200mega tak mam malo a tak isto aj liečive delo.
     
  3. pindrusec

    pindrusec Vážený autor

    tak to máte kliku, já když okradu enemáka tak z něj vypadne 50k zlata
     
  4. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Nesplňuje pravidla pro odeslání. Zamykám.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.