Povstanie Casiopeii 19. 5. 2016 - 2. 6. 2016 / Diskusia

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Verbeia, 18/5/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kywa

    kywa Obyvatel fóra

    jo to asi ju zatim berem poklete z hnizd
     
  2. BullĐoG

    BullĐoG Perspektivní autor

    Takže dnes po restartu nám opět zmizela Cassiopenina moc ,která má trvat 24 hodin nemluvě o úkolech,které samy od sebe po příjmuti zmizí.Kdypak to opravíme ?
     
  3. kywa

    kywa Obyvatel fóra

    tak sem si vcera prehodil talenty a jelikoz jsem se zdrzel v knajpe sem chtel nazbirat proklety rano a vono ***** velebnosti doufam ze dostanem aspon kod na 5 prokletejch jako omluvu
     
    CZ_isostar_CZ tohle ocenil(a).
  4. ΛΖLΛB

    ΛΖLΛB Stálice fóra

    Tak ne že bych vám to přál (Evropě), ale snad se s tím začne konečně něco dělat(na Americe to nešlo ani pár hodin) i když tomu tedy vůbec nevěřím tohle je chyba v neprospěch hráčů takže s opravou nespěchají jak je jich zvykem ...
     
  5. kywa

    kywa Obyvatel fóra

    ja si myslim ze je to cileny protoze z hnizd se da vydelat a nez strilet tu silenost z 5.5 mega za 12 dusi to sou lepsi klice s bonusem a jestli nahodou daj kod tak bude stejne smesnej jako ty treneri
     
  6. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj BullĐoG, pokud jde o úkoly zajisté to není chyba, ale již tomu tak bylo dřív, že se resetovali nejsem si jist jestli to nebylo v závislosti na čase, který běží v událostech.
     
  7. kywa

    kywa Obyvatel fóra

    takze po ranu klasika moc je v čudu se uz clovek ani nedivi
     
  8. bárkus86

    bárkus86 Obyvatel fóra

    • Vulgarita
    Taky by mě zajímalo proč po ranním restartu zmizí na serveru casiopena moc,mela by snad platit až do 12h.to je cirkus zase Běžte se už ...... .To střílíme jak banda chuju a funguje to jen na cca.17 h.to jsem si měl vzít asi dovolenou podle té bandy Nemeckejch buřtů,čau
     
  9. CZ_isostar_CZ

    CZ_isostar_CZ Rádoby autor

    Nevím, proč mám pocit, že ta chyba je to, že jsme tu dmg přestříleli a teď ten bonus máme...každopádně ať se ani nepokouší nám tu moc sebrat.
     
  10. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj bárkus86, prosím slušně dle pravidel. Děkuji
     
  11. kywa

    kywa Obyvatel fóra

    prosim poseidon od bp dodrzovat pravidla dekuji
     
  12. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj kywa, když už tak by to chtělo něco konkrétního. Pakliže máš jakoukoliv stížnost na mě například máš možnost jí tlumočit na podpoře.
     
  13. _Bigoš_(K*P)

    _Bigoš_(K*P) Perspektivní autor

    LOST CONNECTION ! a je to tu zas?????
     
  14. SANDOKAN*cz*

    SANDOKAN*cz* Magnát fóra

    restart kvůli nějaké malé opravě, když je 47/50 na Hltače :-D :-D ... Mám z vás dost BP toto je ale divná náhoda :-D ;)
     
  15. K!m!reY_CZ_

    K!m!reY_CZ_ Aktivní autor

    fakt super..dát patchday těsně před hltačem opět a zase....tragedie tohle hrát
     
  16. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj všem, nemyslím si, že zas to takto sledují. To, že má například Váš herní server Hltače 47/50 neznamená, že jinde ho nemohou mít například 1/50.
     
  17. K!m!reY_CZ_

    K!m!reY_CZ_ Aktivní autor

    ale to by měli sledovat a ne stale vodrbávat hráče..naco to teda střílíme celý den aby jsme mohli sundat hltače ? pro srandu nebo co?
     
  18. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj K!m!reY_CZ_, kdyby měli ve všem vždy zohledňovat server každý zvlášť no nevim.
     
  19. SANDOKAN*cz*

    SANDOKAN*cz* Magnát fóra

    2016-05-29 12:02:31
    30 x Voodoo dělo připsáno. Důvod: Černý trh
    2016-05-29 12:02:31
    Směněné zboží: -3000 x Zářící duše
    -3'000 Zářící duše
    2016-05-29 12:02:31
    Směněné zboží: -3000 x Prokleté duše
    -3'000 Prokleté duše
    Toto je celkem pěkné :)
     
  20. ΛΖLΛB

    ΛΖLΛB Stálice fóra

    To jde koupit jen 30 děl a pouze najednou ?
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.